רוצה פרטים על לימודי שיווק ללא פסיכומטרי?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי שיווק לתואר ללא פסיכומטרי

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על לימודי שיווק ללא פסיכומטרי? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי שיווק לתואר ראשון בלי פסיכומטרי


קבלת מועמדים לתואר בשיווק נעשית במרבית המקרים לפי ציון ההתאמה של המועמדים, כלומר שקלול של הציון בפסיכומטרי יחד עם ממוצע הבגרויות. לצד אפשרות קבלה זו, קיימים אפיקי קבלה חלופיים שמטרתם לסייע לסטודנטים המעוניינים להתקבל ללימודים.


במוסדות רבים מוצעים לימודים ללא פסיכומטרי, מדובר במסלולי קבלה שבהם מסתמכים על ההישגים של המועמדים בתעודת הבגרות כאשר לרוב נדרש ממוצע גבוה במיוחד (בדרך כלל מעל 100, אולם הממוצע משתנה ממוסד למוסד). כמו כן, מועמדים אלה נדרשים להיבחן במבחן אמי"ר כדי לספק ציון אנגלית חלופי לזה הנכלל בפסיכומטרי.


תנאי קבלה לשיווק ופרסום כוללים בדרך כלל גם דרישה לציון גבוה בבגרות באנגלית ובבגרות במתמטיקה, ברמה של 4 או 5 יחידות. לעתים המועמדים נדרשים לעבור ראיונות קבלה או מבחני כניסה פנימיים במוסדות, כדי לוודא את ההתאמה שלהם לתחום וללימודים. במקרים מסוימים, מי שמגיעים עם רקע לימודי רלוונטי קודם, כגון בוגרי לימודי תעודה בתחום, או מי שברשותם ניסיון מקצועי משמעותי בענף, יכולים להתקבל לאחר מעבר ראיונות, גם אם אין ברשותם את כל נתוני הקבלה, וזאת במעמד על תנאי.


יש לציין כי מכיוון ותחום השיווק נלמד בדרך כלל כמסלול או התמחות במסגרת תואר ראשון בתחומים שונים, גם תנאי הקבלה ללימודים אלה נעים בקשת רחבה למדי ומשתנים ממסלול למסלול. בעת הקבלה לכל אחד מתארים אלה הדגשים אחרים וחשוב לשים לב כי המועמדים עומדים בכל התנאים הנדרשים על ידי המוסדות.


לתשומת לבך - תנאי הקבלה משתנים מעת לעת. מומלץ לפנות אל מוסדות הלימוד לצורך קבלת הפרטים העדכניים והמדויקים לגבי תנאי קבלה ללימודים.

 

מוסד הלימוד תנאי קבלה ללימודים ללא פסיכומטרי
אוניברסיטת בן גוריון בנגב (באר שבע)

סטודנטים באוניברסיטת בן גוריון יכולים ללמוד תחום זה במסגרת התמחות בתואר הראשון בניהול. מתקבלים מועמדים שברשותם ממוצע בגרויות 105 ומעלה, שלהם בגרות במתמטיקה ברמת 5 יחידות ובגרות באנגלית ברמת 5 יחידות בציון 80 ומעלה. מועמדים אלה נדרשים גם לסיווג ברמת "בסיסי" ומעלה בשפה האנגלית, שאותו ניתן להציג באמצעות מבחן אמי"ר או אמיר"ם.

הקריה האקדמית אונו (קריית אונו)

בקריה האקדמית אונו מתקיימים לימודי פרסום ותקשורת שיווקית לתואר, המעוניינים להתקבל על סמך בגרויות בלבד נדרשים לממוצע של לפחות 92. מועמדים מעל גיל 30 יכולים להתקבל על סמך תעודת בגרות מלאה, לאחר מעבר של ראיון אישי. יש לציין כי מועמדים שברשותם רקע לימודי קודם בתחום עוברים ראיון לבחינת התאמתם.

המכללה האקדמית ספיר (שער הנגב)

במכללה האקדמית ספיר מציעים לימודי שיווק טכנולוגי, קבלה לחוג מתאפשרת על ידי הצגת בגרות מלאה בממוצע של לפחות 80. כמו כן, יש צורך בבגרות באנגלית ברמת 4 יחידות בציון 70 ומעלה ובגרות במתמטיקה ברמת 4 יחידות בציון 65 ומעלה. המועמדים נדרשים להציג את סיווג רמת האנגלית על ידי היבחנות בבחינת אמי"ר. מועמדים בני 30 ומעלה שאין ברשותם בגרות מלאה יכולים ללמוד במכינת 30+ ולעבור קורס מבוא במתמטיקה.

המרכז האקדמי פרס (רחובות)

ניתן ללמוד במסלול שיווק דיגיטלי, שנערך כמסלול במסגרת לימודי מנהל עסקים ובו תעודות במדיה דיגיטלית וניהול מדיה. כדי להתקבל על סמך בגרות בלבד יש צורך בממוצע בגרויות 95 ומעלה. מי שממוצע הבגרויות שלהם נע בין 85 - 95 נדרשים לממוצע ציונים של 70 ומעלה בקורסי הליבה בשנה א' כדי להתקבל לשנה ב'. מועמדים בני 30 ומעלה ללא בגרות מלאה יכולים ללמוד במכינה 30+. לצורך הקבלה למסלול ההתמחות, יש לעבור ראיון אישי שבו בודקים את הכישורים לעבודה בסביבה ממוחשבת ואת הזיקה לתחום הפרסום הדיגיטלי.

המסלול האקדמי המכללה למינהל (ראשון לציון)

המעוניינים ללמוד תחום זה יכולים לבחור בהתמחות במסגרת לימודי כלכלה וניהול, או בהתמחות בתואר בתקשורת. כדי להתקבל לתואר בתקשורת ללא פסיכומטרי נדרש ממוצע בגרות של 90 ומעלה. הקבלה ללימודי הכלכלה על סמך בגרות בלבד הוא לבעלי ממוצע בגרות 85 ומעלה.

המרכז האקדמי רופין (עמק חפר)

הלימודים מתקיימים כמסלול התמחות, לימודי מנהל עסקים בהתמחות שיווק. מועמדים יכולים להתקבל ללא פסיכומטרי על סמך ממוצע בגרויות 100 ומעלה, יש צורך בבגרות במתמטיקה ברמת 4 יחידות בציון 70 ומעלה או ברמת 5 יחידות לימוד בציון עובר. יש להיבחן בבחינת אמי"ר לסיווג רמת האנגלית.

אוניברסיטת תל-אביב

סטודנטים באוניברסיטת תל-אביב יכולים ללמוד את התחום במסגרת התואר הראשון בניהול. כחלק ממתווה הקורונה של האוניברסיטה, שמטרתו לסייע למועמדים שאפשרויות הקבלה שלהם לתואר נפגעו כתוצאה מן המשבר, מתאפשרת קבלה על סמך בגרויות למועמדים שלהם בגרות מלאה, בגרות במתמטיקה ברמת 5 יחידות לימוד בציון 85 ומעלה ובגרות באנגלית ברמת 5 יחידות לימוד בציון 85 ומעלה. יש להדגיש כי האוניברסיטה רשאית לשנות מתווה זה בכל עת או לבטלו.

 

אפיקי מעבר מהאוניברסיטה הפתוחה


אפיקי מעבר הם מסלולי לימוד פרי שיתוף פעולה בין האוניברסיטה הפתוחה לאוניברסיטאות שונות. במסלולים אלה הסטודנטים מתחילים את הלימודים באוניברסיטה הפתוחה, שבה דרישות הקבלה נוחות, ועל סמך ההישגים בקורסי היסוד הנלמדים ממשיכים לשנה ב' במוסד אקדמי אחר. לאוניברסיטה הפתוחה ניתן להתקבל גם ללא הצגת ציונים בפסיכומטרי או בבגרויות. כיום ניתן למצוא אפיקי מעבר לאוניברסיטת בן גוריון המאפשרים מעבר לפקולטה לניהול.

 

על הלימודים


לימודים לתואר ראשון בשיווק מתקיימים במספר מסלולים ותכניות. בכל אחת מתכניות אלה מושם דגש על היבטים אחרים של עולם הפרסום והרלוונטיות שלו לתואר הנלמד.


תואר בפרסום ושיווק: בתכנית זו מתמקדים בתחום הפרסום והתקשורת השיווקית. הסטודנטים לומדים נושאים מגוונים בתחום הדיגיטל, ניהול רשתות חברתיות וקידום ממומן וגם ניגשים למבחני הסמכה של חברת גוגל בתחום זה.


לימודי שיווק טכנולוגי: בלימודים אלה לתואר ראשון מתמקדים בתהליכים בתעשיית ההייטק. נלמדים גם מושגים מרכזיים בענפים כגון ביוטק, דיגיטל, ניתוח דאטה וחדשנות. הסטודנטים לומדים כיצד מפתחים פתרונות טכנולוגיים מתקדמים בתעשייה ומשווקים אותם לקהלים שונים.


התמחות בלימודי מנהל עסקים: ניתן לבחור בהתמחות בתחום זה במסגרת לימודי מנהל עסקים, במסגרתה מתמקדים בטכניקות מכירה וקידום בעסקים וארגונים מסוגים שונים. במקביל הסטודנטים לומדים על מרכיבים אחרים של עבודת הניהול כגון מימון, חשבונאות, משאבי אנוש ועוד.


התמחות בלימודי כלכלה: במסלול התמחות זה בלימודי כלכלה, או לימודי כלכלה וניהול, הסטודנטים מתמקדים בטכניקות לפיתוח אסטרטגיה פיננסית ועסקית יעילה, תוך היכרות עם כלים ביזמות וטכנולוגיות פיננסיות.


התמחות בתואר ראשון בתקשורת: סטודנטים בתואר בתקשורת במסלול זה מתמקדים בהכשרתם של אנשי פרסום לפלטפורמות מדיה שונות, בדגש על מדיה דיגיטלית ורשתות חברתיות. נלמדים מושגים ביחסי ציבור, קידום ממומן, פלנינג ועוד.

 

מתכונת הלימוד


אורך הלימודים במסלולים השונים הוא לרוב שלוש שנים. בחלק מן המוסדות הסטודנטים יכולים לבחור בין לימודי יום ללימודי ערב, שמותאמים במיוחד לאנשים עובדים.


במהלך התואר משלבים בין שיעורים עיוניים והרצאות פרונטליות לבין תכנים מעשיים. הם משתתפים בתרגילים המדמים מצבים מן התעשייה, סימולציות ודיונים. לעיתים נכללת בתואר גם התנסות מעשית שנערכת בארגונים וחברות, שבה יכולים הסטודנטים להכיר מקרוב תהליכים בשטח וגם לפתוח הזדמנויות עתידיות לפיתוח קריירה.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי שיווק ללא פסיכומטרי?

רוצה לדעת יותר על לימודי שיווק ללא פסיכומטרי?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד לימודי שיווק ללא פסיכומטרי

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp