קורס Data Engineer and DataOps בג`ון ברייס הדרכה

שירות אישי - צור קשר
קורס Data Engineer and DataOps בג`ון ברייס הדרכה

קורס Data Engineer and DataOps בג'ון ברייס הדרכה תל אביב


תפקיד Data Engineer מתייחס לאנשי מקצוע האחראיים על טיפול בדאטה ארגוני. בארגונים כיום ישנו צורך בטיפול בכמויות גדולות במיוחד של נתונים, לאחזר אותם ולשנע אותם בין מערכות שונות. אנשי Data Engineer מוודאים כי תהליכים אלה מתקיימים באופן היעיל ביותר ובזמינות המיטבית. בין היתר עליהם לדאוג לחיבור לפתרונות ושירותי ענן ולמיזוג עם מערכות המידע.


אחד הכלים הנדרשים לניהול מחזור חיי הדאטה הוא DataOps. כיום משתמשים בכלי זה בפרויקטים ארגוניים שבהם נדרש ניתוח ואחזור של נתונים ובנייה של מודלים לחיזוי. כלי זה מותאם לסנכרון בין גרסאות וניהול של שינויים ותחזוקה שנחוצות לצוות הדאטה.


המעוניינים לקבל הכשרה לתפקיד זה יכולים ללמוד בקורס Data Engineer and DataOps הנערך בג'ון ברייס הדרכה בתל אביב. במהלך הקורס ניתן ללמוד על המקצוע באופן מקיף, להכיר סוגי נתונים ומקורותיהם וללמוד על בניית תהליכי תיקון, שינוי והמרת נתונים בענן.

 

המשתתפים יכולים לבחור את מתכונת הלימוד - פרונטלית, היברידית, או 100% לייב אונליין עם מרצה

 

 

מה לומדים?


בקורס ניתן לרכוש את הידע והכלים הנדרשים לאנשי Data Engineer ו - DataOps בתעשייה. המשתתפים מכירים כלים פרקטיים בטיפול בדאטה ובטכנולוגיות ענן הנדרשים בשוק.


בתכנית נכללים מספר מודולים: לינוקס, תכנות בשפת פייתון, טכנולוגיות ענן, Relational Databases, דאטה אופס (DataOps), ביג דאטה ועוד.


המשתתפים לומדים על תחום הענן ומכירים שירותי אחסון, מסדי נתונים וכלים לבניית תהליכי דאטה. בהמשך לומדים על תחום ה - DataOps ומכירים מתודולוגיות לפיתוח תהליכי דאטה, ניהול גרסאות וסנכרון בין הצוותים בפרויקטים ארגוניים. כמו כן, נלמדים כלים מעולם ה - Big Data המשמשים לניהול ולניתוח של נתונים מרובים ומורכבים תוך שימור הנתונים וביצוע שאילתות.

 

כמה זמן לומדים?


הקורס כולל 430 שעות לימוד, מהן 280 ללמידה פרונטלית, כ - 50 שעות ללימוד עצמאי באמצעות קורסים מקוונים ו - 100 שעות לעבודה עצמאית על פרויקטים ומשימות. המשתתפים יכולים לבחור בין קורס ערב למסלול בוקר, מפגשים מתקיימים פעמיים בשבוע.


בהכשרה זו משולבים תרגילי Hands On שבהם מושם דגש על התנסות פרקטית עם מתודולוגיות וכלים, וכן פרויקט מתגלגל.

 

ישנה אפשרות ללימודים אונליין 100% לייב או למידה היברידית

 

נושאי הלימוד


הנה כמה מן הנושאים שאותם לומדים במהלך הקורס:

 

  • ביג דאטה
  • מחשוב ענן
  • מערכות לינוקס
  • ניהול וסנכרון נתונים
  • אוטומציה בשפת פייתון
  • בסיסי נתונים רלאציוניים
  • ועוד

 

על מוסד הלימוד


המעוניינים לרכוש הכשרה לתפקידים נוספים בהייטק יכולים למצוא קורסים שונים בג'ון ברייס הדרכה. בין המקצועות הנלמדים נכללים פיתוח פול סטאק, פיתוח דוט נט (.NET), סייבר ואבטחת מידע, דאטה סיינס, הכשרות דאטה אנליסט, בדיקות תוכנה, חוויית משתמש ועוד.


בקורסים השונים משלבים בין לימוד עיוני של עקרונות ומתודולוגיות יחד עם תרגילים פרקטיים שבהם מתנסים הלכה למעשה בשימוש באותם כלים. בחלק מן ההכשרות ניתן לקבל הכנה למבחנים חיצוניים שעורכות חברות טכנולוגיה כגון סיסקו, מיקרוסופט, אמזון ועוד. מוסד הלימוד הוא מרכז הדרכה של מברות שונות, מה שיכול לסייע למשתתפים להיחשף לטכנולוגיות מבוקשות בשוק ההייטק.

 

מהם תנאי הקבלה?


המסלול מיועד לאקדמאים בעלי תואר במקצועות המדעים, וכן הנדסאים. יש צורך בידע קודם בתחומי מדעי הנתונים ו - SQL. כמו כן, יש צורך ברקע בשפת תכנות מודרנית.


במסגרת תנאי הקבלה, על המועמדים לעמוד בדרישות הבאות:

 

  • מעבר מבדק להערכת ידע
  • ראיון אישי או ייעוץ מקצועי


איזו תעודה מקבלים?


משתתפים העומדים בכל חובות הקורס זכאים לקבל תעודת גמר המוענקת על ידי ג'ון ברייס הדרכה. כדי לקבל את התעודה יש להיות נוכחים ב - 85 אחוזים מהמפגשים ולהגיש את כל תוצרי הפרויקטים הנדרשים לאורך הקורס.

למידע נוסף לחצו: ג`ון ברייס הדרכה | john bryce
עוד מסלולי לימוד - ג`ון ברייס הדרכה
Whatsapp Whatsapp