קורס תכנות בסביבת NET Core. בג`ון ברייס ירושלים

שירות אישי - צור קשר
קורס תכנות בסביבת NET Core. בג`ון ברייס ירושלים

קורס תכנות בסביבת NET Core. ופיתוח Full Stack באמצעות Angular ו - C# בג'ון ברייס ירושלים

 

בג'ון ברייס ירושלים מתקיים קורס תכנות בסביבת .NET CORE, לפיתוח פול סטאק בעזרת אנגולר ושפת C#. הקורס מתאים גם למי שאין ברשותם ניסיון קודם בתחום הפיתוח, ובו ניתן לרכוש את הידע והכלים להשתלבות בענף ההייטק בתפקידי מפתחים.


בקורס תכנות דוט נט ניתן להכיר את אחת מסביבות הפיתוח המובילות בארגונים היום, סביבת הפיתוח .NET המותאמת לסביבות המחשוב של חברת מיקרוסופט. ידע בפיתוח בסביבה זו יכול לסייע למתכנתים ולמפתחים להשתלב במגוון של פרויקטים ותפקידים בהייטק, שכן בעזרת סביבה זו ניתן ליצור יישומים ואפליקציות גדולים וקטנים וכן פתרונות לרשתות ארגוניות ולמחשוב ענן. הביקוש למפתחים השולטים בסביבה זו גדול ונמצא בעלייה בתעשייה.


משתתפים העומדים בתנאים בקורס זה יכולים להיעזר בהתחייבות לעבודה.

 

המשתתפים יכולים ללמוד במתכונת אונליין ללמידה מקוונת 100% לייב, בקורס היברידי או בקורס פרונטלי, לבחירתם

 

תכנית הלימודים


זהו קורס להכשרת מפתחי Full Stack שביכולתם להציע פתרונות הן לצד השרת והן לצד הלקוח, תוך היכרות עם סביבות פיתוח מגוונות ובהן .NET CORE, אנגולר ושפת C#.


המשתתפים מתחילים מהיכרות עם יסודות בתכנות, ומכירים את שפות התגיות HTML5 ו - CSS3 ואת שפת הקוד הפתוח Typescript. לאחר מכן מעמיקים בתכנות מונחה עצמים ומתוודעים גם לשפת ג'אווהסקריפט (Javascript). נלמדת גם תשתית התוכנה אנגולר (Angular) לפיתוח של יישומי רשת כגון אתרים ואפליקציות. בהמשך לומדים הסטודנטים תהליכי פיתוח מתקדמים יותר, בהם גם פיתוח בשפת הקוד C#, ואת האפשרויות המוצעות לפיתוח בסביבת הרשת באותן שפות ופלטפורמות תוכנה.

 

 

מתכונת הלימוד


הקורס נפרש על פני 740 שעות לימוד (160 שעות ללמידה עצמאית, 200 שעות פרויקט עצמאי). לאורך התכנית המשתתפים מתנסים בתרגילים שונים שבהם מיישמים בפועל את כישורי התכנות הנרכשים.

 

נושאי הלימוד


הנושאים הנלמדים במהלך הקורס כוללים בין היתר:

 

  • אנגולר
  • סיבוכיות
  • HTML5 ו - CSS3
  • תכנות מונחה עצמים
  • יסודות ג'אווהסקריפט
  • תכנות בשפת C# בסביבת NET. CORE
  • ועוד

 

על מוסד הלימוד


המעוניינים ללמוד בקורסים נוספים בתחום הפיתוח יכולים למצוא בג'ון ברייס ירושלים מסלולים כגון קורס תכנות בשפת JAVA, קורס פיתוח BI בסביבת SQL SERVER 2019, קורס להכשרת מפתחי פול סטאק ועוד. כמו כן, ניתן ללמוד לימודי תעודה בענפים נוספים מעולם המחשבים והתוכנה, כגון ניתוח מערכות מידע, סייבר ואבטחת מידע, גרפיקה ממוחשבת וחוויית המשתמש, חומרה, סיסטם ורשתות תקשורת ועוד.


הדגש המרכזי בקורסים בג'ון ברייס ירושלים הוא הכשרת עובדים להשתלבות בתעשיית ההייטק. התכנים בהכשרות מותאמים לדרישות השוק ובהם ניתן להכיר טכנולוגיות עדכניות, שפות קוד מבוקשות וכלים נוספים הנחוצים כיום לעובדים בחברות הייטק וארגונים טכנולוגיים. למוסד הלימוד קשרי ושיתופי פעולה עם ארגוני תוכנה והייטק כדי לסייע לבוגרים בעת השתלבותם בשוק העבודה. כמו כן, משולבים בקורסים פרויקטים ותכנים מעשיים כדי לאפשר תרגול בפועל של הכישורים הנלמדים וצבירת ניסיון לקראת המשך הדרך המקצועית. חלק מן ההכשרות במוסד זה יכולות להתאים גם לעובדים המעוניינים בהסבה מקצועית, או לחלופין לעובדי הייטק שברצונם להרחיב את סל הכלים המקצועי ולהתקדם לתפקידים חדשים תוך היכרות עם חידושים בענף.

 

תנאי קבלה וקהל יעד


הקורס מיועד הן לחסרי רקע בתכנות המעוניינים לרכוש ידע חיוני להשתלבות בתחום הפיתוח, והן לבעלי רקע בסיסי בפיתוח תוכנה שברצונם להכיר שפות פיתוח נוספות.


כדי להתקבל לקורס, יש צורך בהיכרות ברמה תפעולית של מערכת ההפעלה "חלונות" של חברת מיקרוסופט. כמו כן, המועמדים צריכים לעבור מבדק התאמה פנימי וראיון אישי.

למידע נוסף לחצו: ג`ון ברייס הדרכה ירושלים
עוד מסלולי לימוד - ג`ון ברייס ירושלים