קורס צרפתית אונליין דיאלוג האוניברסיטה הפתוחה

שירות אישי - צור קשר
קורס צרפתית אונליין דיאלוג האוניברסיטה הפתוחה

קורס צרפתית אונליין בבית הספר דיאלוג לשפות האוניברסיטה הפתוחה

 

המעוניינים ללמוד את השפה הצרפתית במסלול גמיש ומקוון יכולים ללמוד בקורס צרפתית אונליין המתקיים בדיאלוג, בית הספר לשפות בלימודי החוץ באוניברסיטה הפתוחה. זהו קורס אונליין שבו המשתתפים יכולים ללמוד את השפה דרך ה - ZOOM, ללא צורך לצאת מהבית. מסלול זה מתאים במיוחד לאנשים עובדים וכן למי שאינם מעוניינים להגיע לכיתה פיזית בתקופת הקורונה.


בקורס זה ניתן להכיר את השפה הצרפתית באופן המתאים למתחילים שעושים את הצעדים הראשונים בלימוד השפה, ואין צורך בידע קודם. המשתתפים מתרגלים באופן נרחב שיחות בשפה כדי לפתח שטף בדיבור ולהגביר את הביטחון העצמי בזמן השיחה. הידע הנרכש יכול לשמש את המשתתפים למגוון של מטרות, כגון לטיולים ונסיעות בחו"ל, לימודים בצרפת ומדינות נוספות, למטרות עסקיות ועוד. צרפתית מדוברת היום ביותר מעשרים מדינות, כאשר מעל 77 מיליון אנשים דוברים אותה כשפת אם ומיליוני אנשים נוספים דוברים אותה כשפה שנייה במדינותיהם.

 

תכנית הלימודים


משתתפים בקורס מפתחים מיומנויות שיחה בשפה הצרפתית המדוברת. כמו כן, נרכשות יכולות בסיסיות בקריאה ובהאזנה בשפה זו.


המשתתפים מכירים מקרוב את השפה והמבנה שלה ומתוודעים לביטויים שימושיים שניתן לשלב בשיחות בחיי היום יום. דרך פיתוח אוצר המילים הפרקטי המשתתפים לומדים גם עקרונות יסוד בדקדוק ומבנה משפטים, כדי לדייק את יכולות השיחה. הם לומדים גם על סוגיות מתוך התרבות הצרפתית שאותן ניתן לשלב בשיחות.

 

מתכונת הלימוד


מדובר כאמור בקורס מקוון, הנערך באמצעות ZOOM. המשתתפים לומדים דרך מערכת מקוונת הכוללת תמיכה מצד המרצים, תרגולים ואפשרות למענה על שאלות.


בקורס אונליין זה 60 שעות לימוד אקדמיות, הוא מחולק ל - 15 מפגשים שהיקפו של כל אחד מהם כ - 4 שעות לימוד. השיעורים נערכים באופן מקוון אחת לשבוע ומתקיימים בשידור חי, בשעות הערב ואחר הצהריים.


בבית הספר מאמינים כי למידה יעילה של שפה כרוכה בתרגול מעשי רב. משום כך המשתתפים לוקחים חלק במגוון של סימולציות שיחה, תרגילים ומשחקי תפקידים, שבהם מדמים מצבי שיחה אמיתיים וצוברים ניסיון פרקטי בדיבור בשפה הצרפתית. נערכים גם תרגילים לחיזוק מיומנויות הכתיב והקריאה בשפה.

 

נושאי הלימוד


בין מגוון הנושאים שאותם לומדים המשתתפים בקורס, אפשר למנות:

 

 

  • אוצר מילים
  • הבנת הנקרא
  • הבנת הנשמע
  • מבנה משפטים
  • תרבות צרפתית
  • ביטויים שימושיים
  • פיתוח שיחה בצרפתית
  • מבנה השפה הצרפתית
  • ועוד

 

סגל הוראה


צוות המורים של בית הספר מורכב מדוברי השפה כשפת אם, בעלי ניסיון בלימוד שפות במסגרות שונות. המורים מעירים מן הידע שברשותם אל התלמידים ומלווים אותם לאורך תהליך הלמידה תוך מתן המענה והתמיכה הנדרשים.

 

על מוסד הלימוד


בבית הספר דיאלוג ניתן ללמוד שפות זרות רבות נוספות, הן במתכונת אונליין והן במתכונת פרונטלית, במרכזי הלימוד של בית הספר הפזורים בערים שונות בארץ. באופן זה המשתתפים יכולים להתאים את מתכונת הלמידה לצורכיהם, כגון לשילוב עם עבודה וחיי המשפחה.


בקורסים מושם דגש על היכרות קרובה עם השפות הנלמדות דרך תרגול פרקטי של שיחות פעילות. המשתתפים מתנסים בסימולציות שיחה לאורך השיעורים ויכולים להמשיך לתרגל את אוצר המילים גם בבית בין המפגשים. הם מתמקדים באוצר מילים שימושי שבו משתמשים בעת שיחות יום יומיות.


בין השפות שאותם ניתן ללמוד באופן מקוון בדיאלוג ניתן לכלול ספרדית, רוסית, ערבית ואנגלית. שפות נוספות, הנלמדות באופן פרונטלי בכיתות כוללות גרמנית, יוונית, טורקית, ערבית של כלי התקשורת, אנגלית עסקית ועוד.

 

תנאי קבלה וקהל יעד


הקורס מתאים למתחילים ויכולים ללמוד בו מי שאין ברשותם רקע קודם בצרפתית ומעוניינים לרכוש את יסודות השפה. כדי להתקבל למסלול, על המועמדים להיות מעל גיל 18 ולהחזיק ביכולות קריאה בסיסיות בשפה האנגלית.

 

תעודה


בבית הספר דיאלוג מעניקים תעודת גמר דיגיטלית למשתתפי הקורס המשלימים אותו בהצלחה ועומדים בכל הדרישות.

למידע נוסף לחצו: דיאלוג בית ספר לשפות
עוד מסלולי לימוד - בית ספר לשפות - דיאלוג
Whatsapp Whatsapp