רוצה פרטים על קורס ניהול לדתיים וחרדים?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורסי ניהול לחרדים ולדתיים

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס ניהול לדתיים וחרדים? אנחנו רוצים לעזור לך!

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


(בחסות)

קורסים בתחום הניהול לציבור הדתי והחרדי


גברים ונשים חרדים שברצונם לרכוש ידע ניהולי פרקטי ולפתח את המיומנויות הנדרשות להשתלב בתפקידים בכירים או להקים עסקים עצמאיים חדשים, יכולים לקבל את הכלים הללו במסגרת קורסי ניהול המתקיימים במוסדות השונים. אלה הן הכשרות ייעודיות בתחומי הניהול השונים, שמטרתן הרחבת סל הכלים המקצועי של המועמדים לניהול ושל יזמים בתחילת הדרך.


קורסים בניהול מתקיימים במגוון של מוסדות בפרישה ארצית, בהם גם מוסדות בהם מוצעים קורסים ייעודיים לציבור החרדי והדתי. מסלולים אלה נערכים באווירה המותאמת לצורכיהם של הסטודנטים החרדים, תוך הפרדה מגדרית והתאמה של התכנים הנלמדים לעולם שומרי המצוות.


לאחרונה ניתן לראות פריחה בשיעור היזמים והיזמיות בציבור החרדי המקימים עסקים וחברות ובמקביל יותר ויותר גברים ונשים חרדיים משתלבים בתפקידים בכירים בארגונים פרטיים וציבוריים. מסלולים אלה ללימודים לדתיים ולחרדים יכולים להתאים למעוניינים להשתלב במהפכה עסקית זו ולקדם עצמם מבחינה מקצועית.


למי מיועדים הקורסים


הקורסים מיועדים לגברים ולנשים שומרי מצוות המעוניינים לרכוש כלים ניהוליים באווירה חרדית במסגרת הכשרות מקצועיות. קהל היעד של הקורסים מגוון למדיי, ניתן למצוא הכשרות המיועדות לעובדים מנוסים בענפי הפיננסים, העסקים, התעשייה והשירותים שברצונם לרכוש את הידע הנדרש להתקדם לתפקידים ניהוליים. ישנם גם מסלולים ייעודיים למועמדים לתפקידים בכירים, שבהם ניתן לרכוש את הידע והכלים הנחוצים לאותם דרגים.


נוסף על כך, ישנם מסלולים רבים המיועדים למי שנמצאים בתחילת דרכם בעולם העסקים, כגון יזמים מתחילים ובעלי עסקים קטנים. בקורסים הללו ניתן לפתח את מיומנויות הניהול ולקבל את הליווי וההדרכה הנחוצים בשלבים החשובים בדרך להקמת העסק.

 

תכנית הלימודים


במסגרת ההכשרות השונות מתמקדים בפיתוח סל הכלים הניהולי הנחוץ לבכירים וליזמים. המשתתפים מתוודעים למגמות מרכזיות בשוק של היום וצוברים ידע בענפים חשובים כגון פיננסים, חשבונאות, תפעול, שיווק ומכירות. כמו כן, הם לומדים על תהליך בניית תכנית עסקית ופיתוח אסטרטגיה יעילה לקידום הארגון. הדגש בכל הכשרה תלוי בענף שבו עוסקים המשתתפים, תוך התאמה לאתגרים עכשוויים שעמם מתמודדים מנהלים ובכירים בדרך לקבלת החלטות עסקיות יעילה ורווחית.

 

מסלולים אפשריים


כשם ששוק העבודה כולל מגוון רחב של אפיקים ותחומי עיסוק, גם הקורסים מתקיימים בקשת רחבה של התמחויות ומסלולים, שנועדו להתאים למקצועות וענפי העיסוק השונים. ניתן למצוא הכשרות ניהוליות בתחומים כגון שיווק ופרסום, בתחום הלוגיסטיקה, התפעול והרכש, בענפי הפיננסים, בתחום המסחר הבין לאומי ועוד. באופן זה יכולים המשתתפים לבחור את המסלול המתאים ביותר למטרות האישיות והמקצועיות שלהם ולענף העיסוק הנוכחי שלהם.


חלק מן הקורסים מתקיימים מטעמם של גורמים ממשלתיים, כגון משרד העבודה והרווחה. מסלולים אלה מיועדים לרוב ליזמים בתחילת דרכם, המעוניינים לקבל כלים לפיתוח ולניהול של עסקים קטנים ובינוניים עצמאיים משהם, או לחלופין למי שמעוניינים לעשות את הצעדים הראשונים לעבר קריירה ניהולית.


כמו כן, מתקיימים קורסים שבהם ניתן לקבל את ההכנה הנדרשת לקראת בחינות ממשלתיות. מטרת בחינות אלה היא לבדוק את הכישורים והמיומנויות של המשתתפים כתנאי לקבלת תעודת מקצוע או תעודת גמר ממשלתית. דיפלומות אלה הן לרוב מרכיב הכרחי בקידום מקצועי במשק, בעיקר בסקטור הציבורי ובענפים כגון חשבונאות, לוגיסטיקה, תשתיות ועוד.

 

מתכונת הלימוד


משך ומתכונת הקורסים משתנים ממסלול למסלול. מרבית הקורסים מתקיימים בשעות הערב, כדי להתאים ללוח הזמנים של המעוניינים לשלב בין לימודים לעבודה. לרוב אורכם של המסלולים נע בין כמה חודשים לשנה אחת.


היות ומדובר במסלולים ייעודיים ללימודי תעודה לציבור החרדי והדתי, הם מתקיימים בהפרדה בין נשים לגברים. יש לציין כי חלק מן ההכשרות פתוחות לגברים או לנשים בלבד בזמן נתון. ארגונים מסוימים מציעים מסלולים מיוחדים לנשים חרדיות, כגון קורס יזמות עסקית המותאם במיוחד לנשים יזמיות המעוניינות להקים עסקים משלהן.


לרוב משולבים בקורסים תכנים מעשיים כדי לסייע למשתתפים ולמשתתפות להטמיע את החומר הנלמד הלכה למעשה. בין היתר הם מתנסים בסימולציות של מצבים עסקיים, נפגשים עם יזמים ומנהלים מנוסים המשתפים אותם באתגרים מן השטח, מתרגלים בנייה של תכנית עסקית ותרגילים נוספים היכולים לסייע להם לצבור ניסיון יישומי.


תנאי קבלה

 

דרישות הקבלה משתנות מקורס לקורס וכן בין המוסדות השונים. בחלק מן המקרים המועמדים נדרשים להיות בעלי בגרות מלאה ובמקרים אחרים בוגרי 12 שנות לימוד. קיימות גם הכשרות מקצועיות המיועדות לאקדמאים שברשותם תואר ראשון לפחות בתחומים רלוונטיים.


מבין ההכשרות המתקיימות במוסדות השונים, ישנם מסלולים המיועדים לבעלי ניסיון מקצועי קודם בתפקידים במגזר הארגוני או הטכנולוגי או לחלופין בענפים פיננסיים או תעשייתיים. במקרים אלה המועמדים בדרך כלל עובדים בחינות מיון או ראיונות קבלה, שמטרתם בחינת הניסיון הקודם שברשותם והערכת היכולות המקצועיות שלהם. עם זאת, קיימים גם קורסים שבהם יכולים ללמוד מי שאינם בעלי ניסיון עסקי קודם, כגון קורסים למנהלים מתחילים או למעוניינים להקים עסקים חדשים.

 

תעודה


בסיום הקורסים מוענקת למשתתפים העומדים בכל הדרישות תעודת גמר על ידי המוסד המלמד. בחלק מן המקרים בוגרי ההכשרות יכולים לגשת לבחינות חיצוניות שנערכות על ידי גורמים ממשלתיים, כגון משרד העבודה, מי שעוברים בחינות אלה יכולים לקבל תעודות נוספות מטעם המשרדים השונים, לרבות תעודות גמר ותעודות מקצוע. לרוב בחינות אלה מתקיימות באופן חיצוני לקורס וההרשמה אליהן היא על אחריות המשתתפים.

 

אפשרויות תעסוקה


בוגרי הקורסים יכולים להשתמש בידע ובכלים הנרכשים כדי לקדם עצמם מבחינה מקצועית ולהגיע לדרגים בכירים יותר במסגרת הארגונים בהם הם פועלים. בחלק מן המקרים, קבלת הדיפלומה בתוך ההכשרה יכולה לסייע בפתיחת הדלת לשדרוג הדרגה המקצועית או להתקדמות לתפקיד חדש.


במקרים אחרים, המשתתפים יכולים להיעזר במיומנויות הנרכשות כדי להקים עסקים עצמאיים משלהם. בעת הקמת עסק קטן חדש, ישנו מגוון רחב של סוגיות שיש להקפיד עליהן כדי להביא לרווחיות ולהביא להצלחת העסק, הבוגרים יכולים ליישם את התובנות הנלמדות כדי לקבל החלטות עסקיות יעילות יותר המותאמות לתנאי השטח.


מוסדות

 

המרכז החרדי להכשרה מקצועית (פרישה ארצית): במרכז זה מתקיימים קורסים בהפרדה בין נשים לגברים, המיועדים לבני ובנות הציבור החרדי המעוניינים לרכוש כלים לקידום הקריירה. בין לימודי התעודה הנערכים בו ניתן למצוא קורסים בתחום הניהול והשיווק, כגון קורס ניהול לוגיסטיקה ומחסן ממוחשב המיועד לעובדים במערכי ייצור ורכש המעוניינים לפתח עצמם מבחינה מקצועית; קורס ניהול שיווק ומכירות שבו לומדים כלים שיווקיים ותפעוליים לקידום מכירות; קורס ייבוא וייצוא וסחר בינלאומי שבו נלמדים מונחי המכר המוכרים בענף; ועוד. בחלק מן הקורסים מתכוננים המשתתפים למבחני משרד העבודה. במרכז מתקיימים קורסים גם בענפים נוספים כגון קורסי חשבונאות לחרדים, קורסים במינהל ומזכירות, לימודי הנדסאים מותאמים לציבור החרדי ועוד. למוסד הלימוד שלוחות במספר ערים בהן ירושלים, בני ברק, אשדוד, חיפה, בית שמש ומודיעין עילית.

 

מרכז י.נ.ר (ירושלים ובני ברק): י.נ.ר הוא מרכז להכשרה מקצועית לציבור הדתי והחרדי המתמחה במקצועות ההנחיה וההדרכה, כמו כן ניתן למצוא בו קורסי ניהול שונים המוצעים בהפרדה. בין הקורסים הנערכים נכללים קורס ניהול שיווק ומכירות, קורס גישור לדיני עבודה, קורס יועצים תעסוקתיים, קורס הכשרת טוענים רבניים, קורס מנחי קבוצות ועוד. חלק מן הקורסים נערכים במתכונת קורסים אונליין והם נלמדים באופן מקוון. ניתן למצוא גם הכשרות מקצועיות והשתלמויות המתקיימות בשפה האנגלית.

 

היחידה ללימודי חוץ – הקמפוס החרדי (גן יבנה, רמת גן): היחידה ללימודי חוץ היא מוסד ללימודי תעודה שבמסגרתו פועלים קמפוסים בפרישה ארצית, אחד מהם הוא הקמפוס החרדי שבו יכולים גברים ונשים מהציבור החרדי והדתי ללמוד בהפרדה. בין הקורסים המתקיימים בקמפוס זה נכלל קורס יועצים עסקיים שבו מתמקדים במודלים לייעוץ לעסקים קטנים ובינוניים; קורס ניהול פרויקטים בבניין ובתשתיות; ועוד. מרבית הקורסים במוסד זה מתקיימים במתכונת ערב כדי להתאים למעוניינים בשילוב עם עבודה.

 

משרד הכלכלה והתעשייה (פרישה ארצית): מעת לעת נערכים על ידי משרד הכלכלה קורסים והדרכות לציבור בעלי העסקים הקטנים והבינוניים. מטרת קורסים אלה היא לסייע לבעלי עסקים מתחילים לרכוש ידע וכלים לקידום מקצועי. בין הקורסים הללו ניתן למצוא גם קורסים ביזמות עסקית המותאמים במיוחד לציבור החרדי. בקורסים הללו ניתן ללמוד על תהליך פיתוח מיזמים ועסקים החל משלבי הרעיון והתכנון הראשוני ועד לתפעול העסק בפועל.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס ניהול לדתיים וחרדים?

רוצה לדעת יותר על קורס ניהול לדתיים וחרדים?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: לימודים לדתיים

התקבלו 2,187 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp