קורס ניהול מוצר במכללת PRODUCT EXPERTS

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מחשבים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

* חדש באתר: סדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים שתשנה לך את החיים

 

הגעת לדף עם מידע על PRODUCT EXPERTS - ניהול מוצר.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


סדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים

אלון גל

פרופ' יורם יובל

פרופ' יוסי יסעור

ד"ר תמי אמיר

קורס ניהול מוצר במכללת PRODUCT EXPERTS


במכללת Product Experts מתקיים קורס ניהול מוצר, שבו יכולים בעלי רקע טכני, אסטרטגי או שיווקי מתאים לרכוש את הידע והכלים הנחוצים לתפקידי מנהלי מוצר בתעשיית ההייטק של היום. בקורס מתמקדים בתהליכים וכלים מעשיים ואקטואליים הלקוחים מתוך עולמם של מנהלי המוצר, כדי להכין את המשתתפים לקראת השתלבות בשוק.


מנהלי מוצרים מהווים היום משאב חשוב ומבוקש בתעשייה, והבוגרים יכולים להשתלב במגוון חברות הייטק לאחר סיום הכשרתם או להשתמש בידע הנרכש כדי למנף קריירה קיימת. הביקוש לבעלי תפקיד זה בא לידי ביטוי גם ברמות השכר של העובדים, הנחשבות גבוהות בענף. מתחילים בתחום יכולים להגיע לשכר של כ – 20,000 שקלים בחודש ולאחר צבירת ניסיון יכולים להגיע לשכר של 30,000 שקלים ואף למעלה מכך. כמו כן, לאחר צבירת וותק ניתן להתקדם תפקידים בכירים.


תכנית הלימודים


תכנית קורס ניהול מוצר מותאמת לדרישות תעשיית ההייטק ולצורכיה. במהלך הקורס המשתתפים רוכשים כישורים פרקטיים וניסיון הנדרשים להשתלבות בתחום ניהול המוצר בהייטק. הם לומדים על השלבים בחיי המוצר, ולומדים על מושגים חשובים החל מחזון ואסטרטגיה, דרך בניית מודלים, אפיון חוויית המשתמש, אנליטיקס והיכרות עם מודלים פיננסיים רלוונטיים.


נוסף על כך, התכנים בקורס מוכוונים לראיונות עבודה ולחיפוש עבודה בתחום. המשתתפים לוקחים חלק בסדנה להכנה למציאת עבודה שבה מתוודעים להיבטים אקטואליים בשוק. כמו כן, מוסד הלימוד מפעיל קשרים עם חברות בתחומי ההייטק כדי לסייע לבוגרים בהשתלבות בשוק העבודה.

 

מתכונת הלימוד


קורס ניהול זה נערך במתכונת מותאמת לאנשים עובדים. היקפו 15 שבועות, שיעורים נערכים בשעות הערב אחת לשבוע. בחלק ממחזורי הקורס, השיעורים נערכים בימי שישי.


בחומרי הלימוד בקורס מושם דגש על הקנייה של כלים מעשיים ועל יישום מעשי של החומר הנלמד. לצד ההרצאות הפרונטליות נכללים תרגולים בכיתה וכן מטלות הגשה שאותן המשתתפים נדרשים להשלים בין המפגשים. המרצים בודקים את התרגילים, הם נותרים זמינים למשתתפים גם לאורך השבוע כדי להשיב על שאלות.


כמו כן, בקורס משולב פרויקט המלווה אותו לכל אורכו. במסגרת הפרויקט המשתתפים מתנסים בעבודה אמיתית של מנהלי מוצר, הם יכולים לפתח כישורים פרקטיים אשר חשובים לעבודה בתחום זה בתעשייה.

 

סגל הוראה


המרצים במוסד זה הם בעלי ניסיון בהוראה וכן ניסיון פרקטי בתעשייה בתפקידי מנהלי מוצר במסגרת עבודתם היום יומית בחברות שונות כגון גוגל, מיקרוסופט ו – Celebrite. המרצים בקיאים בנושאים אקטואליים בענף ובשינויים המתחוללים בו ובהתאם מלמדים נושאים פרקטיים השימושיים לעבודה בשטח בתפקידי מנהל מוצר.

 

על מוסד הלימוד


מוסד הלימוד מתמקד בהכשרת מנהלי מוצר בהייטק. במוסד שמים דגש על הקנייתם של כלים מעשיים שיכולים לסייע לבוגרים להשתלב בתעשייה ולהתקדם בה. המרצים מסייעים למשתתפי הקורס להכיר תהליכים, שיטות ניהול מוצר וכלים המותאמים הן לקידום מקצועי ומינוף הקריירה הקיימת והן להשתלבות בקריירה חדשה בהייטק. בקורסים מושם דגש על התנסות פעילה, חלק משמעותי מן הקורס מוקדש לתרגולים בעזרתם ניתן לצבור ניסיון פרקטי. הקורסים מתקיימים בקבוצות קטנות תוך למידה עצמאית ותרגול רב. כמו כן, במוסד הלימוד רואים חשיבות בסיוע במציאת עבודה כדי לסייע בהכשרת הסטודנטים להשתלבות בתעשייה הדינמית והתחרותית, במכללה מפעילים קשרים עם חברות הייטק במטרה לסייע להשתלבות הבוגרים בשוק.


תנאי קבלה


התכנית מיועדת לבעלי רקע טכני, אסטרטגי או שיווקי מתאים המעוניינים להשתלב בענף ניהול המוצר בתעשיית ההייטק. יכולים להתקבל מי שמגיעים באחד מבין המסלולים הבאים וברצונם לפתח קריירה כמנהלי מוצר בהייטק:

 

 

 • בעלי רקע אסטרטגי: מתקבלים מנהלי פרויקטים, אנליסטים ומהנדסי תעשייה וניהול מנוסים
 • בעלי רקע שיווקי: מתקבלים מועמדים בעלי ניסיון בתחומי הפיתוח העסקי והמרקטינג.
 • בעלי רקע טכני: מתקבלים מועמדים בעלי ניסיון בתפקידי QA ופיתוח
 • מתקבלים גם מועמדים בעלי רקע בתחום היזמות.

 

תעודה


בוגרים העומדים בהצלחה בכל חובות הקורס זכאים לקבל תעודת "מוסמכי קורס ניהול מוצר" המוענקת על ידי Product Experts. כדי לסיים את הקורס בהצלחה ולקבל את הדיפלומה עליהם להיות נוכחים ב – 80 אחוזים מהמפגשים לפחות ולקבל ציון עובר ומעלה בכל אחד מן הפרויקטים המסכמים במהלך התכנית.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
ssssssssss

התאמתך לתפקיד מתכנת

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

מעל 29,059 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת אריאל1,224 חוות דעת

 • 4.1

  המכללה האקדמית אשקלון455 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת חיפה1,567 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא מחשבים

פלי הנמר פלד
פלי הנמר פלד, יזם הייטק ומנהל של קבוצת "אנשים ומחשבים" לתחומי הטכנולוגיה מאמין שאחד הכלים להצלחה בהייטק הוא אהבה גדולה לתחום.
"חשוב שתהיה הלימה בין מה שאוהבים למקצוע שבו עוסקים. לא מספיק לרצות לעשות הרבה כסף, צריך לבחור במה שבאמת אוהבים. אם אתה באמת אוהב משהו אתה לא תתייאש גם אם בתחילת הדרך לא תמיד תצליח."
בעיניו, כדי לעמוד בקצב המהיר של עולם ההייטק חשוב להמשיך ללמוד ולהתעדכן. "צריך לא להפסיק ללמוד. בזמן שאתה לא שם לב לנושא חדש שמתפתח, באים אחרים, לוקחים לך את הרעיון ומצליחים. צריך להיות הכי טוב שיש כל יום מחדש."
פלי הנמר פלד
נשיא קבוצת העיתונות והתקשורת "אנשים ומחשבים"
ד"ר תמי אמיר
בתחום המחשבים נמצא הכשרות רבות במגוון רחב של עיסוקים ומקצועות כגון – מנהלי רשת, טכנאי PC, תמיכה והדרכה של אופיס, ניתוח מערכות ועוד. ההכשרות משתנות הן בשעות ההכשרה והן במשך חודשי ההכשרה (קורסים בהיקפים משתנים של בין 70-230 שעות בין מספר חודשים מצומצם לשנה ויותר).
המשותף לכל ההכשרות בתחום המיחשוב שהן כולן דורשות כישורים טכניים בסיסיים ולצידם רצויה יכולת כמותית סבירה (כמובן שרצוי אף למעלה מכך).
תחומי העניין של הפונה להכשרות אלו, רצוי שיהיו בתחום הטכני והארגוני, ובתכונות האישיות רצוי שיהיה סטודנט סקרן, המוכן ללמוד בכוחות עצמו הן באמצעות ספרים והן באינטרנט, בעל "ידיים טובות", שאוהב תכנים הקשורים לחומרה ולתוכנה.
לעיתים נדרשת עבודה מול לקוחות ברמות שונות של שירות דבר המצריך תקשורת בינאישית וראייה ארגונית רחבה.
ד"ר תמי אמיר
מנהלת המדור לייעוץ לימודי באוניברסיטת ת"א
Whatsapp Whatsapp