קורס פיתוח אתרים ואפליקציות במכללת ג`ון ברייס מדיאטק חיפה

שירות אישי - צור קשר
קורס פיתוח אתרים ואפליקציות במכללת ג`ון ברייס מדיאטק חיפה

קורס פיתוח אתרים ואפליקציות במכללת ג'ון ברייס מדיאטק חיפה


צמיחתו של האינטרנט, ואיתו הרשתות החברתיות, יישומים לשיתוף מידע ולשימושים מגוונים, שינתה את חיינו ואפשרה לייעל ולשפר תחומים רבים.


המקום המרכזי שאתרים ואפליקציות תופסים בחיינו יוצרים ביקוש אצל חברות וארגונים בתחומי ההייטק והטכנולוגיה לאנשי מקצוע שיכולים להנגיש ולהתאים אותם ללקוחות – על מנת להפוך את השירותים שלהם לכמה שיותר אטרקטיביים.


בקורס פיתוח אתרים ואפליקציות בג'ון ברייס מדיאטק חיפה, נפתח בפני המשתתפים עולם הUI/UX: עיצוב ממשק המשתמש וחוויית המשתמש. במהלך הקורס נרכשים הידע והכלים הנחוצים לצורך עבודה בתחום מבוקש זה.

 

קורס זה מוצע במתכונות שונות לבחירת המשתתפים - פרונטלית, היברידית, למידה אונליין 100% לייב


תכנית הלימודים


מטרתו של הקורס היא להעניק הכשרה מקיפה ומלאה בטכנולוגיות המרכזיות שנמצאות בשימוש כיום בתחום הUI לאינטרנט ולמובייל, כולל רכישת הבנה בדרכים העכשוויות לעצב ולאפיין ממשקי משתמש. הסטודנטים לומדים להכיר את עולם פיתוח האפליקציות לאנדרואיד, ל - iOS וכן לווב, הן מצד השרת והן מצד הלקוח.


חלק חשוב מהלימודים כולל התמקצעות בתכנות באמצעות שפת Java Script, המשמשת לבניית אתרים, והכרת הכלי React, ספריית קוד פתוח המשמשת לצורך עבודה על ממשקי משתמש. כמו כן, הם לומדים כיצד להשתמש ב – React Native שמאפשרת לפתח אתרים מותאמי אפליקציות למובייל.


נוסף על Java Script, הסטודנטים רוכשים שליטה גם בשימוש בשפות התגיות HTML ו – CSS.


מתכונת הלימודים


המסלול נפרש על פני 425 שעות לימוד, מתוכן 100 שעות מוקדשות לעבודה עצמית ולתרגול באמצעות ביצוע מטלות ופרויקטים שונים. צוות ההוראה בקורס שם דגש רב על למידה חווייתית ורכישת ניסיון מעשי, כאשר לאורך הלימודים הסטודנטים מבצעים פרויקט יישומי מורכב, שיכול להיכנס לתיק העבודות שלהם ולפתוח להם דלתות בשוק העבודה.


מפגשי הקורס נערכים פעמיים בשבוע במתכונת ערב, או בשילוב עם ימי שישי בבוקר, כאשר כל מפגש אורך כ – 4 שעות.

 

אפשר ללמוד גם במסלול היברידי או אונליין


תכנית הלימודים מאפשרת להעביר עד 10% משעות הלימוד במתכונת מקוונת, על פי הצרכים המשתנים בכל קורס.


נושאי הלימוד

 

  • Java Script
  • HTML ו – CSS
  • ארכיטקטורת REST
  • פיתוח אפליקציות ווב ומובייל
  • עיצוב ואפיון חווית משתמש
  • עבודה עם ספריית הקוד הפתוח React
  • ועוד


על מוסד הלימודים

 

ג'ון ברייס מדיאטק חיפה הוא מוסד לימודים למקצועות הטכנולוגיה וההייטק, במסגרתו ניתן להשתתף בקורסים, הכשרות מקצועיות ולימודי הסבה במגוון תחומים. בין היתר, ניתן להשתתף בקורסי בניית אתרי אינטרנט, קידום אתרים, פיתוח פול סטאק, ועוד.


הקורסים בג'ון ברייס מדיאטק חיפה מוכרים לצורך תשלום באמצעות הפיקדון לחיילים משוחררים ובני שירות לאומי. כמו כן, המכללה מקיימת שיתופי פעולה עם גורמים רשמיים; כך למשל, תכניות לימוד רבות נמצאות תחת פיקוח משרד הכלכלה.


מחלקת ההשמה שפועלת במסגרת המכללה, מאפשרת לסטודנטים להיעזר בשירותיה לצורך יעוץ תעסוקתי, כתיבת קורות חיים וביצירת קשרים עם מעסיקים פוטנציאליים באזור הצפון, להשתתף בסדנאות הכנה לקראת ראיונות עבודה, ועוד.


תנאי קבלה


הקורס מתאים למי שאין ברשותם רקע בפיתוח, שמעוניינים להתמקצע בתחום חדש ובעל ביקוש רב בהייטק כיום. על המועמדים להיות בקיאים בשימוש במערכת ההפעלה ווינדוס, ולהחזיק בשליטה ברמה טובה באנגלית.


כמו כן, על מנת להתקבל לקורס, יש לעבור בהצלחה ראיון אישי וכן מבדק התאמה.


תעודה


כדי לקבל תעודת סיום קורס, יש לעמוד במספר דרישות. ראשית, יש למלא את חובת הנוכחות – ולהשתתף ב – 85% או יותר מהמפגשים. שנית, יש להגיש מספר מטלות, לעבור בחינות פנימיות, ולבצע בהצלחה את פרויקט הגמר המעשי.


אפשרויות תעסוקה


כיום, גם חברות וארגונים שאינם עוסקים במחשבים או בהייטק, מתבססים על שימוש בטכנולוגיות מתקדמות. ארגונים בתחומי הקמעונאות והמכירות, פיננסים, בידור ופנאי, ועוד, מסתמכים על מוצרי תוכנה ושירותים דיגיטליים שונים, כדי לספק ללקוחותיהם את המענה הטוב ביותר.


מסיבה זו, אנשי מקצוע המיומנים בפיתוח אתרים ואפליקציות הם מצרך מבוקש בתעשייה. השכר של מפתחי אתרים ואפליקציות גבוה בהתאם; מי שעוסקים ב – UI/UX יכולים להרוויח מעל 10,000 שקלים כבר בתפקידים התחלתיים, ולהעלות את רמות השכר עם צבירת הניסיון והותק. בתפקידי פיתוח, השכר גבוה אף יותר. השכר הממוצע של מתכנתי אנדרואיד, למשל, עומד על כ – 15,000 שקלים בחודש.

 

עוד מסלולי לימוד - מכללת מדיאטק הייטק
Whatsapp Whatsapp