קורס ניהול פיננסי למנהלים אונליין תפנית האוניברסיטה הפתוחה

שירות אישי - צור קשר
קורס ניהול פיננסי למנהלים אונליין תפנית האוניברסיטה הפתוחה

קורס כלים יישומיים לניהול פיננסי למנהלים בתפנית – האוניברסיטה הפתוחה – קורס אונליין

 

מנהלים המעוניינים לרכוש ידע פיננסי לקידום הפעילות העסקית שלהם יכולים לקחת חלק בקורס כלים יישומיים לניהול פיננסי למנהלים המתקיים בתפנית, בית הספר למנהלים של לימודי החוץ באוניברסיטה הפתוחה. מדובר בקורס אונליין שהמנהלים יכולים ללמוד באופן מקוון וכך לבנות מיומנויות פיננסיות פרקטיות ולהכיר מקרוב מושגי יסוד חשובים בענפים משיקים כגון שוק ההון ויזמות. בעזרת כלים אלה יכולים המנהלים לקדם את הפעילות העסקית שלהם ולקבל החלטות פיננסיות חשובות ביעילות ובאופן שקול יותר.

 

תכנית הלימודים


בקורס זה יכולים המנהלים לרכוש כלים למינוף העסקים שלהם דרך היכרות עם תחום הניהול הפיננסי ועם שוק ההון. הם מפתחים מיומנויות פיננסיות הנחוצות בתהליכי קבלת החלטות ניהוליות שוטפות. כמו כן, הם בונים כלים ניהוליים כגון ניתוח וקריאה של דוחות כספיים ובניית תכניות עסקיות ופיננסיות המותאמות לצורכיהם.


בין הסוגיות הנלמדות לאורך המסלול, המשתתפים מתוודעים להיבטים בסיסים בתחום המיסוי, כגון ביטוח לאומי, מס הכנסה ומע"מ. כמו כן, הם מכירים מושגי יסוד בשוק ההון ולומדים על המוצרים הפיננסיים הקיימים ועל שיטות לבנייה של תיקי השקעות. נוסף על כך, נלמדים כלים בתחום היזמות תוך היכרות עם אופן בניית תכנית עסקית. נלמדים גם מושגי בסיס בתחום דיני העבודה והמשפט המסחרי הנחוצים למנהלים בעבודתם.

 

מתכונת הלימוד


זהו קורס אונליין שמתקיים בלימודים מקוונים באמצעות ZOOM. הוא כולל 32 שעות אקדמיות המחולקות ל – 8 מפגשים מקוונים שנערכים אחת לשבוע בשעות הערב. מתכונת הקורס הגמישה והמקוונת מותאמת לשגרתם של מנהלים המעוניינים לשלב את ההכשרה עם עבודתם.

 

נושאי הלימוד


בין הנושאים הנלמדים במסגרת הקורס:

 

 

  • מס הכנסה
  • ביטוח לאומי
  • חיסכון ארוך טווח
  • ניתוח דוחות כספיים
  • בניית תיקי השקעות
  • דיני עבודה למנהלים
  • תכנית עסקית ויזמות
  • גיוס הון ועבודה מול בנקים
  • קרנות השתלמות וביטוח מנהלים
  • ועוד

 

סגל הוראה


המרצה המוביל והמרכז המקצועי של הקורס הוא עורך דין ורואה חשבון אשר שימש שנים רבות מפקח בכיר ברשות המיסים וניהול את תחום המיסים במשרד רואי חשבון ועורכי דין. כיום הוא עוסק בתחומים שונים כגון מיסוי, מתן חוות דעת משפטיות, ביקורת פנים, הערכת שווי ושירותים נוספים לעסקים וארגונים. כמו כן, משמש דירקטור ומגשר בבית הדין לעבודה ובבית המשפט הכלכלי.


על מוסד הלימוד


בתפנית, בית הספר למנהלים של לימודי החוץ באוניברסיטה הפתוחה מתקיימים קורסים מקוונים נוספים למנהלים. בין היתר ניתן למצוא קורס מסחר מקוון, שבו ניתן לקבל כלים מעשיים לכניסה לתחום האיקומרס; קורס אסטרטגיות שיווק דיגיטלי שבו ניתן ללמוד לבנות אסטרטגיה מקוונת למוצרים ושירותים; וקורס ניהול משאבי אנוש במציאות משובשת, מסלול שבו מנהלים יכולים לקבל כלים לניהול ההון האנושי במציאות משתנה ורוויית אתגרים.


כמו כן, בתפנית מתקיימים גם קורסים פרונטלים בתחומי הניהול השונים. בקורסים הללו יכולים מנהלים ועובדים לרכוש כלים פרקטיים לחיזוק מיומנויות הניהול ולקידום הארגונים שלהם. חומרי ההכשרות מותאמים לדרישות השוק ולשינויים המתחוללים בו כדי להכין את המשתתפים לקראת אתגרים עכשוויים בעבודתם.

 

תנאי קבלה וקהל יעד


הקורס מיועד למנהלים ללא רקע פיננסי שברצונם לפתח את ידיעתם בתחום זה לצורכי עבודתם. בין היתר, יכולים ללמוד בו מנהלי יחידות רווח והפסד ויחידות תקציביות וכן אנשי רכש, מנהלי חשבונות, דירקטורים וחשבי שכר, וכן מנהלים שמעוניינים להתקדם לתפקידי מנהלים בכירים וברצונם לרכוש את הידע הפיננסי הנחוץ לשם כך. כמו כן, המסלול מתאים לבעלי עסקים שברצונם להעמיק את הבנתם בעבודה מול הבנקים, רשויות המס ורואי החשבון דרך היכרות עם מושגים פיננסיים מרכזיים.

 

תעודה


משתתפים שעומדים בהצלחה בכל חובות הקורס מקבלים תעודה דיגיטלית.

עוד מסלולי לימוד - מכללת תפנית
Whatsapp Whatsapp