רוצה פרטים על משאבי אנוש במרכז?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי משאבי אנוש לתואר ראשון במרכז

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על משאבי אנוש במרכז? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי ניהול משאבי אנוש לתואר ראשון בתל אביב והמרכז


באזור מרכז הארץ פועלות מגוון תכניות ללימודי ניהול משאבי אנוש לתואר ראשון. במסלולים אלה יכולים תושבי המרכז לרכוש כלים להשתלבות בתפקידים בתחום ההון האנושי בעולם הארגוני תוך היכרות עם היבטים חשובים בהתנהגות עובדים, רווחתם ושימורם.


הלימודים במרכז בתחום זה מתקיימים במגוון של ערים, כגון בתל אביב, ברמת גן, בקריית אונו, בבת ים וביישובים נוספים. הדבר מאפשר לתושבי האזור ללמוד בסמוך למקום המגורים או בסמוך למקום עבודתם, שכן רבים מהמסלולים מתקיימים במתכונת לימודי ערב הנוחה לשילוב עם הקריירה.


בפני בוגרי לימודי משאבי אנוש לתואר ראשון נפתחות מגוון של אפשרויות תעסוקה בעולם הארגוני והעסקי, כאשר במרכז מרוכזים מתחמי תעסוקה רבים. באזור פועלות חברות גדולות בתחום כוח האדם וכן ארגונים עסקיים שבהם נחוצים שירותיהם של הבוגרים. ניתן גם להמשיך לתואר שני בתחום או בענפים משיקים במוסדות האקדמיים הממוקמים באזור וכך להמשיך להרחיב את הידע המקצועי.

 

מוסדות


האקדמית רמת גן: הלימודים בתחום זה באקדמית רמת גן מתקיימים במסלול דו חוגי. את הלימודים ניתן לשלב עם תואר בניהול או עם לימודי חברה והתנהגות. הסטודנטים יכולים לבחור בין לימודי יום שאורכם כשנתיים או לימודי ערב במשאבי אנוש שבהם לומדים במשך שלוש שנים. נוסף על התואר, הסטודנטים מקבלים הסמכה של העמותה לחקר, ניהול ופיתוח משאבי אנוש, עמותה המרכזת את העוסקים בענף ופועלת לקידום המקצוע בישראל. באקדמית רמת גן ניתן למצוא מסלולים נוספים לתואר ראשון ולתואר שני, כגון תואר בניהול, לימודי ניהול מערכות בריאות, לימודי מערכות מידע, לימודי כלכלה דו חוגיים ולימודי חדשנות לתואר במסלול דו חוגי.

 

אוניברסיטת בר אילן (רמת גן): באוניברסיטת בר אילן מתקיימות מספר תכניות לתואר ראשון בתחום זה, במסגרת המדור לתכניות מובנות. במדור זה מותאמות התכניות במיוחד לצורכיהם של אנשים עובדים. בין היתר מוצעת תכנית "יהלום" ללימודים רב תחומים במדעי החברה שבה משולבים גם תחומים כגון כלכלה ומנהל עסקים; ותכנית "ינשופים" ללימודים רב תחומיים שבה קיים גם מיקוד בניהול. אורך הלימודים במסלולים המובנים הוא שנתיים בלבד. הם מתקיימים בעיקר בשעות אחר הצהריים ובימי שישי כדי להתאים ללוח הזמנים של המעוניינים לשלב בין הקריירה לתואר. ניתן למצוא במדור מסלולים מובנים בענפים אחרים, כגון סוציולוגיה ומדעי המדינה, חשבונאות ומנהל עסקים או נדל"ן ושמאות.

 

מסלולי לימוד דומים באזור


לצד התואר הראשון בתחום, ניתן למצוא באזור מרכז הארץ גם מסלולי לימוד משיקים שבהם נלמד הענף במסגרת חטיבה או התמחות שהסטודנטים בוחרים במסגרת לימודיהם. מרבית המסלולים הם בתחום מנהל העסקים או הניהול אולם ניתן למצוא גם תכניות בענפים אחרים במדעי החברה, כגון סוציולוגיה או פסיכולוגיה. באופן זה הסטודנטים יכולים להרחיב את הידע שברשותם וללמוד על הקשר שבין ההון האנושי בארגונים לענפי חקר אחרים.

 

האוניברסיטה הפתוחה (מספר ערים במרכז): לאוניברסיטה הפתוחה מרכזי לימוד בערים שונות במרכז הארץ, כגון בתל אביב, בחולון, בבת ים, בפתח תקווה ומיקומים נוספים. הסטודנטים באוניברסיטה הפתוחה יכולים ללמוד תחום זה במסגרת חטיבה לבחירה, שאותה ניתן לשלב בתואר במסלולים כגון לימודי כלכלה, לימודי פסיכולוגיה, לימודי מדעי המדינה, לימודי סוציולוגיה, תואר ראשון בניהול וענפים נוספים. הלימודים נערכים במתכונת גמישה המותאמת לצורכיהם של אנשים עובדים ובעלי משפחות. משולבים בהם לימודים פרונטליים שמתקיימים במרכזי הלימוד לצד למידה מקוונת. הסטודנטים יכולים לתכנן את קצב הלמידה, שעות הלימוד וכמות הקורסים הנבחרים מדי סמסטר.

