קורס אנגלית מדוברת אונליין דיאלוג האוניברסיטה הפתוחה

שירות אישי - צור קשר
קורס אנגלית מדוברת אונליין דיאלוג האוניברסיטה הפתוחה

קורס אנגלית אונליין בדיאלוג האוניברסיטה הפתוחה - אנגלית מדוברת למתחילים


בבית הספר לשפות דיאלוג, הפועל במסגרת לימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה, מתקיים קורס אנגלית אונליין. זהו קורס מקוון הנלמד באמצעות זום, שבו ניתן לשפר את השליטה בשפה האנגלית. הדגש בקורס הוא על פיתוח יכולות הדיבור תוך היכרות עם ביטויים ואוצר מילים שימושי שניתן לעשות בו שימוש בחיי היום יום.


למידה מקוונת הפכה למשאב פופולרי בתקופת הקורונה, כאשר יותר אנשים מחליטים לנצל את תקופת הסגרים והעבודה מהבית כדי ללמוד כישורים חדשים ומיומנויות חשובות. גם בלימוד השפה האנגלית, לימוד מהבית יכול להתאים לאוכלוסיות רבות ומגוונות, ולאפשר למידה יעילה של השפה בתנאים נוחים המותאמים לתקופה.


משתתפי קורס אנגלית אונליין יכולים להשתמש במגוון הכלים הנלמדים כדי לקדם עצמם מבחינה מקצועית ואישית במגוון מעגלים בחיים. ידע בשפה יכול לשרת את בוגרי הקורס במגוון מסגרות בחיים, כגון למטרות עבודה, לגלישה ברשת ולשימוש במדיה חברתית, לטיולים, ללימודים אקדמיים, להתקדמות מקצועית בשוק העבודה ועוד.

 

תכנית הלימודים


בקורס זה מתמקדים המשתתפים באנגלית מדוברת. בין מטרות התכנית נכללים שיפור כישורי השיחה של המשתתפים ופיתוח הביטחון העצמי שלהם לשוחח ולדבר במהלך השיעורים וגם אחריהם. המשתתפים מפתחים הבנה של מבנה השפה ולומדים עקרונות יסוד בדקדוק ומבנה משפטים, כדי לאפשר תקשורת שוטפת ונכונה. הם לומדים גם על מרכיבים בתרבות במדינות דוברות אנגלית, כדי לחזק את יכולות השיחה ולחשוף בפניהם נושאים רלוונטיים לשיחות. נושאי השיחה הנכללים בקורס לקוחים מחיי היום יום תוך דגש על נושאים שימושיים ופרקטיים.

 

מתכונת הלימוד


הקורס מתקיים במתכונת מקוונת ונלמד באמצעות ZOOM.


בקורס 60 שעות אקדמיות והוא מחולק ל - 15 מפגשים. השיעורים נערכים ב - LIVE, באופן מקוון אחת לשבוע, בשעות הערב. הקלטות השיעורים נשלחות אל המשתתפים לאחר סיומן. המשתתפים מקבלים גישה לחומרי הקורס והשיעורים נשארים אצלם גם אחרי תום התכנית, כך שניתן להמשיך לתרגל את החומר הנלמד גם בהמשך הדרך. המשתתפים מקבלים גישה גם לפורום למתן מענה על שאלות ולהתייעצות.


כדי לסייע למשתתפים לפתח את יכולות הדיבור ולהתגבר על חסמי השפה, משולבים בקורס תרגילים מעשיים רבים. משתתפי התכנית מתנסים במשחקי תפקידים, סימולציות ודיונים שמטרתם חיזוק יכולות ההבעה בעל פה ותרגול של מצבי שיחה שונים בשפה האנגלית. נערכים גם תרגילים לפיתוח כישורי ההאזנה והקריאה של המשתתפים.

 

נושאי הלימוד


במהלך הקורס המשתתפים לומדים מגוון של נושאים, הנה כמה מן התחומים הנלמדים:

 

 

  • כתיבה
  • אוצר מילים
  • דקדוק אנגלי
  • הבנת הנקרא
  • הבנת הנשמע
  • מיומנויות דיבור
  • ועוד

 

על מוסד הלימוד


בדיאלוג מתקיימים קורסים מקוונים נוספים שבהם ניתן ללמוד שפות דרך ZOOM. בין היתר מתקיים קורס ערבית אונליין, קורס רוסית אונליין, קורס צרפתית אונליין ועוד. קורסים אלה יכולים להתאים לאנשים עובדים וכן למי שברצונם ללמוד מהבית בתקופת הקורונה בצורה נוחה.


נוסף על כך, בבית הספר נערכים קורסי פרונטליים שבהם ניתן ללמוד שפות ברמות שונות. נערך קורס ללימוד השפה האנגלית ברמת מתחילים או מתקדמים, וכן קורס ללימוד אנגלית עסקית שמתאים לעובדים ולאנשי עסקים שברצונם לפתח אוצר מילים מקצועי רלוונטי. ניתן למצוא קורסים ללימוד שפות כגון צרפתית, איטלקית, רוסית, ערבית, טורקית, ערבית של כלי התקשורת ועוד.
שיטת הלימוד של בית הספר מתמקדת בתקשורת פעילה וישירה בין המשתתפים. בקורסים נערכים תרגילים פרקטיים בזמן השיעור כדי לאפשר למורים לתקן שגיאות בזמן אמת, להעריך את היכולות וההתקדמות של כל תלמיד ולספק להם תמיכה בהתאם.

 

תנאי קבלה וקהל יעד


הקורס מיועד למעוניינים לשפר את שליטתם בשפה האנגלית, בדגש על זו המדוברת. התכנית נערכת בכמה רמות, כדי להתאים למגוון של משתתפים. המשתתפים יכולים לבחור ברמה המתאימה להם בהתאם לשליטתם הקודמת בשפה ולמטרות שלהם.


בקורס יכולים ללמוד משתתפים מעל גיל 18, שלהם יכולות קריאה בסיסיות בשפה האנגלית. כדי להעריך את התאמתם של המועמדים לקורס, נערכות שיחות טלפוניות עם גורם מקצועי.

 

תעודה


למשתתפים שמשלימים בהצלחה את הקורס ניתנת תעודה דיגיטלית על ידי דיאלוג, בית הספר לשפות באוניברסיטה הפתוחה.

למידע נוסף לחצו: דיאלוג בית ספר לשפות
עוד מסלולי לימוד - בית ספר לשפות - דיאלוג
Whatsapp Whatsapp