קורס נדל"ן מניב בתפנית האוניברסיטה הפתוחה

שירות אישי - צור קשר
קורס נדל"ן מניב בתפנית האוניברסיטה הפתוחה

קורס נדל"ן מניב בתפנית - האוניברסיטה הפתוחה

 

תחום הנדל"ן המניב מתייחס לנכסים שניתן להשכירם וכך ליהנות מהכנסה קבועה. ענף זה נחשב ליציב למדי ולכן הביקוש לנכסים אלה גבוהה. משקיעים בענף זה יכולים ליצור רווחים גדולים יותר מאשר באפיקי השקעה אחרים, ובאופן בטוח יותר.


המעוניינים לפתח קריירה בתחום הנדל"ן, שברצונם לפתח את סל הכלים הנחוץ לקנייה, מכירה וניהול של נכסים מניבים יכולים ללמוד בקורס נדל"ן מניב שנערך בבית הספר תפנית של לימודי החוץ באוניברסיטה הפתוחה. בקורס נדל"ן זה ניתן לרכוש ידע פרקטי לפעילות עצמאית בתחום, תוך היכרות עם תהליכי עבודה וטכניקות מקצועיות בעזרתן ניתן לערוך השקעות שיניבו תשואות גבוהות ביחס להשקעות. קורס זה הוא פרי שיתוף פעולה עם חברת Azimuth לייזום פרויקטים בנדל"ן בתחום המסחרי ולמגורים.

 

היכן לומדים?


הקורס מתקיים בשלוחת תפנית בעיר תל אביב

 

תכנית הלימודים


מטרת הקורס היא הקניית היכרות עם תחום הנדל"ן המניב ורכישת ידע פרקטי הנחוץ לבניית פורטפוליו של נכסים. משתתפי הקורס לומדים כיצד למנף נכסים ולבצע השקעות וכן מכירים תהליכי לצבירה של מספר נכסים ללא הון עצמי, או בעזרת הון עצמי מצומצם ביחס לגודלן של ההשקעות.


המשתתפים מתחילים מהיכרות עם תחום הנדל"ן המניב ומאפייניו ועם היתרונות המרכזיים שלו. לאחר מכן, הם לומדים כיצד לאתר נכסים המצויים מתחת למחירי השוק תוך בגיקת הכדאיות של העסקאות והסיכונים הכרוכים בהן. בהמשך נלמדת העבודה מול גורמי מימון ובנקים, מול משקיעים ושותפים פוטנציאליים. כמו כן, המשתתפים לומדים כיצד לנהל ולתפעל את הנכסים באופן שוטף. כל אלה יכולים לסייע להם לבנות מאגר נכסים ולהגיע לאקזיט.

 

מתכונת הלימוד


היקפו של הקורס הוא 24 שעות לימוד אקדמיות. בקורס נכללות הרצאות עיוניות ופרונטליות וכן תרגילים מעשיים, במסגרתם הסטודנטים מנתחים מצבים מן הנעשה בשוק הנדל"ן ודנים באופן שבו באים לידי ביטוי הכלים הנלמדים במצבי יום יום בשוק.

 

נושאי הלימוד


הנושאים הנלמדים במהלך הקורס כוללים בין היתר את התחומים הבאים:

 

 

 • עבודה מול בנקים
 • סיכון נכסים מניבים
 • דוחות אפס ושמאות
 • ניהול ותפעול נכסים
 • ניתוח בדיקת כדאיות
 • מינוף מול משקיעים ושותפים
 • מימון מחדש לנכסים מניבים
 • השבחת נכסים והצפת ערך
 • הכנה לאקזיט ובניית פורטפוליו
 • איתור נכסים מתחת למחירי שוק
 • ועוד

 

סגל הוראה


המרכז המקצועי והמרצה המוביל בקורס הוא מנכ"ל ובעלים של חברה בתחום ייזום הנדל"ן, ומנכ"ל של חברה לפרויקטים בנדל"ן למסחר ולמגורים. כמו כן, הוא משמש דירקטור ויועץ אסטרטגי עבור ארגונים וחברות ומלווה עסקים בתחום ניהול המשברים.


המלווה האקדמית של הקורס היא בעלת תואר דוקטור המשמשת מנהלת אקדמית של תכנית התואר השני במנהל עסקים MBA של האוניברסיטה הפתוחה.

 

על מוסד הלימוד


בתחום הנדל"ן, מתקיימים בבית הספר תפנית קורסים נוספים שדרכם ניתן לפתח קריירה, כגון קורס יזמות והשקעות נדל"ן שבו שבו ניתן להכיר אתגרים בתחום יזמות הנדל"ן ולפתח מיומנויות לעסוק בענף כהכנסה נוספת. נוסף על כך, ניתן ללמוד קורסי ניהול נוספים במוסד זה, בהם קורס ייעוץ משכנתאות, קורס דירקטורים, קורס יועצים לכלכלת המשפחה, קורס ניהול שיווק ופרסום, קורס ניהול פיננסי ומשפטי ועוד. בבית הספר ניתן לקחת חלק גם במספר קורסים מקוונים, שנלמדים אונליין באמצעות ZOOM. בקורסים השונים משולבים תכנים פרקטיים ופרויקטים תוך התאמה לטכנולוגיות חדשות בשוק ולמגמות עדכניות בעולם התעסוקה.


תנאי קבלה וקהל יעד


קורס זה מתאים למעוניינים להשקיע בנכסי נדל"ן לצורך יצירת עצמאות כלכלית. אין צורך בידע קודם בתחום, ויכולים ללמוד במסלול הן מי שביצעו בעבר השקעות נדל"ן וברצונם להמשיך לפתח את העשייה המקצועית, והן מי שעושים את צעדיהם הראשונים בתחום ומעוניינים לצבור ידע וניסיון.

 

עוד מסלולי לימוד - מכללת תפנית
Whatsapp Whatsapp