רוצה פרטים על לימודי מערכות מידע בירושלים?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי ניהול מערכות מידע בירושלים

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על לימודי מערכות מידע בירושלים? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי ניהול מערכות מידע לתואר ראשון בירושלים


בעיר ירושלים קיימות מספר אפשרויות המתאימות למעוניינים ללמוד את תחום מערכות המידע. הלימודים לתואר ראשון בענף זה מקיפים הן סוגיות טכנולוגיות והן כלים ניהוליים והם מותאמים למגמות עכשוויות בשוק ולדרישות מעסיקים, כדי להכין את הסטודנטים לקראת פיתוח הקריירה.

 

הלימודים בענף זה מתקיימים במרבית המקרים כהתמחות במסגרת תואר ראשון בתחומים כגון ארגוני שירות, מנהל עסקים או ניהול. כמו כן, ניתן למצוא מסלולים המשולבים בלימודי הנדסה. מטרת ההתמחויות היא לחשוף את הסטודנטים לכלים טכנולוגיים רלוונטיים למקצוע הנלמד ולהכשיר מנהלים להשתלבות באפיקי תעשייה שונים.


בוגרי לימודי ניהול מערכות מידע בעיר משתלבים בדרך כלל בחברות הייטק בבירה, וכן בחברות וארגונים בענפים נוספים במשק שבהם נדרשת תמיכה בתשתיות המידע. מדובר בענף שהביקוש לו גבוה למדי ברחבי הארץ וגם בירושלים ניתן למצוא משרות שונות שמתאימות לבוגרי התואר.

 

 

מוסדות


המכללה האקדמית הדסה


במכללה האקדמית הדסה ניתן ללמוד תחום זה במסגרת התמחות המוצעת בלימודי ניהול ארגוני שירות. בלימודים אלה הסטודנטים רוכשים ידע בתחום מערכות המידע ובמקביל מפתחים מיומנויות הנדרשות בארגונים בתחום השירותים. הדגש בלימודים אלה הוא על הכשרת מנהלים שברשותם ידע טכנולוגי נרחב, ולא בהכרח על התמקדות בטכנולוגיות עצמן, כאשר הבוגרים מיועדים לרוב לתפקידי ניהול טכנולוגי, ניתוח מערכות מידע או ניהול דיגיטל. במהלך לימודיהם הסטודנטים בוחנים סוגיות מרכזיות בניהול של פרויקטים טכנולוגיים בתחום תשתיות המידע הארגוניות, תו רכישת ידע בתחום הסייבר וניתוח המערכות.


במסגרת לימודי ניהול ארגוני שירות במכללה מוצעות התמחויות נוספות. בין היתר מתקיימת התמחות מערכות בריאות שבה מושם דגש על שירות במערכת הבריאות הישראלית; מערכות תיירות שבה נלמדים תהליכי קידום שירות איכותי בתעשיית המלונאות והפנאי; והתמחות משאבי אנוש שבה לומדים כלים מרכזיים לניהול ופיתוח ההון האנושי בחברות בתחום השירותים.


בוגרי התואר המעוניינים להעמיק את הידע המקצועי שברשותם יכולים להמשיך גם לתואר שני בתחום. בתואר השני בניהול ארגוני שירות ניתן לחזק את המיומנויות הניהוליות הנדרשות להשתלבות בתפקידים בכירים. התכנית מותאמת לצורכים של סטודנטים עובדים.

 

מסלולי לימוד קרובים


את תחום מערכות המידע ניתן למצוא גם כהתמחות או מסלול בחירה במסגרת לימודים אקדמיים בענפים אחרים. בין היתר, מוצעות התמחויות בתחום במסגרת לימודי מנהל עסקים או תואר בניהול, כחלק מלימודי חשבונאות וכן במסגרת לימודי הנדסת תעשייה וניהול.


בכל אחד מאותם מסלולים הדגש הלימודי הוא מעט שונה, כאשר חלק מהתכניות מכשירות אנשי מקצוע טכניים לפיתוח של המערכות, כגון לימודי הנדסה, ואחרות מתמקדות ביישומים שלהן בענפי מסוימים במשק, כגון בתחום הפיננסי.


בחלק מן המקרים מדובר במסלולים ללימודים למגזר החרדי בירושלים, שמותאמים לצורכים של סטודנטים שומרי מצוות המתגוררים בעיר ורוצים ללמוד קרוב למקום מגוריהם.

 

עזריאלי מכללה להנדסה: במכללת עזריאלי ניתן למצוא מסלול הנדסת תעשייה וניהול בהתמחות מערכות מידע. במסלול התמחות זה הסטודנטים לומדים כיצד לתכנן, לפתח ולהטמיע מערכות מידע ארגוניות מתקדמות לצורכי התעשייה, וכן נחשפים להיבטים ברכש, איכות, בדיקות ואבטחת המידע. במקביל הם יכולים לרכוש ידע באנליזה עסקית ובינה עסקית, הנחוצים כיום במגזר העסקי. אורך הלימודים הוא ארבע שנים, כאשר הדגש בהם הוא כמותי וטכנולוגי.

 

המרכז האקדמי לב: זהו מוסד לימודים אקדמיים לציבור החרדי והדתי. במוסד זה מציעים לימודי חשבונאות ומערכות מידע, במסלול זה נרכש ידע במקביל בתחום החשבונאי והפיננסי ובענף הטכנולוגיה ומערכות המידע. במסלול זה יכולים הסטודנטים להכיר את הטכנולוגיות המשפיעות כיום על המגזר הפיננסי והחשבונאי כגון יישומי ביג דאטה, בינה עסקית, דיגיטציה בעולם העסקים ועוד. אורך הלימודים כשלוש שנים וחצי. הם מתקיימים במתכונת המותאמת לצורכי הציבור החרדי, בהפרדה בין נשים לגברים.

 

תכנית הלימודים


במהלך התואר הסטודנטים רוכשים מיומנויות ניהול למערכות דאטה עסקיות. מושם דגש על הבנת צורכים עסקיים, כלכליים ותפעוליים של הארגון ובניית הפתרונות הטכנולוגיים בהתאם לכך.


הסטודנטים מפתחים ידע בתחום המחשוב והתוכנה, נחשפים לשפות קוד מבוקשות ולומדים על ענפים כגון סייבר, ניהול מוצר, ענן ועוד. הם גם נחשפים לתהליכי חדשנות בהייטק ובפינטק. במקביל הם דנים בסוגיות כלכליות ושיווקיות הנוגעות לענף ומפתחים מיומנויות ניהול להובלת פרויקטים, צוותים ותהליכים בהייטק.

 

 

מתכונת הלימוד


הלימודים בתחום זה נפרשים על פני שלוש שנים. הם מתקיימים במסלולים המותאמים לאנשים עובדים, שבהם לומדים מספר מצומצם של ימים במהלך השבוע, כדי לאפשר לסטודנטים לשלב בין העבודה ללימודים.


בתכנית זו מושם דגש על הקנייה של כלים פרקטיים הנדרשים מן העובדים בשוק. הסטודנטים לוקחים חלק בהתמחות מעשית שמתקיימת בחברות וארגונים במשק, ויכולים להכיר מקרוב תהליכים בשטח ולבחון מקרוב את תהליכי העבודה של מנהלים ועובדים. כמו כן, נערכים פרויקטים ומטלות פרקטיות שונות שבהם מתנסים בניתוח של מקרי בוחן מן התעשייה.

 

קהל יעד ותנאי קבלה


קבלת מועמדים ללימודים בתחום זה נעשית על סמך ציון המתאם שלהם, המורכב מציון הפסיכומטרי והבגרות. לחלופין, מתאפשרת קבלה ללא פסיכומטרי לבעלי בגרות מלאה בממוצע גבוה שברשותם ציון גבוה בבגרות במתמטיקה. במקרים מסוימים יש צורך במעבר ראיון אישי. יש לציין כי תנאי הקבלה עשויים להשתנות מעת לעת וממוסד למוסד.


הלימודים מתאימים לבעלי זיקה לענפים הריאליים כגון מתמטיקה ומחשבים, וכן לבוגרי מגמות ריאליות בתיכון. הלימודים יכולים להתאים גם למי שעובדים בפועל בענפי המחשב וה - IT, שברצונם לפתח את הקריירה ולהרחיב את הידע המקצועי.

 

אפשרויות תעסוקה בירושלים


בוגרי הלימודים יכולים להשתלב בתפקידים בדגש טכנולוגי בתעשייה. מדובר בתפקידים שיש לנם היום ביקוש רב למדי בתעשייה. בין התפקידים שבהם ניתן להשתלב נכללים מנהלי מערכות (ידוע גם כ - CIO), מנתחי מערכות, מנהלים דיגיטליים, מנהלי מוצר, מנהלי שיווק מוצרים, מנהלי פרויקטים טכנולוגיים ועוד.


בין המסגרות שבהן דרושים כיום עובדים בענף נכללים ארגוני הייטק, חברות תוכנה, ארגוני IT (טכנולוגיות מידע). כמו כן יש צורך בעובדים אלה מחוץ להייטק, כגון בארגונים רפואיים, ענפי הפיננסים והבנקאות, בספריות, ואף ארגונים ממשלתיים וביטחוניים שבהם יש צורך לבנות ולתחזק את תשתיות הדאטה.


במרבית התפקידים נדרש ניסיון קודם, אולם ניתן למצוא בעיר גם תפקידי ג'וניור, שמיועדים לבוגרים טריים או לבעלי ניסיון של עד שנתיים בתפקידים מתאימים. בתפקידים אלה לרוב עוסקים בתהליכים טכניים ובסיסיים יותר, שהם ניתן להתקדם בהמשך הדרך למשרות בכירות יותר.


בתפקידים השונים העובדים בדרך כלל עוסקים באפיון והגדרת הדרישות עבור הלקוחות ופיתוח של פתרונות טכנולוגיים מתאימים בתחום הדאטה. הם שותפים בפרויקטים ועובדים בדרך כלל במסגרת צוות עם אנשי מקצוע נוספים, כגון מפתחים, מנהלים, אנשי כספים ועוד. לרוב נדרש ידע ב - CRM, SQL וכן בתוכנת אקסל. בתפקידים מסוימים יש צורך גם בידע בהדרכה וניסיון ניהולי.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי מערכות מידע בירושלים?

רוצה לדעת יותר על לימודי מערכות מידע בירושלים?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד לימודי מערכות מידע בירושלים

חוות דעת של סטודנטים: ניהול

התקבלו 474 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp