קורס ניהול מוצר במכללת PRODUCT EXPERTS

שירות אישי - צור קשר

PRODUCT EXPERTS - ניהול מוצר

קורס ניהול מוצר במכללת PRODUCT EXPERTS


במכללת Product Experts מתקיים קורס ניהול מוצר, שבו יכולים בעלי רקע טכני, אסטרטגי או שיווקי מתאים לרכוש את הידע והכלים הנחוצים לתפקידי מנהלי מוצר בתעשיית ההייטק של היום. בקורס מתמקדים בתהליכים וכלים מעשיים ואקטואליים הלקוחים מתוך עולמם של מנהלי המוצר, כדי להכין את המשתתפים לקראת השתלבות בשוק.


מנהלי מוצרים מהווים היום משאב חשוב ומבוקש בתעשייה, והבוגרים יכולים להשתלב במגוון חברות הייטק לאחר סיום הכשרתם או להשתמש בידע הנרכש כדי למנף קריירה קיימת. הביקוש לבעלי תפקיד זה בא לידי ביטוי גם ברמות השכר של העובדים, הנחשבות גבוהות בענף. מתחילים בתחום יכולים להגיע לשכר של כ – 20,000 שקלים בחודש ולאחר צבירת ניסיון יכולים להגיע לשכר של 30,000 שקלים ואף למעלה מכך. כמו כן, לאחר צבירת וותק ניתן להתקדם תפקידים בכירים.


תכנית הלימודים


תכנית קורס ניהול מוצר מותאמת לדרישות תעשיית ההייטק ולצורכיה. במהלך הקורס המשתתפים רוכשים כישורים פרקטיים וניסיון הנדרשים להשתלבות בתחום ניהול המוצר בהייטק. הם לומדים על השלבים בחיי המוצר, ולומדים על מושגים חשובים החל מחזון ואסטרטגיה, דרך בניית מודלים, אפיון חוויית המשתמש, אנליטיקס והיכרות עם מודלים פיננסיים רלוונטיים.


נוסף על כך, התכנים בקורס מוכוונים לראיונות עבודה ולחיפוש עבודה בתחום. המשתתפים לוקחים חלק בסדנה להכנה למציאת עבודה שבה מתוודעים להיבטים אקטואליים בשוק. כמו כן, מוסד הלימוד מפעיל קשרים עם חברות בתחומי ההייטק כדי לסייע לבוגרים בהשתלבות בשוק העבודה.

 

מתכונת הלימוד


קורס ניהול זה נערך במתכונת מותאמת לאנשים עובדים. היקפו 15 שבועות, שיעורים נערכים בשעות הערב אחת לשבוע. בחלק ממחזורי הקורס, השיעורים נערכים בימי שישי.


בחומרי הלימוד בקורס מושם דגש על הקנייה של כלים מעשיים ועל יישום מעשי של החומר הנלמד. לצד ההרצאות הפרונטליות נכללים תרגולים בכיתה וכן מטלות הגשה שאותן המשתתפים נדרשים להשלים בין המפגשים. המרצים בודקים את התרגילים, הם נותרים זמינים למשתתפים גם לאורך השבוע כדי להשיב על שאלות.


כמו כן, בקורס משולב פרויקט המלווה אותו לכל אורכו. במסגרת הפרויקט המשתתפים מתנסים בעבודה אמיתית של מנהלי מוצר, הם יכולים לפתח כישורים פרקטיים אשר חשובים לעבודה בתחום זה בתעשייה.

 

סגל הוראה


המרצים במוסד זה הם בעלי ניסיון בהוראה וכן ניסיון פרקטי בתעשייה בתפקידי מנהלי מוצר במסגרת עבודתם היום יומית בחברות שונות כגון גוגל, מיקרוסופט ו – Celebrite. המרצים בקיאים בנושאים אקטואליים בענף ובשינויים המתחוללים בו ובהתאם מלמדים נושאים פרקטיים השימושיים לעבודה בשטח בתפקידי מנהל מוצר.

 

על מוסד הלימוד


מוסד הלימוד מתמקד בהכשרת מנהלי מוצר בהייטק. במוסד שמים דגש על הקנייתם של כלים מעשיים שיכולים לסייע לבוגרים להשתלב בתעשייה ולהתקדם בה. המרצים מסייעים למשתתפי הקורס להכיר תהליכים, שיטות ניהול מוצר וכלים המותאמים הן לקידום מקצועי ומינוף הקריירה הקיימת והן להשתלבות בקריירה חדשה בהייטק. בקורסים מושם דגש על התנסות פעילה, חלק משמעותי מן הקורס מוקדש לתרגולים בעזרתם ניתן לצבור ניסיון פרקטי. הקורסים מתקיימים בקבוצות קטנות תוך למידה עצמאית ותרגול רב. כמו כן, במוסד הלימוד רואים חשיבות בסיוע במציאת עבודה כדי לסייע בהכשרת הסטודנטים להשתלבות בתעשייה הדינמית והתחרותית, במכללה מפעילים קשרים עם חברות הייטק במטרה לסייע להשתלבות הבוגרים בשוק.


תנאי קבלה


התכנית מיועדת לבעלי רקע טכני, אסטרטגי או שיווקי מתאים המעוניינים להשתלב בענף ניהול המוצר בתעשיית ההייטק. יכולים להתקבל מי שמגיעים באחד מבין המסלולים הבאים וברצונם לפתח קריירה כמנהלי מוצר בהייטק:

 

 

  • בעלי רקע אסטרטגי: מתקבלים מנהלי פרויקטים, אנליסטים ומהנדסי תעשייה וניהול מנוסים
  • בעלי רקע שיווקי: מתקבלים מועמדים בעלי ניסיון בתחומי הפיתוח העסקי והמרקטינג.
  • בעלי רקע טכני: מתקבלים מועמדים בעלי ניסיון בתפקידי QA ופיתוח
  • מתקבלים גם מועמדים בעלי רקע בתחום היזמות.

 

תעודה


בוגרים העומדים בהצלחה בכל חובות הקורס זכאים לקבל תעודת "מוסמכי קורס ניהול מוצר" המוענקת על ידי Product Experts. כדי לסיים את הקורס בהצלחה ולקבל את הדיפלומה עליהם להיות נוכחים ב – 80 אחוזים מהמפגשים לפחות ולקבל ציון עובר ומעלה בכל אחד מן הפרויקטים המסכמים במהלך התכנית.

ssssssssss
Whatsapp Whatsapp