קורס לינוקס ג`ון ברייס ירושלים

שירות אישי - צור קשר
קורס לינוקס ג`ון ברייס ירושלים

קורס לינוקס Red Hat Linux Administrator and Cloud Engineer בג'ון ברייס ירושלים


אחת מסביבות העבודה הפופולריות בתחום תשתיות המידע היא סביבת לינוקס (Linux), זוהי מערכת הפעלה חופשית מבוססת קוד פתוח שבה משתמשים כיום בארגונים רבים בתעשיית ההייטק. הביקוש למערכת הולך ועולה וכיום ארגוני IT רבים עוברים להשתמש בה.


למערכת לינוקס מספר הפצות, או גרסאות, אחת מהן היא Red Hat, הזמינה לשימוש כמערכת הפעלה. מערכת זו דומיננטית במיוחד בתחום השרתים התעשייתיים ומעל 80 אחוזים מן החברות בתחום זה עושות בה שימוש ברחבי העולם. גם בישראל חברות גדולות רבות משתמשות במערכת Red Hat ובהן רפא"ל, אינטל, פרטנר, התעשייה האווירית, צ'קפוינט, חברת החשמל ועוד.


בג'ון ברייס ירושלים יכולים בעלי ניסיון בתחום הרשתות ותקשורת המחשבים ללמוד בקורס לינוקס Red Hat Administration and Cloud Engineer. בקורס זה ניתן להכיר מקרוב את אופן הניהול של מערכת לינוקס תוך שימת דגש על ניהול טכנולוגיות ענן מתקדמות. מוסד הלימוד מוסמך על ידי Red Hat בתור מרכז להעברה של קורסי לינוקס להיכרות עם מערכת זו.

 

המשתתפים יכולים לבחור את המתכונת: קורס פרונטלי, קורס היברידי, קורס מקוון 100% לייב

 

תכנית הלימודים


משתתפי קורס זה מעמיקים במערכות לינוקס ובפרט מערכות Red Hat ולומדים על אתגרים בניהול מערכות אלה. הם גם רוכשים מיומנויות DevOps הנחוצות לניהול תשתיות ענן שונות.


הקורס כולל מספר חלקים. בחלק הראשון מכירים את מערכת לינוקס ברמת משתמש הקצה. בחלק השני מתמקדים בהגדרות מתקדמות לניהול מערכות תוך היכרות עם טכנולוגיות וחידושים. בחלק זה מקבלים גם הכנה לקראת מבחן RHCSA, בחינת הסמכה חיצונית לתפקידי מנהלי מערכות.


בחלק השלישי של התכנית המשתתפים מקבלים את ההכשרה לניהול של שרתים, אבטחת מידע ורשתות ארגוניות. נרכשות גם מיומנויות לניהול בסביבת טכנולוגיות ענן וכן מיומנויות תכנות לפיתוח בשפת פייתון באופן רלוונטי למנהלי השרתים.

 

מתכונת הלימוד


היקף ההכשרה הוא 285 שעות אקדמיות. השיעורים נערכים בשעות הערב. הקורס מחולק למספר מודולים, בחלקם נעשית גם למידה עצמאית מקוונת. כמו כן, משולבים בקורס תרגילים מעשיים ולקראת סיומו עורכים פרויקט מסכם.

 

ניתן ללמוד אונליין או במסלול היברידי

 

נושאי הלימוד


בין הנושאים הנלמדים במסגרת הקורס נכללים:

 

 

  • טכנולוגיות ענן
  • פיתוח בשפת פייתון
  • אוטומציה וניהול מערכות
  • הפעלת התרעות אבטחה
  • אדמיניסטרציה וניהול שרתים
  • ועוד

 

על מוסד הלימוד


ג'ון ברייס ירושלים היא מוסד לימודי תעודה במקצועות ההייטק. תושבי ירושלים יכולים ללמוד בו במגוון הכשרות מקצועיות, בענפים כגון פיתוח תוכנה, מערכות מידע, רשתות תקשורת, גרפיקה ממוחשבת ועוד. בין ההכשרות שניתן למצוא במוסד זה, נכללים קורס מגן סייבר ואבטחת מידע, קורס פיתוח פול סטאק, קורס דאטה אנליסט, קורס בדיקות תוכנה QA, קורס ניהול תשתיות תקשורת וענן ועוד. בקורסים השונים הנלמדים במוסד זה מותאמים תכני הלימוד להתפתחויות עדכניות בתעשייה ולצורכים של ארגונים.

 

המשתתפים צוברים ניסיון פרקטי דרך פרויקטים, תרגילים וסימולציות המשולבים במהלך ההכשרות וכך מתכוננים לקראת אתגרים מקצועיים מן השטח. סגל המוסד מורכב מבעלי מקצוע מנוסים מתעשיית ההייטק, שלהם ניסיון גם בהוראת מקצועות המחשבים והתוכנה, הוא מעביר מן הידע שברשותו אל המשתתפים ומסייע להם לאורך הכשרתם.

 

תנאי קבלה


התכנית מיועדת לעובדי תשתיות ורשתות תקשורת מחשבים שמעוניינים להשתלב בתחום תשתיות לינוקס וקוד פתוח ולהכיר פתרונות ענן ו - DevOps מתקדמים.


במסגרת תנאי הקבלה, יש צורך בהיכרות קודמת עם מערכות הפעלה או סיום קורסים בתחום מערכות ההפעלה, תקשורת מחשבים או תחזוקת מחשבים. כמו כן, נדרשת היכרות עם סביבת הרשתות והפרוטוקולים TCPIP.

 

תעודה


במסלול זה נעשית הכנה לקראת מבחני ההסמכה החיצוניים RHEL8. כמו כן, המשתתפים מקבלים הכנה למבחנים הנדרשים לקבלת הסמכת RHCSA למנהלי מערכות לינוקס (הסמכת Red Hat Certified System Administrator).

למידע נוסף לחצו: ג`ון ברייס הדרכה ירושלים
עוד מסלולי לימוד - ג`ון ברייס ירושלים
Whatsapp Whatsapp