רוצה פרטים על קורס סייבר אונליין?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס סייבר אונליין

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס סייבר אונליין? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס סייבר מקוון


סייבר נכלל בין המקצועות המבוקשים בשוק ההייטק של היום, בין היתר בעקבות עלייה מתמקדת בהיקפי התקיפות הדיגיטליות על עסקים וארגונים ממשלתיים. מי שמעוניינים ללמוד את התחום במסלול גמיש, בלי לצאת מהבית, יכולים למצוא קורסים אונליין בתחום המתקיימים במכללות וחברות הכשרה שונות.


במסגרת קורסים אלה ניתן לרכוש ידע וכלים מקיפים הנדרשים להשתלבות בתחום הסייבר, כאשר ברבים מבין ההכשרות מכינים את המשתתפים לקראת מבחני הסמכה בין לאומיים הנדרשים לקבלת דיפלומות מוכרות לעיסוק בתחום. רבים מהקורסים מתאימים גם למי שאין ברשותם ניסיון קודם בענף, ודרכם ניתן ללמוד אונליין לקראת השתלבות בתפקידים ראשונים בהייטק.

 

למי מתאים הקורס?


הקורס יכול להתאים למעוניינים להשתלב בארגונים וצוותים בתחום אבטחת המידע, בתפקידים שונים כגון מגנים, מנהלי אבטחת מידע ועוד. חלק מן הקורסים מתאימים גם למתחילים שעושים את הצעדים הראשונים בתחום, בעוד מסלולים אחרים מיועדים לעובדים מנוסים יותר שברצונם לקדם את הקריירה.


הקורסים המקוונים מתאימים למי שברצונם ללמוד במסלול גמיש, ללא צורך לצאת מהבית. הם יכולים להתאים בין היתר לאנשים עובדים, לבעלי משפחות ולמי שמעוניינים ללמוד מהבית בתקופת הקורונה ללא צורך להגיע פיזית לכיתה.


מאחר וקיימים קורסים רבים שמתאימים למתחילים, הם יכולים להתאים גם למפוטרי הקורונה ולנמצאים בחל"ת, המעוניינים לעבור הסבה מקצועית ולהשתלב במקצוע טכנולוגי מבוקש.

 

מתכונת הלימוד


חלק מהקורסים מתקיימים בשידור חי ונלמדים LIVE, כך שהסטודנטים צופים בשיעור המשודר מהכיתה ויכולים לקחת חלק פעיל בשיעור, לשאול שאלות ולקבל תמיכה מהמרצים. במסלולים אחרים מתבססים בעיקר על צפייה בשיעורים מוקלטים מראש ופתרון תרגילים.


ההבדל בין שתי האפשרויות הוא בעיקר בזמינות לסטודנטים. במסלולים לייב הסטודנטים לומדים במקביל לשיעור המתקיים בכיתה, בשעות הערב או הבוקר, ולעומת זאת במסלול המוקלט ניתן לצפות בשיעורים בהתאם לצורכים האישיים ולתכנן גם את קצב ההתקדמות.


במרבית המסלולים המשתתפים יכולים לתרגל בפועל את הכלים הנלמדים באמצעות תרגילים שונים. לעיתים נכללות מערכות סימולציה שבהן מתנסים באופן פרקטי בהתמודדות עם מצבים מתוך העשייה המקצועית.


אורך הקורסים משתנה ממוסד למוסד, מרביתם נמשכים בין חצי שנה לשנה אולם קיימים קורסים ארוכים או קצרים יותר.

 

תכנית הלימודים


במסגרת הקורסים המשתתפים מקבלים את ההכשרה הנדרשת לתפקידי סייבר ואבטחת מידע בשוק ההייטק. הם לומדים על אסטרטגיות להגנה ולהתקפה בפלטפורמות שונות כגון מערכות הפעלה, מובייל, לינוקס ותשתיות תקשורת ורשתות. כמו כן, הם בוחנים דרכים לזיהוי נקודות תורפה וחולדה של מערכות ארגוניות ובהתאם לתכנן פתרונות לשמירה על משאבי המידע של אותם עסקים.


משתתפים בקורסים רוכשים את הידע המתאים בתכנות בשפות המבוקשות כיום בשוק. ברוב המקרים מדובר בשפת פייתון או JavaScript. נוסף על כך, בחלק מן הקורסים נכללת הכשרה לתפקידי הקאינג אתי (Ethical Hacker).

 

 

נושאי הלימוד

 

 

 • האקינג אתי
 • בדיקות חדירות
 • מתודולוגיות תקיפה
 • תקלות בציוד רשתות
 • אבטחת מידע למובייל
 • איתור פגיעויות במערכות
 • הגנה על מערכות הפעלה
 • בדיקות חוסן ליישומי אינטרנט
 • ועוד

 

תנאי קבלה


תנאי הקבלה משתנים מקורס לקורס וכן מעת לעת. רבים מהקורסים מתאימים גם למתחילים שאין ברשותם רקע קודם בתחום וניתן להתקבל אליהם גם ללא ניסיון מקצועי בעולם אבטחת המידע. להכשרות אלה מתקבלים בגרך כלל בוגרי 12 שנות לימוד לפחות, בעלי היכרות עם עבודה בסביבת מחשב. לעיתים ישנה עדיפות לבעלי ניסיון בסיסי בתכנות ומחשוב. נערכים מבחני מיון כדי לבדוק את ההתאמה לקורס, ולעיתים גם ראיונות אישיים.


קיימים גם קורסים מסוימים המיועדים לבעלי ניסיון קודם בתחום, וכן לעובדים בהייטק בעלי ידע מתאים בתכנות ואבטחת מידע. במקרים אלה, הקבלה לקורסים היא על בסיס הוכחה של הרקע המקצועי המתאים, באמצעות מעבר בחינות הערכה או הצגת קורות חיים.

 

תעודה


בהתאם להחלטת המדינה להסדיר את מקצועות הסייבר ולהעלות את הרמה המקצועית, פועלת רשות הסייבר הלאומית לפיקוח על ההכשרות ומסלולי הלימוד. ברשות הגדירו מספר התמחויות שמפוקחות על ידה, ושכדי לעסוק בהן יש צורך להשלים קורס ולעבור מבחני הסמכה. בין אותם מקצועות המצויים בפיקוח נכללים מיישם הגנת סייבר, מוסמך בבדיקות חדירות, מוסמך מתודולוגיות, מוסמך תחקור והכשרות נוספות.


בכל אחת מאותם מסלולים יש לעבור מבחנים שמפוקחים על ידי הרשות. כמו כן, יש צורך לעבור בחינות לצורך קבלת הסמכות מוכרות מטעם גורמים בין לאומיים.


בין ההכשרות הבין לאומיות שניתן לקבל לאחר מעבר הבחינות הבין לאומיות אפשר למצוא הכשרת CEH (Certified Ethical Hacker), הכשרת האקרים אתיים; הכשרת חברת לינוקס; הכשרות של חברת צ'ק פוינט כגון CCSA בתחום אבטחת המידע; הכשרת אבטחת רשתות של חברת סיסקו, כגון CCNA; הסמכות מחשוב של חברת מיקרוסופט כגון MTA ל"עמיתי ומומחי טכנולוגיית מיקרוסופט"; ותעודות נוספות.

 

אפשרויות תעסוקה


בתוום הקורסים נפתחות אפשרויות תעסוקה רבות בפני הבוגרים. בין התפקידים הנפוצים נכללים מיישמים, מגנים, אנליסטים, עובדי בדיקות חדירות, יועצי אבטחת מידע ועוד.


בסיום הקורס, תוכל להשתלב בתור אנליסט במרכז SOC, יועץ בתחום אבטחת המידע, Penetration tester ועוד תפקידים רבים ומגוונים. כיום ישנו ביקוש רב בשוק לאנשי מקצוע בתחום זה, בין היתר בעקבות עלייה בהיקף התקיפות הקיברנטיות בארץ ובעולם, אשר מביאות לפגיעות משמעותיות בבתי עסק וארגונים גדולים.

 

מוסדות


האקריו: השיעורים בקורס זה מתקיימים בשידור חי תוך תקשורת עם המרצים. ניתן ללמוד בשעות הבוקר או הערב. הסטודנטים בקורס לומדים טכניקות התקפה, הגנה והאקינג. הם גם יכולים לתרגל התמודדות עם מצבי אמת באופן מקוון. בקורס שלב מיון בהיקף של כ - 20 שעות שבו נבחנת ההתאמה לקורס המורחב. קורסים נוספים המוצעים במתכונת מקוונת כוללים קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע, קורס פיתוח אפליקציות, קורס QA, קורס פול סטאק, קורס DBA ועוד.


ג'ון ברייס ירושלים: במכללה מתקיים קורס מגן סייבר, אבטחת מידע והגנה על רשתות ארגוניות, שמתקיים הן במתכונת פרונטלית והן במתכונת מקוונת. בקורס מושם דגש על התמודדות מעשית עם מצבים ואתגרים מן המקצוע. כמו כן נכללת בקורס מעבדה לתרגול החומר הנלמד.


הטכניון - היחידה ללימודי חוץ: ביחידה ללימודי חוץ והמשך של הטכניון מציעים קורס במתכונת לימוד LIVE, שבו מתקיימים שיעורים אחר הצהריים, פעמיים בשבוע. בקורס מכשירים לתפקידי מגן וכן נרכש ידע בסיסי בתחום תקשורת המחשבים, הוא מתאים למתחילים וחסרי רקע טכנולוגי המעוניינים להשתלב בענף. בתכנית נרכשת הכנה לקראת מספר הסמכות בין לאומיות רלוונטיות בהן CCNA, CCSA, הסמכת לינוקס, הסמכה בתחום ההאקינג ועוד. ביחידה ללימודי חוץ ניתן למצוא גם קורסים פרונטליים בתחום זה כגון קורס מומחי אבטחת מידע, קורס CISO מנהלי אבטחת מידע, קורס הכשרת בודקי ספקים ועוד.

 

קרנליוס: זוהי חברה להכשרה בתחום אבטחת המידע, בחברה מציעים קורס אנליסט שמיועד לחסרי רקע קודם בתחום, ובו נרכשים כלים בתחום ההתקפי. המסלול מבוסס על צפייה בשיעורים מוקלטים ומערכת תרגול ממוחשבת. בחברה עורכים גם קורסים פרונטליים בתחום אבטחת המידע ובדיקות החדירות.

 

המרכז לחינוך סייבר: המרכז פועל בשיתוף עם המערך הלאומי ומציע קורסים חינמיים ללימוד מקוון בתחום זה. בקורס ניתן להכיר סכנות הטמונות ברשת, וכן לפתח מיומנויות תכנות בשפת פייתון. מתקיים גם קורס תכנות למתקדמים. בקורס שיעורים מוקלטים ללימוד עצמי שניתן ללמוד בהתאם לקצב האישי.


קרן רש"י: הקרן, שפועלת בתחומי החינוך והרווחה בפריפריה, מציעה מיזם למידה מקוונת בתחומי המחשבים, הייעודי למעוניינים להרחיב את הידע שברשותם בתקופת הקורונה. מתקיימים קורסים ברמת מתחילים וכן קורסים למתקדמים, ונוסף על כך מוצעים קורסי תכנות בשפת פייתון.


מכללת ITSafe: מיזם הפועל להכשרת עובדים לענף אבטחת המידע, הכולל שיעורים מצולמים ותרגילים. המשתתפים יכולים גם לתרגל ראיונות עבודה בהייטק. בין תחומי הקורסים ניתן למצוא האקינג, בדיקות חוסן, חקירות פורנזיקה, פיתוח C#, פיתוח פייתון ועוד.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס סייבר אונליין?

רוצה לדעת יותר על קורס סייבר אונליין?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

התאמתך לתפקיד מתכנת

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

חוות דעת של סטודנטים: מחשבים

התקבלו 44 דירוגים בציון ממוצע 4.2 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp