קורס Hands On מומחי אבטחת מידע CSI מדיאטק ג`ון ברייס חיפה

שירות אישי - צור קשר
קורס Hands On מומחי אבטחת מידע CSI מדיאטק ג`ון ברייס חיפה

קורס Hands On מומחי אבטחת מידע CSI מדיאטק ג'ון ברייס חיפה

 

תושבי חיפה והסביבה בעלי ניסיון בתחום אבטחת המידע ותקשורת המחשבים יכולים ללמוד בקורס Hands On מומחי אבטחת מידע CSI - Cyber Security Intelligence המתקיים במדיאטק ג'ון ברייס חיפה. בקורס זה מעמיקים בנושאים מתקדמים בתחום הסייבר ואבטחת המידע ומפתחים כישורים פרקטיים המותאמים לצורכי השוק.


משתתפים בקורס זה יכולים להכיר נושאים מתקדמים בתחום אבטחת הסייבר ולהתמחות בלוחמת סייבר. כדי להבין לעומק את הכלים הנלמדים הם מתרגלים טכנולוגיות מוצרים מבוקשים בשוק הסייבר, תוך היכרות עם מספר יצרנים וחברות.

 

לבחירת המשתתפים מספר מתכונות - קורס פרונטלי, קורס היברידי, למידה מקוונת 100% בלייב

 

תכנית הלימודים


במהלך קורס זה נרכש ידע בתחום אבטחת המידע, כמו כן נלמדים היבטים בתכנות, הגנה והתקפה בתחום הסייבר וכן ביצוע של בדיקות חדירות לאתרים ולאפליקציות ווב.


הקורס מורכב משלושה חלקים. בחלק הראשון מתמקדים בתחום הלינוקס ולומדים על בדיקות חדירות ועל הגנה על רשתות תקשורת נתונים. שלב זה מהווה יישור קו ובו נלמדות אבני היסוד להמשך הקורס.


בשלב הבא מעמיקים בתחום הפריצה וההגנה. המשתתפים לומדים בהרחבה על תחום הסייבר ועל סביבות מבוקשות בענף, ועוסקים בסוגיות בתכנות, חקירות סייבר ופריצה והגנה.


חלקו השלישי של הקורס מהווה התמחות ובו עוסקים בתחום ההנדסה לאחור (Reverse Engineering) שהיא גישה לחקר של קוד ותוכנה. כמו כן המשתתפים לומדים לחקור התנהגות של נוזקות בהתאם לצורכי השוק ולאיומים נפוצים.

 

מתכונת הלימוד


בקורס 555 שעות לימוד אקדמיות. הוא מתקיים במתכונת פרקטית שבה משולבים השיעורים העיוניים עם תרגולים מעשיים. כמו כן נדרשת מן התלמידים למידה עצמאית בין המפגשים.


משתתפי התכנית יכולים לתרגל את החומר הנלמד באמצעות מערכת סימולציות, שבה ניתן להתנסות במצבי אמת בהתמודדות עם תרחישים באבטחת מידע.


בקורס נכללים גם מספר פרויקטים, מתוך התפישה כי התנסות מעשית יכולה לייעל את תהליך הלמידה. לאורך הקורס פרושות מעבדות בהן המשתתפים מתקינים סביבות התקפה והגנה ומתנסים בשימוש בכלים להתמודדות עם אירועי אמת. במהלך הפרויקטים המשתתפים יכולים להכיר מגוון של טכנולוגיות ולקחת חלק בהתנסויות גם מעבר לתרגולים בכיתה.

 

נושאי הלימוד


בין הנושאים הנכללים בקורס זה:

 

 

  • חקירות סייבר
  • הנדסה לאחור
  • בדיקות חדירות
  • רשתות תקשורת
  • חקירת התנהגות נוזקות
  • ועוד

 

על מוסד הלימוד


במדיאטק ג'ון ברייס חיפה ניתן למצוא קורסים נוספים לתעודה במקצועות ההייטק, מחשבים ותוכנה, ביניהם קורס דאטה סיינס, קורס ניתוח מערכות מידע, קורס לינוקס, קורס בדיקות תוכנה, קורס טכנאי רשת סיסקו CCNA ועוד מגוון הכשרות.

 

תנאי קבלה


הקורס מתאים לבעלי ניסיון קודם בתחום המחשבים. יכולים ללמוד בו בעלי תפקידים בתחום אבטחת המידע, רשתות תקשורת הנתונים ובדיקות חדירות שברצונם להרחיב את סל הכלים המקצועי. כמו כן, יכולים ללמוד בו בוגרי קורס מגן סייבר שמעוניינים להמשיך לפתח את הידע המקצועי שברשותם בתחום זה.


במסגרת תנאי הקבלה לקורס, נדרשת שליטה ברמה טובה בשפה האנגלית וכן ניסיון בתחום תקשורת הנתונים ותשתיות המחשוב בסביבות מיקרוסופט או לינוקס. כמו כן, יש צורך בידע בתחום אבטחת המידע ובדיקות החדירות. המועמדים נדרשים לעבור מבדק לבחינת התאמתם לקורס וכן לעבור ראיון אישי. יש צורך במחשב נייד אישי לצורך ההשתתפות בתכנית.

 

תעודה


בסיום הקורס מוענקת תעודת גמר מטעם מדיאטק ג'ון ברייס חיפה. כדי לקבל את התעודה על הסטודנטים להיות נוכחים ב - 80 אחוזים מהשיעורים לפחות, לעבור בציון עובר כל אחד משלבי התכנית ולהגיש את כל התרגילים והפרויקטים.


כמו כן, לצורך הצלחה בקורס יש להשתתף בכל המעבדות ולקחת חלק בתרגול והעבודה העצמאיים הנדרשים לביצוע בבית, לרבות חזרה על החומרים וביצוע מטלות. התרגול העצמי הוא בהיקף של לפחות 10 שעות שבועיות. כמו כן, עליהם לעבור על התרחישים הנלמדים במערכת הסימולציות של הקורס.


בקורס זה מקבלים המשתתפים הכנה למבחני הסמכה OSCP, בחינות חיצוניות בין לאומיות בתחום אבטחת המידע. בוגרים העוברים את הבחינות הללו זכאים להסמכה נוספת מטעם חברת Offensive Security.

עוד מסלולי לימוד - מכללת מדיאטק הייטק
Whatsapp Whatsapp