רוצה פרטים על קורסים בתכנות אונליין?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס תכנות אונליין

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורסים בתכנות אונליין? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס תכנות אונליין מהבית

 

ידע בתוכנה ושפות קוד הוא אחד הכלים החשובים למעוניינים בקריירה בהייטק. מי שברצונם להכיר שפות חדשות במסלול גמיש יכולים לעשות זאת במסגרת קורסים ללימוד אונליין. מדובר בהכשרות הנלמדות באופן מקוון וניתן לקחת בהן חלק מהבית או מכל מקום.


קורסים אונליין בתחום זה מתקיימים במגוון מוסדות לימוד ומרכזי הכשרה, חלקם עורכים במקביל גם קורסים פרונטליים. ניתן לבחור בין קורסים המתבססים על צפייה בשיעורים מוקלטים מראש לבין קורסים LIVE, שבהם משודרים השיעורים בשידור חי והמשתתפים לוקחים בהם חלק פעיל מהבית.


בתקופת הקורונה, שבה רבים מעוניינים במסלולים ללימוד מהבית ללא צורך להגיע לכיתה פיזית, מסלולים אלה מסייעים לקבל את ההכשרה להשתלבות בהייטק בלי לצאת מהבית. הם יכולים להתאים במיוחד למי שיצאו לחל"ת ומעוניינים לעבור הסבה למקצוע חדש ו"חיוני" בתעשייה, שבו הביקוש לעובדים עדיין משמעותי למרות נזקי המשבר. ידע בתכנות יכול לסייע להשתלב במגוון תפקידים בתעשייה וכן להתקדם לתפקידים חדשים.

 

למי זה מתאים?


קורסים אלה מתאימים למעוניינים לרכוש את הידע הנחוץ לפיתוח קריירה בהייטק, במסגרת מסלולים גמישים בלמידה מרחוק. הכשרות אלה יכולות להתאים לאוכלוסיות שונות, ובראשן אנשים עובדים המעוניינים במסלול נוח לשילוב עם עבודה. באותם קורסים ניתן ללמוד מהבית ללא צורך בהגעה פיזית לכיתה, מה שיכול לחסוך בזמנים, וכן לאפשר למידה בשעות הנוחות למשתתפים.


מקצועות ההייטק והתוכנה מתאימים לבעלי זיקה טכנולוגית וריאלית, למתמצאים בסביבת מחשבים ואינטרנט. אין צורך בהכרח בידע קודם בתכנות אולם המסלולים יכולים להתאים במיוחד למי שמגיעים עם ידע כמותי קודם, כגון בתיכון או במסגרת הכשרות וקורסים.


ניתן למצוא קורסים המתאימים למתחילים שנמצאים בפני הצעד הראשון לעבר קריירה כמפתחי תוכנה, לצד הכשרות שמיועדות למפתחים מנוסים יותר שברצונם להרחיב את סל הכלים המקצועי. חלק מן ההכשרות מיועדות לאקדמאים, אולם קיימות גם הכשרות שבהן יכולים ללמוד גם מי שאין ברשותם תואר אקדמי.

 

מסלולי לימוד


בין המקצועות הפופולריים הנלמדים באופן מקוון ניתן למצוא:


פייתון: קורס פייתון מתאים למעוניינים ללמוד את שפת הקוד, שהיא אחת משפות התכנות הפופולריות בתעשייה של היום. השפה מאופיינת בפשטות ומאפשרת פיתוח יעיל למגוון של מטרות.


דוט נט: זוהי טכנולוגיית פיתוח לסביבת העבודה של חברת מיקרוסופט, שבה משתמשים במגוון תהליכים בהייטק. בקורסים אלה מכירים את שכבת פיתוח זו ומתרגלים אותה בפרויקטים שונים.


פול סטאק: קורס Full stack מכשיר מפתחי ווב לפיתוח אפליקציות ויישומי רשת. בשיטת פיתוח זו ניתן להעניק פתרונות מקיפים ללקוחות וכך הביקוש לה בתעשייה הולך וגובר.


פיתוח אפליקציות מובייל: בקורסים אלה רוכשים מיומנויות פיתוח של יישומים לפלטפורמות מובייל, בחלק מן הקורסים מתמקדים בסביבת אנדרואיד או IOS, ובמסלולים אחרים נלמדות שתי הפלטפורמות באופן משולב.


מקצועות הדאטה: קיימים קורסים מקוונים ללימוד מקצועות כגון דאטה אנליסט, דאטה סיינס וביג דאטה. מדובר על מקצועות העוסקים באיסוף, ניתוח ועיבוד של נתונים עסקיים שבהם נדרשים ארגונים להשתמש לבניית אסטרטגיות הפעולה.


סייבר ואבטחת מידע: בהכשרות בתחום הסייבר נלמדים תהליכי ההגנה על תשתיות ארגוניות מפני פגיעות מקוונות, לצד כישורים בתחום ההאקינג ותקיפות הסייבר. המשתתפים מכירים את הבדיקות הייעודיות לאיתור הפגיעות ואת הטכניקות להתמודדות עמן.

 

 

קורסים חינם


מרבית הקורסים המקוונים  ללימוד תוכנה נערכים בתשלום, עם זאת ניתן למצוא מסלולים מסוימים המתקיימים ללא עלות. קורסים אונליין חינם מוצעים בדרך כלל מטעם גורמים ממשלתיים במסגרת מיזמים לעידוד הכשרת עובדי הייטק. מטרת אותם מיזמים היא חשיפת הציבור לנושאים טכנולוגיים מבוקשים כדי לאפשר קבלת היסודות להשתלבות במקצועות אלה בהמשך. לרוב קורסים אלה מבוססים על צפייה בשיעורים מוקלטים מראש, ובדרך כלל הם מוצעים ברמת מתחילים תוך עיסוק בסוגיות בסיס.

 

קורסים למתחילים


בעוד חלק מן הקורסים מיועדים לבעלי ניסיון קודם בעולם התוכנה, כגון אקדמאים בוגרי לימודי מדעי המחשב או הנדסה, ניתן למצוא גם קורסים המיועדים למתחילים. במסלולים אלה יכולים גם מי שאין ברשותם ידע קודם בכתיבת קוד לרכוש את הידע והכלים הנדרשים להשתלבות בתעשייה. באותם קורסים מתחילים מן היסודות וממשיכים בהיכרות עם נושאים מתקדמים יותר, תוך כדי תרגול מעשי. לימודי הייטק למתחילים המתקיימים במתכונת ללימוד מרחוק יכולים להתאים למי שרוצים לבחון את התאמתם לתחום התוכנה בתנאים נוחים וגמישים, ולשלב את ההכשרה עם הקריירה הנוכחית.

 

בוטקאמפ וסיירות תכנות


חלק ממסלולי ההכשרה נערכים במתכונת בוטקאמפ תכנות. מדובר במסלולי הסבת אקדמאים להייטק, שנערכים במתכונת אינטנסיבית ומרוכזים במספר חודשים למטרת הכשרה מהירה יחסית של עובדים לארגוני הייטק. חלק מאותן הכשרות נערכות בשיתוף עם חברות תוכנה, כאשר ההכשרה נערכת על חשבון החברה בכפוף להעסקת הבוגרים בשורות אותו ארגון עם סיום הלימודים, למשך מספר שנים. כיום בעקבות משבר הקורונה חלק מאותן חברות מציעות את המסלולים הללו באופן מקוון, כאשר המשתתפים לומדים לייב דרך ZOOM או מערכות דומות.

 

מתכונת הלימוד


כאמור מדובר בקורסים הנלמדים במתכונת מקוונת. קיימים מספר מסלולים אפשריים, חלקם מבוססים על לימוד לייב כאשר השיעורים נערכים בשידור חי (לעיתים במקביל לכיתה רגילה הלומדת באופן פרונטלי). הלמידה נעשית לרוב דרך ZOOM. הסטודנטים משתתפים באופן פעיל בשיעורים, יכולים לשאול שאלות ואף מתנסים בתרגילים שונים תוך קבלת פידבק מן המדריכים.


אפשרות אחרת ללימוד מבוססת על שיעורים מוקלטים, שבהם המשתתפים יכולים לצפות בשעות הנוחות להם תוך קביעת שעות הלימוד ורמת האינטנסיביות של הלמידה. בקורסים אלה לרוב אין אינטראקציה בשידור חי עם המדריכים, אולם ניתן לקבל מענה על שאלות דרך פורומים או עזרים אחרים.

 

מוסדות


הנה כמה מן המוסדות שבהם ניתן לקחת חלק בקורסים מקוונים ללימוד קוד ופיתוח תוכנה:


האקריו: חלק מן הקורסים המתקיימים ב - HackerU נערכים באופן מקוון, הסטודנטים לוקחים חלק בשיעורים LIVE ומשתתפים באופן פעיל במהלך השיעור. בין הנושאים אותם ניתן ללמוד נכללים פיתוח אפליקציות, בניית אתרים, פיתוח דוט נט, סייבר וניהול רשתות תקשורת מחשבים וכן קורס QA אונליין. בחלק מהכשרות אלה מסייעים לבוגרים בהשתלבות בשוק העבודה, לעומדים בדרישות ובתנאים. יש לציין כי למוסד זה הכשרות פרונטליות המתקיימים בקמפוסים בחיפה, ברמת גן ובירושלים.

 

ג'ון ברייס ירושלים: רבים מבין הקורסים הנלמדים במוסד זה מתקיימים במתכונת מקוונת ללימוד מהבית, ביניהם קורס פול סטאק ואפליקציות ווב, קורס פיתוח דוט נט בטכנולוגיות אנגולר ו - C#, קורס פיתוח BI ומסלולים נוספים. קורסים אחרים נערכים באופן פרונטלי בקמפוס בירושלים.

 

מכללת נאיה קולג': במכללה זו למקצועות ההייטק אפשרות ללימוד מרחוק של חלק מההכשרות. במסלולים אלה מתקיימים שיעורים לייב תוך אפשרות לשאלות למדריכים וביצוע תרגילים. בין תחומי הלימוד נכללים דאטה אנליסט, ביג דאטה ופיתוח תוכנה. ניתן ללמוד את הקורסים גם במתכונת פרונטלית בקמפוס המכללה בהרצליה, ניתן ללמוד גם במסלולים היברידיים שבהם משולבת למידה מקוונת עם מפגשים בכיתה.


Coding Academy: בחברה זו נערכים בוטקמפס בתכנות שמתקיימים במתכונת לייב ללימוד מקוון מהבית. הם מתקיימים באמצעות ZOOM במתכונת אינטנסיבית ואורכם כ - 12 שבועות. הקורס כולל תרגולים מעשיים לכתיבת קוד. חיילים משוחררים יכולים ללמוד על חשבון הפיקדון.

 

המרכז לחינוך סייבר: במרכז מפעילים את מיזם הלמידה המקוונת, מטעם מערך הסייבר הלאומי. מדובר בקורסים מקוונים להנגשת כלים טכנולוגיים לציבור. ניתן למצוא קורס פייתון למתחילים, קורס פייתון למתקדמים, קורס רשתות ותקשורת מחשבים וקורס סייבר. קורסים אלה מוצעים חינם.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורסים בתכנות אונליין?

רוצה לדעת יותר על קורסים בתכנות אונליין?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
חוות דעת של סטודנטים: קורס תכנות - תוכנה
התקבלו 34 דירוגים בציון ממוצע 4.1 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp