קורס CCNP מדיאטק ג`ון ברייס חיפה

שירות אישי - צור קשר
קורס CCNP מדיאטק ג`ון ברייס חיפה

קורס CCNP Enterprise מדיאטק ג'ון ברייס חיפה

 

אחת החברות הדומיננטיות בתחום רשתות התקשורת היא סיסקו (cisco). בציוד הניתוב ותקשורת הנתונים של חברה זו משתמשים היום במעל 85 אחוזים מהחברות. בחברה מגדירים מספר הסמכות לתפקידי מנהלי רשתות, אלה הם אנשי מקצוע שאחראיים על תכנון התשתיות, ניהול הפעילות השוטפת של הרשת וביצוע התחזוקה השוטפת הנחוצה לאותן טכנולוגיות. ההסמכה הראשונה בתחום היא CCNA, ולאחריה ניתן להמשיך להסמכה הבאה - CCNP.


הסמכת CCNP (ראשי תיבות של Cisco Certified Network Professional) מתייחסת לאנשי מקצוע שבידיהם יכולות מתקדמות לתכנון ויישום הרשתות ולפתרון של בעיות. הם עובדים לצדם של מומחים נוספים בהייטק, כגון בתחום אבטחת המידע והאלחוט, ומוודאים כי הרשתות פועלות כנדרש לצורך העברת הנתונים.


בעלי ניסיון בתחום הרשתות שברשותם הסמכת ניהול רשתות CCNA של סיסקו, המעוניינים לקדם את הסמכתם יכולים ללמוד בקורס CCNP enterprise הנערך במדיאטק ג'ון ברייס חיפה. בקורס זה נרכש הידע הנחוץ לקראת מבחני ההסמכה החיצוניים שעורכת חברת סיסקו לקבלת הסמכת CCNP. בקורס עוסקים בציוד התקשורת של חברת סיסקו העולמית ומפתחים כישורים פרקטיים הנחוצים היום בשוק העבודה בענפי הרשתות והמחשבים.

 

תכנית הלימודים


בקורס נרכשות מיומנויות ניהול תשתיות תקשורת לרשתות וניהול היישומים בקצות הרשת כגון מערכות wireless ואבטחת מידע. המשתתפים לומדים כלים מרכזיים בתחום התקשורת ומתכוננים לקראת המבחנים הנדרשים לקבלת הסמכת CCNP של חברת סיסקו.


בקורס זה שני מודולים, אשר מקבילים לנושאי שתי הבחינות הנדרשות לקבלת הסמכת CCNP. המודול הראשון מתייחס לבנייה ותפעול של תשתיות הרשתות של סיסקו, והמודול השני עוסק במיתוג ושירותי רשת. בבחינות עוסקים גם בנושאים כגון ניתוח מצב רשתות, תצורות מורכבות ואיתור תקלות והתמודדות עמן.

 

מתכונת הלימוד


בקורס 150 שעות לימוד אקדמיות. בתכנית מספר מודולים, שבכל אחד מהם משולב לימוד עיוני עם תרגול פרקטי של הכלים הנלמדים. כמו כן בכל מודול מתקיים מבחן מסכם ונערכת הכנה לקראת מבחן הסמכה חיצוני של חברת סיסקו.

 

קהל יעד ותנאי קבלה


כדי לקבל הסמכת CCNP יש צורך להחזיק קודם לכן בהסמכת CCNA של חברת סיסקו. המסלול מתאים למי שמחזיקים בתעודת CCNA, או מחזיקים בידע מקביל ועוברים מבחן ידע. חלק מן הדרישות לקבלה יש צורך בשליטה ברמה טובה באנגלית טכנית למטרות הבנה וקריאה.


הקורס מיועד לבעלי ניסיון בתחום רשתות תקשורת הנתונים והניתוב, שברצונם לפתח את הידע שברשותם ומעוניינים להתקדם לתפקידי מנהלי רשתות. כמו כן, יכולים ללמוד בקורס מהנדסי מערכות ומהנדסי תמיכה שלהם ניסיון בבניה ותחזוקה של רשתות תקשורת, וברצונם לרכוש את ההסמכה של חברת סיסקו.

 

על מוסד הלימוד


המעוניינים להרחיב את המיומנויות שברשותם בתחום המחשבים והתכנות יכולים למצוא קורסים נוספים במדיאטק ג'ון ברייס חיפה, בין אותם קורסים נכללים קורס מנהלי רשתות MCSE, קורס סייבר ואבטחת מידע, קורס פיתוח תוכנה JAVA, קורס דאטה סיינס להסמכת מדעני נתונים, קורס מיישמי SAP ERP, קורס ניתוח מערכות מידע ועוד.

 

תעודה


בסיום הקורס מקבלים הבוגרים תעודת גמר מטעם מדיאטק ג'ון ברייס חיפה. כדי לקבל אותה יש להיות נוכחים בלפחות 80 אחוזים מהשיעורים ולעבור את הבחינות הפנימיות. כמו כן, כדי להצליח בקורס יש להשתתף באופן פעיל בשיעורים, להגיש את כל המטלות ולבצע את התרגול המעשי העצמאי בבית באמצעות המחשב האישי.


כדי לקבל את הסמכת חברת סיסקו יש לגשת גם למבחנים חיצוניים. הבחינות נערכות אונליין מול מרכז הבחינות של החברה, במועדים הנקבעים על ידי התלמידים ללא קשר למהלך הקורס ובהתאם לתקופת הזכאות המוגדרת. במבחנים אלה נכללות שאלות אמריקאיות בנושאי הקורס. יש לציין כי הבחינות כרוכות בתשלום, שאינו כלול בעלות הקורס.


מי שעוברים את הבחינות ומחזיקים בהסמכת CCNA תקפה (תקפות ההסמכה הוא לשלוש שנים) יכולים לקבל הסמכת CCNP של חברת סיסקו העולמית, תוקף הסמכה זו הוא שלוש שנים. כדי לחדשה, יש לגשת לשתי בחינות לפני תפוגת ההסמכה.

עוד מסלולי לימוד - מכללת מדיאטק הייטק
Whatsapp Whatsapp