רוצה פרטים על קורס טיפול פנים?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס טיפולי פנים

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס טיפול פנים? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס טיפולי פנים וקוסמטיקה


טיפולי פנים הם מרכיב חשוב בסל הכלים של כל קוסמטיקאית וכיום ניתן למצוא מגוון רחב של טכניקות ומוצרים בשוק. היכרות עם סוגים שונים של טיפולים יכולה לסייע לקוסמטיקאיות ולעוסקים במקצועות היופי להרחיב את סל הכלים המקצועי וכך להציע מערך טיפולים מלא ועשיר יותר ללקוחות.


מי שברצונם להכיר שיטות טיפוח ואסתטיקה ייעודיות לפנים יכולים לרכוש ידע זה במסגרת קורסים שונים, חלקם נערכים במכללות ובתי הספר למקצועות היופי ואחרים אצל חברות קוסמטיקה המציעות גם הדרכות והכשרות לעוסקים בענף. בקורסים ניתן להכיר שיטות עבודה מתקדמות וחדשות וגם להתנסות בהן באופן מעשי במסגרת תרגילים ועבודה עם לקוחות אמיתיים.

 

בחלק מן המקרים, ההכשרה נערכת במסגרת לימודים בתחום הקוסמטיקה הרפואית, כהתמחות. עם זאת, ניתן למצוא גם קורסים רבים שבהם ניתן להתמקד בטיפולי פנים בלבד ולהתמקצע בהם במסגרת הכשרה ייעודית.


בתקופת משבר הקורונה, שבו המטפלים נדרשים להתמודד עם הגבלות שונות בענף בכל הנוגע לטיפולים פרונטליים, נדרשת מהם יצירתיות רבה והתגמשות, כגון טיפולים מרחוק ומכירה של ערכות טיפוח אונליין. למידה והרחבת הידע המקצועי יכולה לסייע לאנשי מקצוע קיימים וחדשים לפתח את עצמם ולהגדיל את הסיכויים לשרוד ולהצליח בענף. בחלק מן ההכשרות ניתן ללמוד גם על השינויים העוברים על הענף ולפתח את המיומנויות הנדרשות להשתלבות בו בזמנים אלה.

 

למי זה מתאים?


הקורסים יכולים להתאים לקהל יעד רחב של משתתפים. ישנם קורסים המתאימים למתחילים שעושים את הצעדים הראשונים לעבר קריירה בתחום הטיפוח, לצד קורסים מתקדמים שמיועדים בעיקר למי שכבר עוסקים במקצועות היופי וברצונם להרחיב את סל הכלים המקצועי. הקורסים יכולים להתאים גם לקוסמטיקאיות ותיקות, שברצונן לרענן את הידע שברשותן ולהרחיב את סל השירותים ללקוחות כדי להגדיל רווחים.


חלק מן הקורסים מתאימים גם למטפלים במקצועות הרפואה האלטרנטיבית והקוסמטיקה הירוקה, שברצונם להרחיב את סל המיומנויות הטיפולי ולהכיר טכניקות עבודה שבהן נעשה שימוש בחומרים טבעיים.

 

תכנית הלימודים


במהלך הקורס מכירים המשתתפים מגוון טכניקות לטיפול פנים, הם לומדים על שיטות שונות לטיפוח העור ולהתאמה של מוצרים וטיפולים לצורכים האישיים של כל מטופל.


תחילה נלמדים מושגים תיאורטיים הנוגעים למבנה העור ולסוגי עור שונים, וכן דרכים לאבחון סוג העור של המטופל. בהמשך מתמקדים בטכניקות הטיפול עצמן ומכירים שיטות ניקוי וטיפוח. בין היתר נלמדות שיטות להתמודדות עם בעיות עור שונות, כגון אקנה ופיגמנטציה. בחלק מן הקורסים נלמדים גם כלים לטיפול לעור בוגר ולהצערת העור.


נוסף על כך, בחלק מההכשרות ניתן לרכוש גם מיומנויות שיווקיות וניהוליות שיכולות לסייע לקוסמטיקאים לשווק את שירותיהם וכך להגדיל את קהל הלקוחות. נרכשות גם מיומנויות שירותיות לעבודה יעילה ואיכותית יותר עם הלקוחות.


מתכונת הלימוד


היקפי ההכשרות משתנים, בדרך כלל הן נעות בין כחודש עד חצי שנה. ברבים מבין המוסדות המשתתפים יכולים לבחור בין קורס בוקר לקורס ערב, מה שיכול להתאים לאנשים עובדים.


בקורס משולבת למידה עיונית של הטכניקות הטיפוליות יחד עם תרגילים פרקטיים וסימולציות, כדי לסייע למשתתפים לצבור ניסיון מעשי. בחלק מן המסלולים המשתתפים מתנסים בטיפול על מודליסטים כדי לתרגל הלכה למעשה את כל הכלים הנלמדים ולהתנסות בעבודה עם לקוחות אמיתיים.


חלק מן הקורסים מתקיימים במתכונת אונליין ללימוד מהבית. בקורסים אלה לרוב מתבססים על שיעורים מוקלטים שבהם מפורטות טכניקות הטיפוח. לעיתים ניתן לקבל גם פידבק על תרגילים ומשימות שונות מן המרצה.


לגברים


המעוניינים להתמקצע ולהכיר שיטות לטיפול פנים לגברים יכולים למצוא הכשרות אלה בדרך כלל במסגרת קורס קוסמטיקה או קורס קוסמטיקה רפואית. במסגרות אותן הכשרות יכולים המשתתפים להכיר טכניקות קוסמטיות ייעודיות לגברים, כגון ניקוי פנים, פילינג ועוד, ולהיחשף לחומרים, מכשור ומוצרים ייעודים לגבר.

 

טיפול טבעי


המשתתפים משלבים ידע בתחום הקוסמטיקה עם עקרונות מן הרפואה האלטרנטיבית ומכירים כלים לטיפול שבהם משולבים חומרים טבעיים. נלמדים תהליכי טיפול וניקוי, הכנת קרמים, פילינג ועוד. כמו כן נרכשות מיומנויות רוקחות טבעית והכנה של תכשירים טבעיים שונים. מסלולים אלה מתכתבים עם מגמה מתגברת בעולם הטיפוח, של ביקוש רב יותר מצד לקוחות לעבודה עם חומרים טבעיים ואורגניים.


הכשרות מסוימות מתמקדות בטיפול פנים יפני. מדובר בגישה הוליסטית שבה משלבים המטפלים טכניקות עיסוי יחד עם דיקור ייעודי לאזור הצוואר והפנים, למטרות אנטי אייג'ינג והרגעת העור. הכשרות אלה יכולות להתאים הן לבעלי ניסיון בתרפיות המגע והן למטפלים מתחילים שמעוניינים להכיר את הרפואה היפנית ויישומיה בעולם הטיפוח.


מחיר


עלות הקורס משתנה ממוסד למוסד. המחיר תלוי בקריטריונים שונים כגון משך ההכשרה, היקף ההתנסות המעשית, חומרים וציוד מקצועי. במרבית המוסדות, המחירים נעים בין 8,000 - 10,000 שקלים בממוצע, אולם עשויים להיות גבוהים או נמוכים מטווח זה. קורסים ממושכים יותר בתחום הקוסמטיקה הרפואית יכולים להגיע לטווחי עלות שבין 10,000 - 17,000 שקלים. בכל הנוג  לעלויות, מומלץ לפנות אל מוסד הלימוד לקבלת הפרטים המדויקים והעדכניים ביותר.

 

קורס קוסמטיקה רפואית


כאמור, חלק מן ההכשרות בתחום זה נערכות במסגרת קורס קוסמטיקה רפואית. במסלולים אלה הדגש הוא על שילוב בין ידע במקצועות היופי לבין הבנה של התהליכים הרפואיים הנוגעים לבריאות העור והשיער.


לאורך הקורס נלמדים סוגי טיפולים אסתטיים שונים להתמודדות עם בעיות עור, פיגמנטציה, אקנה, הזדקנות העור ועוד. המשתתפים גם מכירים מכשור מתקדם שבו ניתן לבצע טיפולים מתקדמים ולומדים כיצד לתפעל אותו במהלך הטיפול. בחלק מן ההכשרות נלמדים גם היבטים בהזרקות, בוטוקס ומילויים באופן המותאם לצורכי המטופלים.

 

איפה לומדים?


בירושלים


גאלרי אקדמי: זהו בית ספר למקצועות היופי, שבו ניתן למצוא קורסים שונים בתחום הקוסמטיקה בהם ניתן להתמחות גם בטיפולים לעור הפנים. המשתתפים יכולים לבחור בין מסלול יום לקורס ערב. כמו כן, בבית הספר ניתן למצוא קורסי קוסמטיקה, קורסים באיפור, הסרת שיער, סטיילינג ועוד.

 

בצפון


מכללת LFA (כרמיאל): במכללה זו למקצועות הקוסמטיקה ניתן למצוא קורס בתחום עיסוי הפנים, שבו ניתן ללמוד טכניקות להצערת העור ולהתמודדות עם קמטים. המשתתפים מכירים טכניקות טבעיות ומתנסים בהן בפועל. בקורס כ - 9 מפגשים, במתכונת בוקר או ערב.

 

במרכז

 

חוה זינגבוים (רמת גן, רחובות): לחברת הקוסמטיקה חוה זינגבוים בית ספר למקצועות הקוסמטיקה, שבו ניתן למצוא קורסים למתחילים ולמתקדמים. בין הקורסים המיועדים לקוסמטיקאיות מנוסות ובעלות תעודה נכלל קורס PME, שבו ניתן להכיר טכניקות מתקדמות לטיפולי עור הפנים, לאבחון סוגי עור, ולהיכרות עם שיטות פילינג שונות.

 

JJ cosmetics (תל אביב): בחברה זו מציעים קורסים להכשרה במקצועות כגון טיפולי פילינג, אפילציה וקוסמטיקה רפואית. ניתן לקבל הכשרה גם בתחום עיסוי הפנים. במהלך הקורסים מתנסים המשתתפים בטכניקות הנלמדות ומכירים תכשירים וציוד.


יאלי הוד (תל אביב): חברה בתחום הקוסמטיקה הטבעית שבה מתקיימים גם קורסים, חלקם במתכונת אונליין. ניתן למצוא שקורס שבו מתמקדים בטיפולים הוליסטיים וארומתרפיה לפנים, ושימוש במוצרים טבעיים בעבודה עם לקוחות. אורך ההכשרה 8 מפגשים.

 

בשרון


מכללת תהילה (כפר סבא): זוהי מכללה למקצועות הרפואה האלטרנטיבית, ניתן למצוא בה קורס טיפול פנים יפני המשולב עם טכניקות דיקור. הדגש בקורס זה הוא על טכניקות טבעיות ודיקור להעלמת קמטים. היקף ההכשרה 5 מפגשים.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס טיפול פנים?

רוצה לדעת יותר על קורס טיפול פנים?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד קורס טיפול פנים
Whatsapp Whatsapp