רוצה פרטים על קורס בניית אתרים אונליין?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס בניית אתרים אונליין

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס בניית אתרים אונליין? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס בניית אתרים מקוון - וורדפרס, Fullstack ופיתוח WEB מהבית

 

קורס בניית אתרים מתקיים בדרך כלל במתכונת פרונטלית, אולם ניתן למצוא גם מסלולים מקוונים שבהם אפשר ללמוד מהבית ללא צורך להגיע באופן פיזי לכיתה. מסלולים אלה מתאפיינים בגמישות בשעות ובקצב הלמידה, כאשר חלקם גם מתקיימים ב - LIVE וכוללים תרגול והשתתפות פעילה בשיעורים. מסלולים אלה מאפשרים ללמוד באופן מקוון מקצוע שיש לו דרישה רבה בשוק של היום, לענף בניית האתרים קיים ביקוש גם בזמן הקורונה.

 

למי מתאים הקורס?


הקורסים יכולים להתאים לקהל יעד מגוון של משתתפים. רבים מהקורסים מתאימים גם למתחילים שמעוניינים לעשות את הצעדים הראשונים בקריירה כמפתחים, הם מיועדים לבעלי זיקה בסיסית לעולם המחשבים, האינטרנט והרשת, אולם אין בדרך כלל חובה לידע קודם בתכנות שכן בקורסים רוכשים כלים ברמת הבסיס ומתקדמים תוך כדי ההכשרה.


מסלולים אחרים מתאימים במיוחד לבעלי עסקים, מנהלים ועובדים בחברות שברצונם לרכוש את המיומנויות להקמה וניהול של אתרים ועמודי נחיתה עבור הארגונים שלהם. בקורסים אלה מתמקדים פחות בתכנות ויותר בשימוש במערכות ותבניות מוכנות לבניית אתרים, כדי להקל ולייעל את תהליך העבודה.


הקורסים אונליין יכולים להתאים במיוחד לאנשים עובדים, המעוניינים במסלול הכשרה גמיש שניתן לשלב בשגרת היום יום. בתקופת הקורונה, קורסים אלה מתאימים גם למי שיצאו לחל"ת או פוטרו ומעוניינים לעבור הסבה למקצוע שיש לו דרישה מתמדת בשוק. במקרים מסוימים מוצעים קורסים על ידי גורמים ממשלתיים, במתכונת ייעודית למחפשי עבודה.

 

תכנית הלימודים


בקורסים אלה המשתתפים מכירים טכנולוגיות פיתוח המותאמות לדרישות בשוק בתחום ה - WEB. הם מכירים שפות קוד, גישות עבודה ופלטפורמות שונות שרלוונטיות למפתחים בעבודתם. קיימים מספר סוגי קורסים שבהם ניתן לרכוש מיומנויות פיתוח:


וורדפרס: בקורס מתמקדים בהקמה של אתר עסקי או אישי באמצעות מערכת וורדפרס (Wordpress), מערכת מקוונת לבנייה של דפי נחיתה ואתרים ולניהול תוכן ברשת. מרבית הקורסים מותאמים במיוחד לאנשי עסקים ומנהלים, המעוניינים ללמוד להקים אתרים בסיסיים לחברות שלהם.


פיתוח Full Stack: מסלול מקיף לפיתוח אתרים שבו נלמדת גישה חדשנית בעולם התוכנה שבה מתמקדים במכלול השלבים בתהליך הפיתוח. המשתתפים בקורס פול סטאק רוכשים ידע הן בפיתוח לצד השרת (הנתונים השמורים שאינם נגישים לגולשים) והן בפיתוח לצד הלקוח (הדפדפן ומה שהמשתמש רואה על המסך), בהתאם לדרישות מעובדי הייטק היום. בקורסים נרכש ידע מקיף בתכנות תוך היכרות עם שפות ופלטפורמות פופולריות בשוק כגון ג'אווהסקריפט, פייתון, PHP, אנגולר ועוד. כמו כן, לומדים על פיתוח במערכות קוד פתוח.

 

מתכונת הלימוד


אורך הקורסים משתנה, לרוב ניתן להשלים את ההכשרות תוך מספר חודשים, קיימות גם הכשרות ממושכות יותר שאורכן כשנה עד שנה וחצי.


ההכשרות מתחלקות לשני סוגים עיקריים:


שיעורים לייב: מסלולים אלה מתקיימים במקביל לקורס פרונטלי בקמפוס ומשודרים בשידור ישיר לתלמידים, לרוב לומדים באמצעות ZOOM. המשתתפים יכולים לקחת חלק פעיל בשיעור, לשאול שאלות ולהיעזר במרצים. לרוב ניתן לבחור בין קורסים בשעות הבוקר לקורסים בערבים, כאשר המשתתפים נדרשים לשעה מסוימת ביום ולימי לימוד קבועים מסוימים בשבוע. נוסף על הלמידה לייב בשיעור ניתנים תרגילי בית ומטלות שונות לתרגול ולחזרה על החומר.


שיעורים מוקלטים: בקורסים אלה מתבססים על שיעורים מוקלטים מראש שבהם ניתן לצפות בכל זמן ובכל מקום, לעיתים לפרק זמן מוגדר ומוגבל מרגע ההצטרפות. המשתתפים יכולים להתאים את שעות הלמידה ללוח הזמנים האישי, וכן לחזור על הצפייה לפי צורכיהם. לרוב נוספים לצפייה גם תרגילים שאותם ניתן לשלוח למרצה לקבלת תגובות והערות.


בשני סוגי הקורסים, משולבת למידה עיונית עם תרגילים מעשיים כדי לסייע לסטודנטים לצבור ניסיון פרקטי בתחום ולהגיע מוכנים יותר להשתלבות בשוק העבודה. בדרך כלל הם יכולים גם ליצור לעצמם תיק עבודות ובו אתרים, דפי נחיתה ובלוגים, ואותו להציג למעסיקים פוטנציאליים בהמשך הדרך.

 

תנאי קבלה


תנאי הקבלה משתנים מקורס לקורס. בחלק מן המקרים על המועמדים להיות בעלי בגרות מלאה או אישור על סיום 12 שנות לימוד. במקרים אחרים מתקבלים מועמדים על סמך הכישורים האישיים והניסיון הקודם ונדרשים לעבור מבחני מיון או ראיונות אישיים לבדיקת התאמתם.


כאמור, מרבית הקורסים מתאימים גם לחסרי ניסיון קודם בפיתוח ויכולים להתאים גם למי שאין ברשותם ידע בתכנות. קורסים מתקדמים יותר מיועדים בדרך כלל לבעלי ניסיון קודם בתחום הפיתוח, המעוניינים לפתח את הכישורים שברשותם ולהכיר טכנולוגיות חדשות.

 

תעודה


בסיום ההכשרות מוענקת לבוגרים תעודת גמר מטעם המוסד המלמד. כדי לקבל אותה יש צורך לעמוד בכל המטלות וחובות הנוכחות ולעיתים גם להגיש פרויקט מסכם.

 

אפשרויות תעסוקה


בוגרי הקורס יכולים להשתלב כמפתחים ובוני אתרים במגוון מסגרות, כגון בחברות הייטק ותוכנה וכן בארגונים בתחום השיווק הדיגיטלי שבהם מספקים שירותי בניה ותפעול אתרים ודפי נחיתה לעסקים. בשוק ההייטק של היום ישנו ביקוש רב למפתחי Full Stack, שכן עובדים אלה מחזיקים בידע רב תחומי שיכול לסייע רבות בפרויקטים בתוכנה.


בתקופת הקורונה, מקצועות ההייטק נשארו בין הענפים שבהם עדיין קיים ביקוש לעובדים, כאשר אנשי פול סטאק ופיתוח נמנים בין המקצועות הנדרשים. על אף שמשרות רבות בשוק מיועדות לבעלי ניסיון, ניתן למצוא גם בעת זו משרות ג'וניור שמתאימות לבוגרי הקורסים ולחסרי ותק. בחלק מהמוסדות מסייעים לבוגרים בהשתלבות בתעסוקה ובהכוונה למעסיקים.

 

מוסדות


האקריו: ב - HackerU מציעים קורס Full Stack במתכונת מקוונת, לצד הקורסים הפרונטלים במקצוע זה. השיעורים מתקיימים במתכונת לייב ומשודרים בשידור חי במקביל לשיעור כך שהמשתתפים יכולים להיות בתקשורת עם המרצים. במהלך התכנית לומדים פיתוח לצד שרת ולקוח וטכנולוגיות עדכניות כגון אנגולר, React ועוד. המשתתפים מבצעים פרויקטים יישומיים בהם הם מפתחים עמודי נחיתה ובלוגים ועורכים גם פרויקט מסכם ובו מקימים חנות וירטואלית וכך בונים תיק עבודות.


המכללה לניו מדיה: במכללה מתקיים קורס וורדפרס במתכונת מקוונת, שבו נערכים שיעורים מוקלטים מראש או שיעורים בשידור חי. הדגש בקורס הוא על הקמה של דפי נחיתה עסקיים והיקפו הוא 6 מפגשים דיגיטליים. הקורס מתאים למתחילים וכן לאנשי שיווק ומנהלים. קורסים נוספים המתקיימים במכללה (במתכונת פרונטלית) כוללים קורס PPC, קורס שיווק דיגיטלי, קורס ניהול מדיה דיגיטלית ועוד.


מכללת מנטור: במנטור מתקיימת סדנה דיגיטלית לבנייה באמצעות וורדפרס ואלמנטור, שהיא תוסף ישראלי לעיצוב אתרים בוורדפרס. השיעורים מתקיימים במתכונת לייב שבה ניתן לקחת חלק פעיל בשיעור. המסלול מתאים למתחילים וקיימת גם סדנת המשך. ניתן ללמוד במכללה גם בקורסים פרונטליים בתחום זה ובענפים אחרים כגון עיצוב דיגיטלי, פיתוח משחקים, עריכת וידאו ועוד.


האקדמיה ללימודי וורדפרס: חברה המציעה מסלול מקוון ובו שיעורים מוקלטים המתאימים למתחילים. מטרת הקורס היא לסייע לבעלי עסקים לבנות אתרים המותאמים לצורכים האישיים שלהם. החברה עורכת גם קורס להקמת חנויות וירטואליות בוורדפרס.


שירות התעסוקה הישראלי: בשירות התעסוקה מציעים מסלולים מקוונים ייעודיים למחפשי עבודה שבהם ניתן לרכוש מיומנויות בסיס החשובות במשק. בין אותם קורסים נכלל גם קורס וורדפרס שבו לומדים לבנות אתרים באמצעות המערכת. כמו כן מתקיימים קורסים ראשוניים בתחום התכנות, כגון קורס HTML. הקורסים מבוססים על שיעורים מוקלטים מראש וניתן לצפות בהם לפי הצורכים והקצב האישיים. ניתן למצוא קורסים רבים נוספים כגון קורס שיווק דיגיטלי, קורס פוטושופ, קורסים להיכרות עם תוכנות אופיס ועוד.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס בניית אתרים אונליין?

רוצה לדעת יותר על קורס בניית אתרים אונליין?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: אינטרנט

התקבלו 10 דירוגים בציון ממוצע 4.4 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp