קורס מהנדס מערכות לינוקס Red Hat מדיאטק ג`ון ברייס חיפה

שירות אישי - צור קשר
קורס מהנדס מערכות לינוקס Red Hat מדיאטק ג`ון ברייס חיפה

קורס מהנדס מערכות לינוקס Red Hat Linux Administrator and Cloud Engineer מדיאטק גון ברייס חיפה

 

בין הפצות לינוקס הפופולריות נכללת גם הפצת Red Hat. זוהי חברה המתמחה בפתרונות בתחום הקוד הפתוח ומציעה פיתוחים שונים לשוק התוכנה. בהפצה זו משתמשים היום בחברות גדולות רבות במשק העולמי וגם בישראל, כגון חברת החשמל, צ'קפוינט, התעשייה האווירית, אינטל ועוד.


במדיאטק ג'ון ברייס חיפה מתקיים קורס מהנדס מערכות לינוקס - Red Hat Linux Administrator and Cloud Engineer. בקורס זה מכשירים את המשתתפים לתפקידי מנהלי תשתיות בסביבת רד האט ומכינים אותם למבחני הסמכה שעורכת לינוקס. במהלך הקורס ניתן להתמחות בשימוש במערכת Red Hat ולרכוש כלים פרקטיים להתמודדות עם אתגרים טכנולוגיים בניהול מערכות אלה בתעשייה. כמו כן, עוסקים המשתתפים ביישומי דבאופס במערכות לינוקס וכן בעבודה עם טכנולוגיות ענן מתקדמות.

 

לבחירת המשתתפים - קורס פרונטלי, קורס היברידי, קורס מקוון 100% בלייב עם המרצה


תכנית הלימודים


במהלך הקורס מכירים המשתתפים תהליכי עבודה במערכת לינוקס. בתחילת ההכשרה הם מכירים את רמת המשתמש ובוחנים סקריפטים הנחוצים לעובדים בלינוקס, תוך שהם מפתחים יכולות כתיבת אוטומציה ושימוש בפקודות, וכן מתוודעים לשפת הפיתוח פייתון.


בהמשך עוסקים בהגדרות ניהול של מערכת לינוקס וטכנולוגיות חדישות לגרסה. הם לומדים גם על שירותי ניהול מתקדמים עבור השרתים, שיטות התקנה וניהול של מערכות קבצים. נלמדים גם פתרונות אבטחה ייעודיים לרשתות ודרכים להתמודדות עם תקלות.
נוסף על כך, ניתנת הכשרה לעבודה על טכנולוגיות מתקדמות לעבודה בסביבת ענן. המשתתפים לומדים לנהל רשתות ושרתים בסביבה הארגונית גם בסביבות נוספות, כגון סביבות היברידיות.


מתכונת הלימוד


היקף הקורס 285 שעות לימוד אקדמיות. מתוך סך שעות זה, 195 מוקדשות ללימוד פרונטלי ו - 90 ללמידה עצמאית הנערכת במערכת מקוונת. בשיעורים משולבים תרגילים פרקטיים שבהם המשתתפים יכולים להתנסות הלכה למעשה בעקרונות הנלמדים, מתוך התפישה כי תרגול מעשי הוא חשוב לקראת פיתוח הכישורים הנדרשים למהנדסי לינוקס. כמו כן, נכלל בקורס פרויקט יישומי שבו המשתתפים מקימים תשתית על גבי שירותים ייעודיים לכך ומפתחים את מיומנויות הניהול והתכנות.

 

נושאי הלימוד


במהלך קורס מהנדס מערכות לינוקס נלמדים מגוון של נושאים, כגון:

 

 

  • שפת פייתון
  • אבטחת מידע
  • כלים באוטומציה
  • סביבת טכנולוגיות ענן
  • שירותי ניהול בשרתים
  • סקריפטים לניהול מערכות לינוקס
  • ועוד

 

על מוסד הלימוד


במדיאטק ג'ון ברייס חיפה פועים להכשרת עובדי הייטק לתעשייה באזור חיפה והצפון. במוסד הלימוד ניתן לקחת חלק בקורסים לתעודה במקצועות מבוקשים, במהלך הקורסים משולבים תכנים פרקטיים כגון פרויקטים, סימולציות ותרגילים כדי לסייע למשתתפים לפתח את סל הכלים המקצועי הנחוץ לעובדים בתעשייה. בחלק מן הקורסים נכללים גם תכנים הנלמדים באופן מקוון, לצורך תרגול בין המפגשים.


בין הקורסים שאותם ניתן ללמוד במדיאטק ג'ון ברייס חיפה נכללים קורס דאטה סיינס שבו מכשירים מדעני נתונים, קורס בדיקות תוכנה שבו מתמקדים בתחום ה - QA, קורס פיתוח תוכנה פול סטאק בפלטפורמת דוט נט, קורס סייבר ואבטחת מידע שבו מקבלים הכנה לבחינות בתחום ההאקינג, קורס להכשרת מפתחים ומיישמים בפריוריטי ERP ועוד.

 

תנאי קבלה


הקורס מתאים לעובדי תקשורת נתונים, רשתות ותשתיות שמעוניינים לשדרג את הקריירה ולהשתלב בניהול תשתיות אוטומטיות בסביבת קוד פתוח ומערכת ההפעלה לינוקס, תוך הפעלה של מיומנויות דבאופס וענן. כדי להתקבל, יש צורך בהיכרות קודמת עם מערכות הפעלה, כגון סיום קורס מתאים בתחום התקשורת ומערכות ההפעלה או הסמכת טכנאי מחשבים. כמו כן נדרשת היכרות עם סביבת רשתות ופרוטוקולים בתקשורת. מומלץ לפנות את מוסד הלימוד לקבלת הפרטים המלאים אודות תנאי הקבלה לקורס.


תעודה


משתתפים בקורס מקבלים הכנה לקראת מבחנים לקבלת הסמכת מנהלי מערכות לינוקס RHCSA (הסמכת Red Hat Certified System Administrator). לצורך קבלת ההסמכה יש לעבור את הבחינות ולעמוד בתנאי החברה.

עוד מסלולי לימוד - מכללת מדיאטק הייטק
Whatsapp Whatsapp