קורס ספרדית אונליין דיאלוג האוניברסיטה הפתוחה

שירות אישי - צור קשר
קורס ספרדית אונליין דיאלוג האוניברסיטה הפתוחה

קורס ספרדית אונליין דיאלוג בית הספר לשפות האוניברסיטה הפתוחה


ספרדית היא אחת השפות המדוברות ביותר בעולם ומעל 570 מיליוני אנשים דוברים אותה היום. ידע בשפה יכול לפתוח מגוון דלתות והזדמנויות, הן עסקיות והן אישיות. ניתן להשתמש בשפה למטרות תיירות למדינות דוברות השפה, וכן ללימודים ולרילוקיישן. כמו כן, ניתן להשתמש בה כדי לפתח קשרים עסקיים עם מדינות שונות ולנהל משא ומתן.


כדי לשלוט בשפה חדשה ולדבר בשטף ובביטחון, חשוב לא רק להכיר אוצר מילים נרחב אלא גם לתרגל אותו באופן מעשי ונרחב. במהלך קורס ספרדית אונליין של דיאלוג, בית הספר לשפות בלימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה, ניתן להתמקד בשפה המדוברת ולפתח את יכולות השיחה. זהו קורס מקוון שנלמד ב - ZOOM, תוך תרגול מעשי וליווי המרצים המסייעים למשתתפים לאורך תהליך רכישת השפה החדשה. הקורס מתאים גם למתחילים שאין להם ידע קודם בשפה ומעוניינים לעשות את הצעדים הראשונים להיכרות עם השפה הפופולרית.

 

תכנית הלימודים


בקורס מתמקדים בשפה הספרדית המדוברת ובפיתוח שיחות על נושאים יום יומיים ושימושיים. כמו כן, נלמדים עקרונות בסיסיים בכתיבה, קריאה והאזנה בשפה זו, באופן המותאם למתחילים.


במהלך ההכשרה מפתחים את אוצר המילים ומכירים ביטויים שימושיים מחיי היום יום שאותם ניתן לשלב בשיחות. כמו כן, רוכשים יסודות בדקדוק בספרדית ומכירים את מבנה המשפטים הנכון, כדי לשפר את הניסוח ולדייק בעת השיחה. התלמידים מכירים גם את התרבות שמאחורי השפה. מושם דגש על היכרות קרובה עם השפה והמבנה שלה, כדי לתקשר באופן יעיל ושוטף. כך המשתתפים מפתחים גם את הביטחון בעת השיחה ואת השטף בדיבור.

 

מתכונת הלימוד


הקורס מתקיים באופן מקוון ב - ZOOM. הלמידה נעשית אונליין ובתמיכת סגל המרצים. הסטודנטים מקבלים גישה למערכת מתוקשבת ובה חומרי לימוד מוקלטים, פורומים למענה על שאלות, חומרי העשרה ואפשרות לקשר עם המרצים.


שיטת הלימוד בקורס אונליין זה מתמקדת בפיתוח מעשי של כישורי הדיבור. בשיעורים משולבים תכנים אינטראקטיביים כגון שיחות פעילות בקבוצות, משחקי תפקידים וסימולציות של מצבי שיחה. דרך הכלים הללו שואפים במוסד הלימוד לסייע למשתתפים לשבור את מחסום השיחה ולשוחח בביטחון רב יותר במגוון מצבים מחיי היום יום.


היקף הקורס 60 שעות אקדמיות והוא מחולק ל - 15 מפגשים. השיעורים מתקיימים אחת לשבוע, בשעות אחר הצהריים כשאורכו של כל מפגש 4 שעות אקדמיות.

 

נושאי לימוד


בין הנושאים שאותם לומדים המשתתפים לאורך הקורס אפשר למנות:

 

 

  • הבנת הנקרא
  • תרבות בספרד
  • מבנה משפטים
  • מבנים דקדוקיים
  • דקדוק בספרדית
  • פיתוח אוצר המילים
  • ועוד

 

על מוסד הלימוד


במרכז ללימודים מקוונים של בית הספר לשפות דיאלוג מוצעים קורסים נוספים הנלמדים אונליין. בין השפות הנלמדות במתכונת זו אפשר למנות צרפתית, איטלקית, רוסית וערבית. הקורסים מתקיימים במתכונת גמישה בזום שאפשר ללמוד מהבית ומכל מקום ללא צורך להגיע לכיתה פיזית.


כמו כן, במוסד הלימוד ניתן למצוא גם קורסים פרונטליים. אלה נערכים בקמפוסים של מוסד הלימוד בקבוצות קטנות. בין הקורסים שאותם ניתן למצוא בבית הספר נכללים קורס אנגלית למתחילים, קורס אנגלית עסקית, קורס יוונית, קורס גרמנית, קורס טורקית, קורס ערבית של כלי התקשורת ומסלולים נוספים. המשתתפים יכולים להתאים את רמת הלימוד לצורכיהם ולרמת השליטה הקודמת שלהם בשפה ובהמשך גם להתקדם לרמות הבאות וכך להרחיב את שליטתם בשפה החדשה.

 

תנאי קבלה וקהל היעד


לקורס יכולים להתקבל מועמדים מעל גיל 18 שנים, שלהם יכולות קריאה בסיסיות בשפה האנגלית. זהו קורס ברמת מתחילים והוא

מתאים גם למי שאין להם רקע מוקדם בשפה הספרדית.


תעודה


למשתתפים שעומדים בהצלחה בכל חובות הקורס מוענקת תעודת גמר דיגיטלית מטעם דיאלוג בית הספר לשפות האוניברסיטה הפתוחה.

למידע נוסף לחצו: דיאלוג בית ספר לשפות
עוד מסלולי לימוד - בית ספר לשפות - דיאלוג
Whatsapp Whatsapp