קורס טורקית דיאלוג האוניברסיטה הפתוחה

שירות אישי - צור קשר
קורס טורקית דיאלוג האוניברסיטה הפתוחה

קורס טורקית בדיאלוג בית ספר לשפות האוניברסיטה הפתוחה

 

ברחבי העולם מעל 80 מיליון אנשים דוברים את השפה הטורקית. לאחרונה העניין סביב שפה זו עולה, בין היתר בגלל סיבות תיירותיות וכן עקב תכניות טלוויזיה שזוכות לפופולריות רבה בארץ. כמו כן השפה משמשת למטרות עסקיות, כגון בתהליכי מסחר או במשא ומתן בין ארגונים.


המעוניינים ללמוד את השפה יכולים לקחת חלק בקורס טורקית המתקיים בדיאלוג, בית הספר לשפות של לימודי החוץ באוניברסיטה הפתוחה. בקורס מתמקדים בפיתוח כישורי דיבור בשפה זו תוך דגש על מיומנויות לניהול שיחות שוטפות. נלמדים גם כלים בהבנת הנשמע והנקרא, שיכולים לסייע בשימוש שוטף בשפה. בוגרי הקורס יכולים ליישם את הידע הנרכש במהלכו למטרות עסקיות, אישיות ותיירותיות, וכן להמשיך לפתח את שליטתם בשפה בקורסים מתקדמים יותר המוצעים בבית הספר.

 

היכן לומדים?


הקורס מתקיים בשלוחות דיאלוג בערים רעננה, תל אביב.

 

תכנית הלימודים


בקורס זה ניתן ללמוד במספר רמות. החלוקה לרמות נעשית על פי השליטה הקודמת של המשתתפים בשפה. בהתאם לחלוקה נקבעים הנושאים הנלמדים ורמת הקושי של נושא השיחה.


ברמת מתחילים המשתתפים רוכשי ידע בסיסי לתקשורת, שיחה והבנה בטורקית. הם מתוודעים לנושאים דיקדוקיים בסיסיים ורוכשים אוצר מילים בעזרתו ניתן להרכיב משפטי יסוד חיוניים לתקשורת בשפה. לאחר מכן הם רוכשים משפטי יסוד בהם ניתן להשתמש במהלך נסיעות, ביקורים במדינה או קשרים עם דוברי השפה. הם גם מתרגלים את השימוש בשפה במצבי יום יום שונים.


ברמות ביניים ומתקדמים, המשתתפים יכולים להרחיב את השליטה שלהם בטורקית ולשפר את מיומנויות השיחה באופן פעיל. הם לומדים גם תכנים מתקדמים יותר בדקדוק ובמקביל מרחיבים את אוצר המילים השימושי. הם גם מפתחים את יכולות השיחה תוך שימת דגש על דיוק בהגייה ובשטף.

 

מתכונת הלימוד


במהלך הקורס מושם דגש רב על תרגול פרקטי של השפה הנלמדת. המשתתפים לוקחים חלק בשיחות רבות בשפה הטורקית, כדי ליישם בפועל את העקרונות ואוצר המילים הנלמדים בכל שיעור. הם מתנסים גם בסימולציות המדמות מצבי שיחה שונים שבהם הם עשויים להיתקל. כל אלה מכינים אותם לקראת שימוש שוטף בשפה בעתיד.

 

נושאי הלימוד


הנושאים הנלמדים במהלך הקורס כוללים בין היתר:

 

 

  • דקדוק מתקדם
  • הרחבת אוצר מילים
  • הבנה ושיחה בסיסית
  • משפטי מפתח לנסיעות
  • שימוש בשפה מצבי יום יום
  • ועוד

 

סגל הוראה


המרצים בקורס הם דוברי השפה כשפת אימם, בעלי ניסיון בהוראת שפות במסגרות שונות. הם מעבירים מן הידע שברשותם אל התלמידים ומסייעים להם בתהליך למידת השפה החדשה.

 

על מוסד הלימוד

 

דיאלוג הוא בית הספר לשפות של לימודי החוץ באוניברסיטה הפתוחה, אשר הוקם לפני למעלה מ - 30 שנה. בבית הספר ניתן ללמוד שפות רבות נוספות, בהן צרפתית, איטלקית, ספרדית, רוסית, ערבית ועוד. הקורסים מוצעים במספר רמות בהתאם לשליטה הקודמת של המשתתפים בשפה. ניתן להמשיך לשכלל את הידע בשפה דרך המשך לקורסים המתקדמים יותר. כמו כן מתקיימים קורסים ללימוד השפה האנגלית ברמות שונות, בהם קורס למתחילים וקורס אנגלית עסקית.


תנאי קבלה וקהל היעד


במוסד הלימוד מוצעים קורסים ברמות שונות, כדי להתאים לרמות שליטה שונות של המועמדים. הקורסים מיועדים לבני 18 ומעלה. המעוניינים להשתלב ברמות ביניים ומתקדמים נדרשים לעבור מבחן מיון פנימי, להערכת רמת שליטתם בשפה. רמות אלה מיועדות למי שברשותם שליטה קודמת בטורקית, המעוניינים לפתח הלאה את הידע שבידיהם. מי שאין להם ידע קודם בשפה יכולים ללמוד בקורס למתחילים, שבו נרכשים יסודות השפה. כדי להתקבל לקורס למתחילים אין צורך לעבור מבחן קבלה.

 

תעודה


בסיום הקורס מוענקת לבוגרים תעודת גמר מטעם בית הספר לשפות דיאלוג, לימודי חוץ באוניברסיטה הפתוחה. כדי לקבל את התעודה עליהם להיות נוכחים ב - 80 אחוזים מן המפגשים לפחות ולעמוד בכל המטלות המתבקשות לאורך הקורס.

למידע נוסף לחצו: דיאלוג בית ספר לשפות
עוד מסלולי לימוד - בית ספר לשפות - דיאלוג
Whatsapp Whatsapp