קורס פריוריטי ERP ג`ון ברייס ירושלים

שירות אישי - צור קשר

ג`ון ברייס ירושלים

קורס פריוריטי ERP יישום ופיתוח בג'ון ברייס ירושלים

 

פריוריטי היא פלטפורמה ממוחשבת לניהול תהליכים בארגון. במערכת זו מאפשרים למנהלים ולעובדים להיעזר ביישומי ERP (כלומר תכנון משאבים ארגוניים), וכך לתכנן וליישם פתרונות המתייחסים למכלול המרכיבים של החברה כגון כספים, רכש, לוגיסטיקה, משאבי אנוש ועוד. בין היתרונות של מערכת זו היא העובדה כי ניתן להתאים אותה למגוון ארגונים בגדלים שונים ובתעשיות מגוונות במשק. כמו כן, יתרון נוסף הוא התמיכה בטכנולוגיות ענן ומובייל, המקלות על העבודה השוטפת בה.


כיום מערכת פריוריטי נפוצה בשוק הישראלי ומעל 9,000 ארגונים עושים בה שימוש תדיר. תושבי ירושלים בעלי ניסיון בתפקידים ארגוניים בענפים כגון לוגיסטיקה, חשבונאות ומערכות מידע יכולים להכיר מערכת זו מקרוב במסגרת קורס מיישם ומפתח ERP פריוריטי המתקיים בג'ון ברייס ירושלים. במסגרת קורס זה רוכשים כלים פרקטיים שנחוצים לעובדים המשתמשים במערכת פריוריטי בארגונים, מה שיכול להקנות לאותם עובדים יתרון בעת הקבלה לעבודה בתפקידים שונים.

 

תכנית הלימודים


בקורס מקבלים הכשרה לתפקידי מיישם ומפתח בפריוריטי. מדובר בתפקידים שאחראיים על התאמת מערכות המידע לצורכי הלקוחות, תוך ניתוח של הצורכים הארגוניים והתהליכים העסקיים המתחוללים בהם, פיתוח התאמות ובנייה של תכניות עבודה ייחודיות המותאמות לכל תהליך בארגון. הם אחראיים גם על הדרכה של משתמשים בשימוש במערכת.


לאורך ההכשרה, הם רוכשים ידע הנחוץ לתמיכה במשתמשי מערכות ERP, ומכירים פתרונות יישומיים הנחוצים לשימוש יעיל במערכת פריוריטי. בהמשך הם מבינים את הקשר שבין היחידות השונות המרכיבות את הארגון לבין המודולים הכלולים במערכת פריוריטי ובוחנים כיצד ניתן להשתמש ברכיבי התוכנה כדי לשרת את הצורכים והמטרות של החברה באופן כולל ומערכתי. נוסף על כך, נרכשות מיומנויות לתחזוקת המערכת באופן שוטף תוך היכרות עם ההרשאות הנדרשות לשם כך ועם סוגי המשתמשים.

 

מתכונת הלימוד


בקורס זה 300 שעות לימוד אקדמיות. ניתן ללמוד במתכונת ערב שבה לומדים פעמיים בשבוע.


בהכשרה משולבים תכנים יישומיים שונים כדי לסייע למשתתפים בהטמעת החומר הנלמד. מתקיימים תרגילים מעשיים, סימולתיות והדמיות שבהן מתנסים בסביבת העבודה ובתהליכים מן השטח. הסטודנטים עורכים גם פרויקט יישומי שבו הם מתנסים בכלל שלבי העבודה במערכת פריוריטי, בין היתר הם יכולים לתרגל ניתוח של דרישות לקוחות, הכנה של הערכות זמנים וכתיבת מסמכים, פיתוח תהליכים ויישומים וביצוע בדיקות למסירה ללקוח.

 

נושאי הלימוד


הנושאים הנלמדים במהלך הקורס כוללים:

 

  • שפת SQL
  • ניהול משרד
  • פיתוח פריוריטי
  • תשלומים לספקים
  • תהליכי ניהול מלאי
  • תשתיות עבור רכש
  • דוחות מכירות וכספים
  • ממשקים אלקטרוניים
  • ועוד

 

על מוסד הלימוד


בג'ון ברייס הדרכה ירושלים נערכות הכשרות במקצועות ההייטק והמחשבים, שבהן יכולים תושבי ירושלים לרכוש מיומנויות פרקטיות להשתלבות בתעשייה. בין היתר ניתן ללמוד מקצועות כגון פיתוח תוכנה, מערכות מידע, סייבר, רשתות תקשורת, דיגיטל ועוד. לאורך הלימודים במוסד זה, מסייעים לתלמידים לפתח את הכישורים להשתלבות בתעשייה תוך פיתוח קשרים עם ארגוני הייטק וטכנולוגיה באזור ירושלים. בין ההכשרות שבהן ניתן לקחת חלק במוסד זה אפשר למנות קורס דאטה אנליסט, קורס חוויית משתמש, קורס בדיקות תוכנה QA, קורס CCNA, קורס ניהול תשתיות ענן ותקשורת, קורס פיתוח BI ועוד.

 

תנאי קבלה


המסלול מיועד לתושבי ירושלים בעלי ניסיון בתחומי מערכות מידע, הנהלת חשבונות, ראיית חשבון וניהול לוגיסטיקה. במסגרת תנאי הקבלה לקורס, על המועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד לפחות ובעלי ידע ברמה בסיסית במחשבים. כמו כן, יש לעבור מבדק התאמה פנימי וייעוץ הכוונה מקצועית, לבדיקת רמת ההתאמה של המועמדים לקורס.

 

תעודה


למשתתפים שמשלימים את הקורס בהצלחה מוענקת תעודת גמר מטעם ג'ון ברייס ירושלים. כדי לקבלה, יש צורך להיות נוכחים ב - 85 אחוזים מהמפגשים, להשלים את הפרויקטים היישומיים ולעבור בהצלחה את הבחינות הפנימיות.

למידע נוסף לחצו: ג`ון ברייס הדרכה ירושלים

עוד מסלולי לימוד - ג`ון ברייס ירושלים

ssssssssss

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp