קורס רוסית אונליין דיאלוג האוניברסיטה הפתוחה

שירות אישי - צור קשר
קורס רוסית אונליין דיאלוג האוניברסיטה הפתוחה

קורס רוסית אונליין דיאלוג האוניברסיטה הפתוחה

 

רוסית היא אחת השפות המדוברת באירופה, ולה יותר מ - 270 מיליון אנשים הדוברים אותה כשפת אם. ידע בשפה זו יכול לסייע במצבים שונים, כגון למטרות תיירות למדינות דוברות השפה, למטרות עסקים עם רוסיה ושכנותיה, ללימודים אקדמיים באותן מדינות ועוד.


בבית הספר לשפות דיאלוג של לימודי החוץ באוניברסיטה הפתוחה מתקיים קורס רוסית אונליין. זהו קורס מקוון ללימוד ב - ZOOM, שבו ניתן להכיר את השפה וללמוד לשוחח באופן שוטף תוך היכרות עם אוצר מילים בסיסי המתאים למתחילים, גם ללא ידע קודם בשפה. במוסד הלימוד מאמינים כי כדי לשלוט בשפה יש צורך לא רק לרכוש אוצר מילים אלא גם לתרגל אותו באופן נרחב, וכך משולבים בקורס מגוון תרגילים וסימולציות.


הקורס נלמד במתכונת אונליין ובו ניתן לרכוש את השפה בלי לצאת מהבית. המתכונת המקוונת של ההכשרה יכולה להתאים במיוחד לאנשים עובדים המעוניינים ללמוד שפה חדשה ושימושית במקביל לקריירה, וכן למי שמחפשים לימודים מרחוק בתקופת הקורונה, בלי צורך להגיע לכיתה באופן פיזי.

 

תכנית הלימודים


בקורס זה מתמקדים בשפה הרוסית ברמת מתחילים. הדגש בקורס הוא היכרות עם השפה המדוברת, כאשר המשתתפים רוכשים אוצר מילים שימושי ומכירים ביטויים שבהם ניתן להשתמש במגוון מצבים בחיי היום יום. נרכשות גם יכולות בסיסיות בדקדוק הרוסי תוך היכרות עם מבנה משפטים, כדי להקל על ניהול השיחות. נוסף על כך המשתתפים מפתחים כישורים בסיסיים בקריאה ובכתיבה.


דרך הכלים הנלמדים במהלך הקורס, המשתתפים לומדים כיצד לתקשר ביעילות ברוסית תוך הבנה של התרבות הרוסית העומדת מאחורי השפה. כמו כן, הם מפתחים את הביטחון העצמי בעת השיחה ומחזקים את השטף והדיוק במהלכה.


מתכונת הלימוד


כאמור, זהו קורס אונליין בו נערכת למידה מקוונת. הלמידה נערכת באמצעות זום בתמיכה וליווי של המרצים. הקורס כולל 20 מפגשים שמתקיימים לייב, אחת לשבוע אחר הצהריים. המשתתפים מקבלים גישה לשיעורים המוקלטים וכן לחומרי למידה והעשרה, לפורומים ולאפשרות למתן מענה על שאלות מצד המרצים.


כדי לסייע למשתתפים לפתח את השליטה בשפה ולצבור ביטחון בעת השיחה, כוללים השיעורים שיחות פעילות רבות בנושאים שימושיים. המרצים עוקבים אחרי ההתקדמות של התלמידים ומסייעים להם לדייק את השימוש בשפה ולפתח את היכולות שלהם. מתקיימת עבודה בקבוצות, משחקי תפקידים, דיונים כיתתיים בזום ותרגילים המדמים מצבי יום יום שונים. נערכים תרגולים גם לחיזוק יכולות הבנת הנקרא והאזנה ברוסית ולהתמודדות עם טקסטים בסיסיים שונים.

 

נושאי הלימוד


הנה כמה מן הנושאים הנלמדים במהלך הקורס:

 

 

  • יכולות קריאה
  • מבנה המשפט
  • דקדוק ברוסית
  • פיתוח אוצר מילים
  • משפטים שימושיים
  • ועוד

 

על מוסד הלימוד


בבית הספר מציעים קורסים נוספים ללימוד שפות באופן מקוון. בקורסים אונליין ניתן ללמוד מהבית ברמת מתחילים בשפות מבוקשות שונות כגון אנגלית, ספרדית, ערבתי ואיטלקית.


במקביל מתקיימים בשלוחות מוסד הלימוד גם קורסים פרונטליים. קורסים אלה מתקיימים בקבוצות קטנות ובהתאם לרמת השליטה הקודמת של המשתתפים בשפה הנלמדת. ניתן למצוא קורסים למתחילים, ברמות ביניים ולמתקדמים. מוקד הקורסים הוא פיתוח יכולות שיחה שוטפת תוך התנסות פעילה במגוון מצבי שיחה. בין השפות אותן ניתן ללמוד בבית הספר דיאלוג נכללות אנגלית, אנגלית עסקית, ערבית של כלי התקשורת, גרמנית, איטלקית, טורקית ועוד.

 

תנאי קבלה


בקורס ניתן ללמוד מעל גיל 18. מדובר בקורס למתחילים שבו יכולים ללמוד גם מי שאי להם רקע קודם בשפה הרוסית. מומלץ לפנות אל מוסד הלימוד לצורך קבלת המידע המלא אודות תנאי הקבלה לקורס.


תעודה


בסיום הקורס מוענקת למשתתפים שעומדים בדרישות תעודה דיגיטלית מטעם דיאלוג לימודי חוץ האוניברסיטה הפתוחה.

למידע נוסף לחצו: דיאלוג בית ספר לשפות
עוד מסלולי לימוד - בית ספר לשפות - דיאלוג
Whatsapp Whatsapp