קורס מיישם SAP ERP בג`ון ברייס ירושלים

שירות אישי - צור קשר
קורס מיישם SAP ERP בג`ון ברייס ירושלים

קורס מיישם SAP ERP בעולם מתקדם התמחות פיננסית FI ולוגיסטית MM בג'ון ברייס ירושלים


מערכת התוכנה SAP נוסדה על ידי חברת SAP האירופית המתמחה בפיתוח פתרונות לניהול קשרי לקוחות. מדובר במערכת שבה ניתן לנתח ולעבד בזמן אמת נתונים אודות מרכיבים בארגונים עסקיים כגון רכש, מכירות, איכות, פרויקטים ועוד. בעזרת המערכת ניתן לייעל את פעילות הארגון, לתכנן משימות באופן יעיל ולצמצם עלויות.


מיישמי SAP, הידועים גם בכינוי מנתחי מערכת או יועצי SAP, הם בעלי תפקידים האחראיים על ניתוח מערכות לפי צורכי לקוחות עסקיים. בתוכנה תקנים מקצועיים רבים שעל פיהם נדרשים המיישמים לפעול, התקנים רלוונטיים הן למי שעובדים כעצמאיים והן למי שפועלים במסגרת חברות המספקות שירותים לארגונים גדולים יותר.


עובדים בענפי הפיננסים והלוגיסטיקה המעוניינים להרחיב את היכרותם עם המערכת יכולים ללמוד בקורס מיישם SAP בעולם מתקדם הנערך בג'ון ברייס ירושלים. במסלול זה קיימת התמחות פיננסית (FI) והתמחות לוגיסטית (MM). מוסד הלימוד פועל כשותף הדרכה רשמי של חברת SAP בישראל ועובד בשיתוף פעולה עם החברה בחו"ל ובארץ. באמצעות הכלים הפרקטיים הנלמדים במהלך הקורס יכולים המשתתפים לקבל יתרון בקבלתם לעבודה בארגונים ממשלתיים ופרטיים, שכן הדרישה בשוק לעובדים הבקיאים בשינויים בתחום ב - SAP הולכת ועולה.


הקורס מוכר למימוש פיקדון צבאי לחיילים משוחררים.


בהכשרה זו ניתן ללמוד במתכונת אונליין

 

תכנית הלימודים


בקורס זה נלמדים תכנים מקיפים החיוניים למיישמים של מערכת SAP בעולם הארגוני, תוך התאמה לתכנים מבוקשים בארגונים ולמגמות עדכניות שאותן עוברות חברות רבות במשק ליישם. הסטודנטים מכירים את המודולים במרכזיים במערכת, לרבות מודול המותאם לתחום הלוגיסטיקה ומודול ייעודי לעוסקים במקצועות הפיננסיים. נוסף על כך, עוסקים המשתתפים בחידושים שחברת SAP מטמיעה במערכותיה.

 

מתכונת הלימוד


היקף הקורס 315 שעות לימוד, הוא מתקיים במתכונת ערב


בקורס משולבות הרצאות עיוניות פרונטליות לצד תכנים פרקטיים כגון הדגמות וסימולציות בסביבת הלמידה המלוות בספרות מקצועית.


בתום כל אחד מן המודולים בקורס עורכים המשתתפים פרויקט שבו הם מדמים תהליכי עבודה בשטח. בפרויקט מתנסים בכל שלבי העבודה החל מניתוח דרישות לקוחות, דרך הגדרה של משימות בצוות, תכנון לוחות זמנים, יישום תהליכים לפי דרישות הלקוחות ועד לבדיקות ומסירה.

 

נושאי הלימוד


בין מגוון הנושאים הנלמדים במסגרת הקורס נכללים התחומים הבאים:

 

 

  • אחזקת אתר
  • בקרת תקציב
  • מערכת ERP
  • ניהול פרויקטים
  • לוקליזציה ורגולציה
  • מודול מכירות והפצה
  • רמת המיישם ב - SAP
  • ועוד

 

על מוסד הלימוד


בג'ון ברייס ירושלים מתקיימים מסלולי לימוד רבים נוספים במקצועות ההייטק והתכנות. בין הקורסים המתקיימים נכללים קורס מגן סייבר, קורס פיתוח פול סטאק, קורס בדיקות תוכנה QA, קורס ניהול תשתיות תקשורת וענן, קורס CCNA, קורס טכנאי PC ועוד. בהכשרות אלה יכולים תושבי ירושלים לרכוש את הידע והכלים הפרקטיים החיוניים לפיתוח קריירה בתפקידים מבוקשים, תוך התנסות פעילה במיומנויות מקצועיות במסגרת תרגילים, התנסויות ופרויקטים מתגלגלים.

 

תנאי קבלה וקהל יעד


מסלול זה מתאים למדריכים ולבודקים בתחום ה - SAP, שברצונם להתקדם לתפקידי מיישם. כמו כן, הוא מתאים למשתמשים קיימים במערכת שמעוניינים להרחיב את הידע המקצועי שברשותם.


ההתמחות הפיננסית של הקורס מיועדת לרואי חשבון ולמנהלי חשבונות שברצונם להתמקצע ביישום פיננסי. להתמחות הלוגיסטית יכולים להתקבל עובדים ומנהלים ממגוון תפקידים, מלבד רואי חשבון ומנהלי חשבונות.


במסגרת תנאי הקבלה לקורס, על המועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד, בעלי שליטה ברמה בסיסית בשפה האנגלית וידע בסיסי במחשבים. יש צורך לעבור ראיון אישי. יש לציין כי היכרות עם התוכנה אינה חובה, שכן היא נלמדת במבואות התכנית, אולם היכרות קודמת יכולה להוות יתרון.

למידע נוסף לחצו: ג`ון ברייס הדרכה ירושלים
עוד מסלולי לימוד - ג`ון ברייס ירושלים
Whatsapp Whatsapp