 

הקריה האקדמית אונו (קריית אונו): סטודנטים בקריה האקדמית אונו יכולים ללמוד תחום זה במסגרת לימודי מנהל עסקים בהתמחות משאבי אנוש. הלימודים מתקיימים במסלול ערב ומותאמים לאנשים עובדים. נוסף על התואר הסטודנטים מקבלים מספר תעודות בענפים רלוונטיים כגון מיון קורות חיים, פיתוח הדרכה, ניהול מרכז הערכה, גיוס עובדים, ניהול ראיונות טלפוניים ועוד. במהלך הלימודים הם מתנסים באופן פעיל במרכז הסימולציות של מוסד הלימוד, וכך מתרגלים מצבים מתוך העשייה המקצועית. התמחויות נוספות בלימודי מנהל עסקים כוללות שיווק ופרסום, נדל"ן ותשתיות, חשבונאות, מימון ושוק ההון ומערכות מידע.

 

אוניברסיטת תל-אביב: באוניברסיטת תל אביב מציעים מסלול בחירה במנהיגות ומשאבי אנוש במסגרת לימודים דו חוגיים לסוציולוגיה ולימודי עבודה. בתכנית מושם דגש על פיתוח כלים הנחוצים למנהיגות במגזר הציבורי תוך התמודדות עם בעיות חברתיות בעשייה זו. הסטודנטים בתכנית לומדים קורסים גם בענפים נוספים, כגון מדיניות ציבורית ותקשורת, לצורך פיתוח סל כלים נרחב החשוב למנהלים ומנהיגים.

 

האקדמית תל אביב יפו: באקדמית תל אביב יפו נלמד הענף במסגרת התמחות בתואר בפסיכולוגיה. הסטודנטים לפסיכולוגיה בהתמחות זו מעמיקים בנושאים כגון שימור וטיפוח ההון האנושי, דיני עבודה הנחיית קבוצות והיבטים נוספים הנוגעים לרווחת עובדים ולתהליכי ניהול ארגוני. מסלולים והתמחויות נוספות המוצעים בתואר בפסיכולוגיה כוללים מסלול חוויית משתמש, ומסלול פסיכולוגיה של פעילות גופנית.

 

על הלימודים


במהלך התואר הסטודנטים מתמקדים בהון האנושי בארגון ובתהליכי הגיוס, המיון, ההערכה, והמיון של עובדים. כמו כן, לומדים בהרחבה על שיטות הדרכה ופיתוח הדרכות, למידה ארגונית ודרכים לקידום וטיפוח עובדים בארגון. הסטודנטים מפתחים גם מיומנויות מנהיגות וניהול בעזרתן ניתן להתמודד עם מצבים מאתגרים, לגשר על מחלוקות וסכסוכים ארגוניים ולקדם חדשנות ארגונית בסביבות דינמיות ובתנאי אי ודאות.

 

מתכונת הלימוד


אורך הלימודים הוא לרוב כשלוש שנים. ישנם מוסדות שבהם מציעים מסלולים לתואר ראשון בשנתיים, שבהם הלימודים מרוכזים במספר סמסטרים הנלמדים ברצף, לרבות בחודשי הקיץ.


רבים מן המסלולים מותאמים לאנשים עובדים ומתקיימים בשעות הערב. בלימודי ערב במשאבי אנוש הלימודים נערכים במספר מצומצם של ימים בשבוע, לעיתים גם בימי שישי. ניתן למצוא גם מסלולים ללימודי בוקר בתחום.


בתואר משולבים לימודים עיוניים שבהם מכירים את תורת המקצוע ותיאוריות מובילות בתחום ההון האנושי, יחד עם תרגילים פרקטיים המדמים מצבים מן השטח. הסטודנטים לוקחים חלק בניתוח של מקרי בוחן, בדיונים כיתתיים, במפגשים עם אנשי מקצוע מן התעשייה ובפרויקטים יישומיים. לעיתים הם יכולים גם להשתלב בסימולציות שבהן מדמים מצבים אמיתיים מארגונים, או לקחת חלק בהתנסות בשטח שבה משתלבים בארגונים ומיישמים את הנלמד באופן פעיל בהדרכה של אנשי מקצוע.

 

אפשרויות תעסוקה באזור


בוגרים רבים של התואר משתלבים בתפקידי רכזי גיוס והשמה או מאבחנים במכוני כוח אדם. הם יכולים גם לפעול כמנהלי גיוס או סורסינג בחברות במשק, כגון בהייטק, בתחום הפיננסי ועוד. כמו כן, באפשרותם להשתלב כמנהלי הדרכות, אחראים על פיתוח עובדים ומנהלי פרויקטים בחברות וארגונים. הם יכולים גם לפעול בתחומים כגון פיתוח טכנולוגיות ללמידה ארגונית ותכנון לומדות, מערכות תגמול ושכר עובדים ועוד.


באזור מרכז הארץ קיימות מגוון של אפשרויות תעסוקה לבוגרי התואר. הם יכולים להשתלב בארגונים בתחום כוח האדם באזור וכן בחברות בענפים אחרים במשק שבהם יש צורך בשירותי הערכה ופיתוח עובדים. ברבות מן המשרות הדרישה היא לניסיון קודם בתחום או רקע בתחום הראיון וגיוס העובדים, אולם ניתן למצוא גם משרות שמתאימות לבוגרים טריים ואף לסטודנטים במהלך לימודיהם.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על משאבי אנוש במרכז?

רוצה לדעת יותר על משאבי אנוש במרכז?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד משאבי אנוש במרכז
Whatsapp Whatsapp