קורס יישום ופיתוח פריוריטי ERP בג`ון ברייס הדרכה תל אביב

קורס יישום ופיתוח פריוריטי ERP בג`ון ברייס הדרכה תל אביב

קורס יישום ופיתוח פריוריטי בג'ון ברייס הדרכה תל אביב

 

המסלול אינו פעיל

 

מערכת פריוריטי היא פלטפורמה לניהול משימות ומשאבים בארגונים. בפלטפורמה זו קיימת מערכת ERP, לניהול משאבים, שבה ניתן לתכנן פתרונות המותאמים לצורכי הארגון, לנהל לוחות זמנים וצוותים ולתכנן תקציבים ויעדים לפרויקט. כאשר עומדים בפני פיתוח פתרון ללקוח, ישנו יתרון לעובדים השולטים הן בתהליכי היישום של המערכת והן בכלי פיתוח. כיום הדרישה לעובדים הבקיאים במערכת זו גבוה למדי והיא מהווה כלי חשוב שיכול לסייע למנהלי חשבונות, עוביד לוגיסטיקה ועובדים בענפים נוספים בתכנון משימות ופרויקטים. לפריוריטי ERP מעל 300,000 משתמשים בשוק והיא משולבת במעל 9,000 ארגונים, מה שמציב אפשרויות מקצועיות רבות למי ששולטים במערכת.


בג'ון ברייס הדרכה מתקיים קורס מיישם ומפתח פריוריטי ERP, בקורס זה ניתן ללמוד בהרחבה על תוכנת פריוריטי ולרכוש כלים הנחוצים להשתלבות בארגונים. בקורס מקבלים הכנה לתפקידי מיישם ERP, מדובר באנשי מקצוע שאחראיים על התאמת מערכות המידע של הארגון לצורכים העסקיים של הלקוחות. במסגרת התפקיד המיישמים מנתחים את הצורכים של הארגון והתהליכים העסקיים שבו ומפתחים מערכות מתאימות תוך הדרכה של העובדים לשימוש באותן מערכות בשטח. הידע הנרכש במהלך הקורס יכול לספק יתרון לבוגרים בעת קבלתם לתפקידים שונים בשוק העבודה שבהם יש צורך בשימוש במערכת ERP.

 

תכנית הלימודים


בין מטרות הקורס נכללת הכשרתם של מפתחים ומיישמים במערכת פריוריטי. כמו כן, במסלול זה מאפשרים למשתתפים להכיר פתרונות פרקטיים במערכת שאותם ניתן ליישם בארגונים, ולהכיר אפשרויות לתמיכת משתמשים. כמו כן, המשתתפים יכולים להבין את יחסי הגומלין בין יחידות שונות בארגון ואת האופן בו מודולים במערכת ERP יכולים לשרת את הגורמים השונים הללו ואת צורכיהם.


בהמשך לומדים המשתתפים כיצד לתחזק את מערכות ERP באופן שוטף לרבות עיצובים, הרשאות ומשתמשים. נוסף על כך, הם לומדים כיצד להתאים את המערכות לצורכים של הארגונים תוך שימוש בדוחות ייעודיים, ממשקים וטבלאות.

 

מתכונת הלימוד


בקורס זה 300 שעות אקדמיות. ניתן ללמוד במתכונת ערב בה נערכים מפגשים פעמיים בשבוע, או במסלול משולב עם מפגשים בימי שישי בבקרים.


משתתפים המסלול משלבים בין שיעורים עיוניים לבין תכנים פרקטיים. הם לוקחים חלק בעבודה מעשית, תרגילים וסימולציות המדמות את סביבת העבודה. כמו כן, הם עורכים פרויקט יישומי שבו מדמים את השלבים של עבודתם בשטח של מיישמי פריוריטי, במהלך הפרויקט מתרגלים ניתוח של דרישות לקוחות, כתיבה של מסמכים לאפיון צורכי הלקוחות, תכנון של זמנים ותהליכים ופיתוח של פתרונות מתאימים.


נוסף על המפגשים בכיתה מתקיימים גם מפגשים אונליין לתמיכה וליווי המתקיימים באמצעי למידה מרחוק, במפגשים אלה ניתן לקבל מענה מן המרצים לגבי החומר הנלמד ללא צורך להגיע לקמפוס.

 

נושאי הלימוד

 

 

  • שפת SQL
  • דוחות כספיים
  • דוחות מכירות
  • שירות ואחזקה
  • פיתוח פריוריטי
  • קבלות וחשבוניות
  • תשתיות עבור רכש
  • ניהול מלאי ומוצרים
  • הגדרת תשתית לקוח
  • ועוד

 

על מוסד הלימוד


ג'ון ברייס הדרכה הוא מוסד לימודי תעודה שבו ניתן לקחת חלק בקורסים במקצועות ההייטק, תכנות ומחשבים. את הקורסים במוסד זה מעבירים מרצים מנוסים בתחום ההדרכה, שברשותם ניסיון בתפקידים רלוונטיים בתעשייה והם מעבירים מן הידע והכלים שברשותם לתלמידיהם לאורך ההכשרות. הדגש בקורסים השונים הוא על רכישה של כלים פרקטיים הנחוצים לעובדי ההייטק בתפקידם, כאשר התכנים מותאמים לחידושים טכנולוגיים ולמגמות עדכניות בשוק.


בין הקורסים שאותם ניתן למצוא במוסד זה נכללים קורס מומחי בינה עסקית BI, קורס SAP, קורס ניתוח מערכות מידע, קורס ניהול תשתיות תקשורת וענן, קורס מגן סייבר, קורס לינוקס ועוד.


תנאי קבלה וקהל יעד


התכנית מתאימה לעובדים בתחומים שונים שנדרשים לעשות שימוש במערכת פריוריטי כחלק מעבודתם השוטפת. יכולים ללמוד בה עובדים בתחום מערכות המידע, עובדים בענפי החשבונאות והנהלת החשבונות וכן מנהלים ועובדים בתחום הלוגיסטי.


כחלק מתנאי הקבלה, על המועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד לפחות, שברשותם ידע בסיסי בתחום המחשבים. עליהם לעבור מבדק התאמה פנימי וייעוץ להכוונה מקצועית.

 

תעודה


למשתתפים שעומדים בדרישות הקורס מוענקת תעודת גמר מטעם ג'ון ברייס הדרכה. כדי לקבל את הדיפלומה המשתתפים צריכים לעבור בהצלחה את המבחנים הפנימיים ולהגיש את הפרויקטים, וכן להיות נוכחים ב - 85 אחוזים לפחות מהמפגשים.

למידע נוסף לחצו: ג`ון ברייס הדרכה | john bryce
עוד מסלולי לימוד - ג`ון ברייס הדרכה
Whatsapp Whatsapp