קורס ניתוח מערכות מידע מדיאטק ג`ון ברייס חיפה

שירות אישי - צור קשר
קורס ניתוח מערכות מידע מדיאטק ג`ון ברייס חיפה

קורס ניתוח מערכות מידע בסביבות טכנולוגיות מתקדמות במדיאטק ג'ון ברייס חיפה

 

במדיאטק ג'ון ברייס חיפה מתקיים קורס ניתוח מערכות מידע בסביבות טכנולוגיות מתקדמות שבו נלמדות סביבות עבודה שונות כגון מובייל, אג'ייל, סייבר, ביג דאטה, BI וניהול מוצר. בקורס זה ניתן להרחיב את הידע המקצועי בתחום מערכות המידע ולהכיר תהליכי פיתוח וטכנולוגיות עדכניות.


בעזרת הידע הנרכש בקורס יכולים משתתפים לשפר את תהליכי הניתוח וההקמה של מערכות מידע בארגונים שלהם, להעמיק את הבנתם בתהליכי הגדרה של מערכות המחשוב ולשפר את הקשר שבין מנתחים ומשתמשי המחשוב. כמו כן, הם יכולים להשתמש בכלים אלה כדי לתת מענה מקיף יותר למשתמשים.


הקורס יכול להתאים לבעלי תפקידים שונים בעולם התוכנה, התכנות ומערכות המידע, מנהלי מערכות יכולים להשתמש בכלים בקורס כדי להכיר את תהליכי הפיתוח והגדרת המערכות, וכך להפוך לשותפים פעילים בתהליכי הגדרת המערכות בהתאם לצורכי הארגונים שלהם. במקביל, מפתחי תוכנה בעלי ידע בקוד יכולים להשתמש בקורס כדי לעסוק בהדגרה ואפיון של המערכות, תפקידים המהווים המשך לקריירה בפיתוח תוכנה.

 

לבחירת המשתתפים מוצעות מספר מתכונות - קורס פרונטלי, קורס היברידי, מסלול מקוון 100% בלייב

 

תכנית הלימודים


משתתפי הקורס מקבלים הכשרה לתפקידי מנתח מערכות מידע. הם מכירים מתודולוגיות ניתוח, עיצוב ואפיון של מערכות ולומדים על טכנולוגיות מחשוב עדכניות ורלוונטיות לענף. במהלך התכנית מתמקדים במתודולוגיית ניתוח מונחית אובייקטים לפי הגישה הנפוצה בתחום, הידועה בשם גישת UML (שפת מידול מאוחדת). זוהי גישה המאפשרת ירידה לפרטים והמחשה ויזואלית של המערכות, מה שמאפשר דיוק רב יותר בעבודה.


לאורך התכנית לומדים על ארכיטקטורה של מערכות המידע ועל תקנים ונהלים נהוגים לתיעוד ולניתוח. כמו כן, הם מכירים כלי עזר שונים לתהליכי עיצוב ואפיון המערכות, שבהם משתמשים אנשי המקצוע.


התכנים הנכללים בקורס מתעדכנים בהתאם לטכנולוגיות חדשות הנדרשות בשוק. בין הענפים שנוספו אליו נכללים ניתוח מותאם למובייל, ניתוח אג'ילי, סייבר ואבטחת מידע, מבוא לתחום ניתוח הדאטה Data Analysis, ביג דאטה וענפים נוספים.


מתכונת הלימוד


בקורס זה 419 שעות אקדמיות. לצד שיעורים עיוניים, משולבים בקורס פרויקטים מעשיים שנערכים בקבוצות. בפרויקטים הסטודנטים יכולים לתרגל את החומר הנלמד ולהכיר מקרוב תהליכי ייזום, אפיון ועיצוב של מערכות המידע. במהלך התכנית מתקיימים שיעורי הנחייה בתמיכה של מנחה מקצועי.

 

נושאי הלימוד


בין הנושאים הנלמדים במסגרת הקורס אפשר למנות:

 

 

 • ניהול מוצר
 • חקר ישימות
 • ניהול דרישות
 • תיאור תהליכים
 • אפיון מכוון נתונים
 • מחזור חיי התוכנה
 • שיטות איסוף נתונים
 • סייבר ואבטחת מידע
 • ארכיטקטורת מערכות מידע
 • ניתוח מערכות בסביבת מובייל
 • ועוד

 

סגל הוראה


מרצי הקורס הם בעלי ניסיון בתחום הייעוץ וההדרכה לניתוח מערכות, הם מחברים בין הניסיון בשוק העבודה לבין ניסיונם בהדרכה והוראת המקצוע במסגרות שונות.


המנהל המקצועי של תחום זה במוסד הלימוד הוא בעל ניסיון של 25 שנים בניתוח מערכות ופיתוח, שימש מטמיע מתודולוגיות ניתוח ומלווה פרויקטים בתחום ה - IT, וכן שימש ראש צוות פיתוח תוכנה של ממר"ם.

 

על מוסד הלימוד


עובדים בתעשיית ההייטק והמעוניינים להשתלב בתעשייה זו יכולים למצוא מגוון קורסים נוספים במדיאטק ג'ון ברייס חיפה. בין ההכשרות הללו אפשר למנות קורס Data Analyst, קורס בדיקות תוכנה אוטומטיות, קורס פיתוח תוכנה פול סטאק, קורס מומחה BI, קורס מנהלי רשתות MCSE, קורס מיישמי SAP ו - ERP, קורס מפתחי אתרים ואפליקציות והכשרות רבות נוספות.

 

תנאי קבלה


לקורס יכולים להתקבל בעלי ניסיון בתחום התוכנה, בוגרי לימודי מדעי המחשב והנדסת תעשייה וניהול. הוא מתאים למפתחי תוכנה ולמנהלים שברצונם ללמוד אודות תהליכי ההגדרה של דרישות ואפיון של מערכות המחשוב בארגונים שלהם.

 

תעודה


בסיום הקורס מקבלים המשתתפים תעודת גמר מטעם מדיאטק ג'ון ברייס חיפה. כדי לקבל את התעודה יש לעבור בהצלחה את הבחינות הפנימיות, להיות נוכחים בלפחות 85 אחוזים מהמפגשים ולהגיש את כל המשימות והפרויקטים הנדרשים.

עוד מסלולי לימוד - מכללת מדיאטק הייטק
Whatsapp Whatsapp