רוצה פרטים על ניהול מערכות מידע בצפון?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי ניהול מערכות מידע בצפון

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על ניהול מערכות מידע בצפון? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי ניהול מערכות מידע בחיפה והצפון


לימודי ניהול מערכות מידע מתקיימים במוסדות ברחבי הארץ, בהם גם מוסדות באזור חיפה והצפון. במהלך לימודים אלה ניתן לרכוש ידע טכנולוגי וניהולי ולהכיר פתרונות עסקיים וארגוניים מתקדמים. הביקוש לידע זה הולך ועולה לאחרונה בתעשייה, בין היתר הודות לעלייה בכמויות הנתונים שאותם נדרשים עסקים לנתח כדי להגיע לתובנות ולבנות אסטרטגיה.


ביקוש זה יכול לסייע לבוגרי לימודי מערכות מידע להשתלב במגוון של אפשרויות תעסוקה בשוק. בתואר נלמדים כלים בתכנות, בפיתוח, בניתוח נתונים וכן בתחומים עסקיים כגון שיווק ויזמות, מתוך שאיפה לענות על צורכי השוק ולפתוח הזדמנויות תעסוקה מגוונות לבוגרים.


לימודים בצפון בתחום זה מתקיימים בערים שונות, כגון בחיפה, בצפת ובעפולה. באופן זה תושבי האזור יכולים ללמוד סמוך למקום מגוריהם ללא צורך בנסיעות ארוכות לאזורים אחרים בארץ. עובדה זו יכולה לסייע גם לסטודנטים המעוניינים לשלב לימודים ועבודה.

 

מוסדות


אוניברסיטת חיפה


הלימודים בתחום זה באוניברסיטת חיפה מתקיימים במסלול חד חוגי או בתכנית דו חוגית. במהלך השנה השנייה ללימודיהם הם יכולים לבחור מתוך כמה מסלולי מיקוד וכך לקבל ספח המתלווה לתואר B.Sc.. בין תחומי המיקוד ניתן למצוא בינה מלאכותית, פיתוח מערכות או ניתוח ויישום.


במסגרות הדו חוגיות הסטודנטים משלבים את הלימודים עם חוג נוסף, ניתן לשלב את החוגים ניהול, כלכלה, מדעי המחשב, סטטיסטיקה בדגש נתונים, מתמטיקה, מדעי הקוגניציה או תואר בתקשורת. כמו כן, מתקיימת תכנית מיוחדת למצטיינים ללימודי מדעי הנתונים, שבה משולבים לימודים בחוג זה עם מדעי המחשב ועם סטטיסטיקה, תוך לימוד של חקר דאטה לצורכים ארגוניים. מסלול לימודים נוסף באוניברסיטה שבו משולב התחום הוא לימודי מדעי הרוח הדיגיטליים, שבו משלבים לימודים בחוג עם חוגים מעולם מדעי הרוח.


במהלך התואר הסטודנטים לומדים היבטים ניהוליים, כלכליים וטכנולוגיים של תכנון והטמעת המערכות בארגונים מסוגים שונים. לרשותם עומדים קורסי בחירה רבים מתוך שאיפה לאפשר להם לעסוק במגוון סוגיות הנוגעות לתחום הדאטה.

 

המכללה האקדמית צפת


במכללה מתקיימים לימודי מערכות מידע קהילתיות, שבהם מושם דגש על תחומי היזמות והחדשנות. הלימודים מתקיימים בתכנית גמישה ללימודי ערב במערכות מידע, אשר מתאימים גם לאנשים עובדים.


הסטודנטים לוקחים חלק בקורסים במסגרתם הם יכולים לבצע התמחות בתעשייה. במהלך ההתמחות הם מתרגלים תהליכי ניהול פרויקטים טכנולוגיים והטמעה של תוכנה, תוך פיקוח של אנשי מקצוע ושל הסגל האקדמי.


לאורך התואר מפתחים מיומנויות טכנולוגיות ורוכשים כישורי תכנות וניתוח של מערכות, וכן מתוודעים לסוגיות בפיתוח תוכנה ובדאטה סיינס. במקביל נלמדים כישורים מתמטיים העומדים בבסיס הטכנולוגיה, לצד ידע בסטטיסטיקה, לוגיקה וחקר הביצועים, היכולים לסייע בפתרון בעיות תכנוניות שונות. הם גם מפתחים מיומנויות ארגוניות ויכולות חשיבה עסקית הנחוצות לפיתוח של מיזמים, לעבודה בצוותים ולהשתלבות בארגונים.


בין התחומים הנוספים הנלמדים במכללה נכללים לימודי מדעי ההתנהגות, לימודי משפטים, לימודי עבודה סוציאלית, לימודים רב תחומיים ולימודים במקצועות הבריאות השונים.

 

המכללה האקדמית עמק יזרעאל (סמוך לעפולה)


במהלך התואר במכללה האקדמית עמק יזרעאל הסטודנטים יכולים לבחור מבין מסלולי התמחות. במסלול טכנולוגיות תוכנה לומדים מספר שפות תכנות מבוקשות ומכירים ומתוודעים לסוגיות בסייבר, אבטחת איכות, מסדי נתונים, טכנולוגיות אינטרנט ועוד; ובמסלול דאטה סיינס מתמקדים בתחום מדעי הנתונים תוך לימוד כלים לעיבוד דאטה, למידה חישובית, כרייה של מידע והסקת מסקנות מתוך דאטה. במסלולים השונים הסטודנטים לוקחים חלק במעבדות ועורכים פרויקט מסכם שבו הם מיישמים הלכה למעשה את הכלים הנלמדים ומתרגלים כישורי פיתוח של מערכות לארגונים עסקיים או לארגונים חברתיים.


בלימודים משולב קורס משחק עסקים שבו מתנסים בתכנון והקמה של עסקים טכנולוגיים. במהלך הקורס מפתחים מיומנויות יזמות, כישורים פיננסים ויכולות פרסום ושיווק תוך התנסות בתרחישים המדמים מצבים מן התעשייה. הסטודנטים יכולים לקחת חלק בפרויקט מתמחים שבו הם משובצים בחברות מסחריות ותעשייתיות לפרק זמן של כשנה ובמהלך ההתנסות יכולים להיחשף לתהליכים בשטח ולצבור ניסיון.


במכללה מתקיימים לימודים במסלולים נוספים לתואר ראשון ושני. בין היתר נלמדים בה לימודי כלכלה וניהול, לימודי מנהל מערכות בריאות, לימודי שירותי אנוש, לימודי פסיכולוגיה, לימודי סוציולוגיה ואנתרופולוגיה, תואר ראשון בתקשורת, לימודי מדעי המדינה ועוד.

 

על הלימודים


במהלך התואר הסטודנטים לומדים כיצד לתכנן, לאפיין, לפתח וליישם מערכות מידע עבור ארגונים ועסקים. בלימודים אלה משולבים תכנים טכנולוגיים מתחום המחשבים וההייטק יחד עם כישורים ניהוליים וארגוניים הנחוצים לניהול של צוותים ופרויקטים בענף זה.


הסטודנטים רוכשים ידע בתכנות ובתחום הדאטה ומכירים טכנולוגיות עכשוויות שבהן משתמשים בתעשייה. בין היתר הם מתוודעים למחזור חיים של דאטה ונתונים, לומדים על שיטות לפיתוח ואפיון נתונים וסוקרים פתרונות מבוססים אינטרנט ואפליקציות. כמו כן, הם לומדים כיצד להתאים את המערכות לצורכים הייחודיים של כל ארגון, למטרותיו וליעדיו. הם גם בוחנים את פעילותן של חברות ישראליות ועולמיות בתחום המידע ומכירים את הפתרונות שבהם הן משתמשות כיום.

 

מתכונת הלימוד


אורך הלימודים הוא שלוש שנים. במרבית המקרים מתקיימים הלימודים במתכונת יום אולם במוסדות מסוימים ניתן למצוא גם לימודי ערב בתחום, שאותם ניתן לשלב בנוחות רבה יותר עם עבודה.


במוסדות מסוימים מאפשרים לסטודנטים ללמוד במסלול דו חוגי, ולשלב את הלימודים עם תחום דעת נוסף. באופן זה ניתן להכיר את יחסי הגומלין שבין תחום הדאטה לבין ענפים נוספים כגון כלכלה, מדעים, שיווק, תקשורת, מדעי המחשב ועוד.


בתואר משולבים תרגילים, מעבדות ופרויקטים כדי לסייע לסטודנטים לתרגל בפועל את הכישורים הנלמדים. בחלק מן המוסדות הסטודנטים יכולים גם לקחת חלק בפרויקטים מעשיים או התנסויות שנערכות בארגוני תוכנה ובארגונים עסקיים, לצורך היכרות קרובה עם התעשייה וצבירת ניסיון פרקטי. בעזרת ההתנסות ניתן גם לפתוח דלת לאפשרויות תעסוקה בתום התואר.

 

למי מיועדים הלימודים


הלימודים מתאימים לתושבי חיפה והגליל המעוניינים להשתלב בתחום מערכות המידע ובהייטק. הם מתאימים במיוחד למי שמחזיקים בכישורים טכנולוגיים, זיקה לעולם העסקים ויכולות עבודה בצוות. כמו כן, הלימודים יכולים להתאים גם למי שעובדים בפועל בענפי הדאטה, הרשתות, הסיסטם ותקשורת הנתונים המעוניינים להמשיך ולקדם את הקריירה ולהרחיב את הידע שברשותם.

 

אפשרויות תעסוקה באזור


בסיום לימודיהם, הסטודנטים יכולים להשתלב בתפקידי פיתוח, הטמעה, ניתוח וניהול של מערכות ובסיסי נתונים בהייטק ובענפים נוספים במשק שם נחוצים שירותיהם. בין היתר הם משתלבים בחברות תוכנה, בארגונים עסקיים ובסטארט אפים טכנולוגיים.


בין התפקידים שאותם הם יכולים למלא נכללים מנתחי מערכות, מפתחי BI בינה עסקית, מהנדסי דרישות, מטמיעי מערכות, בקרת איכות וכן תפקידי שיווק ומכירות טכנולוגי. עובדים בתחום זה נחוצים גם בחברות עסקיות וארגונים בענפים שונים כגון פיננסים, אינטרנט, בנקאות, שירותים ועוד, שם הם נדרשים לניתוח דאטה ועיבודו ולהפקת מסקנות עסקיות הנחוצות לייעול הפעילות של אותם עסקים.


בתל אביב ובאזור המרכז פועלים מגוון ארגונים שבהם יכולים הבוגרים להשתלב. במרכז קיימים מרכזי הייטק שונים וכן מגוון מתחמי עסקים שבהם נדרשים שירותי ניהול ותפעול של המערכות. הביקוש לעובדים בענף זה במרכז נחשב גבוה למדיי והציפייה היא כי ימשיך להיות גבוה בעתיד הקרוב.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על ניהול מערכות מידע בצפון?

רוצה לדעת יותר על ניהול מערכות מידע בצפון?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד ניהול מערכות מידע בצפון
חוות דעת של סטודנטים: ניהול
התקבלו 474 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp