רוצה פרטים על סמסטר אביב עיצוב גרפי?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

סמסטר אביב לימודי עיצוב גרפי

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על סמסטר אביב עיצוב גרפי? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר ראשון בעיצוב גרפי ותקשורת חזותית בסמסטר אביב

 

תואר ראשון בעיצוב גרפי מתקיים בכמה מסלולים ומוסדות, בדרך כלל הלימודים מתחילים בסמסטר סתיו שראשיתו בחודש אוקטובר. עם זאת, בכמה מקרים מוצעת גם אפשרות ללימודים בסמסטר אביב שבו מתחילים הלימודים בחודש מרץ או אפריל. אפשרות זו מתאימה למי שפספסו מסיבות שונות את ההרשמה ללימודים בסמסטר א', המעוניינים להרוויח שנה ולא להמתין עד לתחילת השנה האקדמית הבאה לצורך הרשמה.


סטודנטים הלומדים בסמסטר אביב מתחילים ללמוד את הקורסים בסמסטר ב' של שנת הלימודים הראשונה לתואר. בסיום סמסטר זה, הם ממשיכים לסמסטר קיץ. כך הם יכולים להמשיך לשנה השנייה לתואר יחד עם חבריהם שהתחילו במועד החורף, לצמצם פערים ולהשלים את התואר בפרק הזמן הרגיל ללא צורך בהארכתו.


לימודי עיצוב גרפי לתואר ראשון, הידועים לעיתים גם כלימודי תקשורת חזותית, מתאימים לסטודנטים יצירתיים המעוניינים לרכוש מיומנויות וידע להשתלבות בעולם העיצוב במגוון של תפקידים. תחום העיצוב הוא מגוון מאוד וכולל מנעד רחב של התמחויות, כגון עיצוב לדפוס ואריזות, עיצוב לדיגיטל ולמדיה חדשה, אנימציה, תלת ממד ועוד. במהלך הלימודים ניתן להכיר את התחום מקרוב ולהתנסות בפועל במגוון הכלים והתהליכים הנוגעים לאנשי המקצוע.


באמצעות הלימודים בתכניות הללו הסטודנטים יכולים לרכוש השכלה יצירתית ועיצובית רחבה וכל זאת מבלי לפספס שנה.


מוסדות הלימוד


בין המוסדות שבהם מתקיימים לימודים בתחום העיצוב הגרפי והתקשורת החזותית שתחילתם בסמסטר אביב:


חשוב להדגיש – היצע המוסדות עשוי להשתנות מעת לעת. לא בכל שנת לימודים נפתחים כל מסלולי הלימוד בכל המועדים. מומלץ לפנות ישירות אל מוסדות הלימוד לצורך קבלת הפרטים העדכניים והמלאים אודות זמינות המסלולים השונים.


האקדמית עמק יזרעאל (סמוך לעפולה)


באקדמית עמק יזרעאל מתקיימת תכנית לימודים רב תחומיים שבה משולבים לימודי תעודה בתחום התקשורת החזותית, במסגרת בית הספר "גורן" ללימודי תקשורת חזותית. לימודים אלה נפתחים לעיתים בשני מועדים בשנה וניתן להתחיל ללמוד בהם גם בחודש מרץ.
הסטודנטים בתכנית זו לומדים במסלול הלימודים הרב תחומיים בכמה חטיבות נוסף על החטיבה בתקשורת חזותית, כאשר עומדת לפניהם בחירה בין מקצועות כגון תקשורת וחברה, תרבות ישראל, מזרח תיכון, קרימינולוגיה, חינוך ומקצועות נוספים.


במסגרת לימודי התקשורת החזותית הסטודנטים לוקחים חלק במגוון של סדנאות דרכן הם מפתחים מיומנויות עיצוביות בפועל. בין תחומי הסדנאות נכללים מיתוג, טיפוגרפיה, עיצוב לאינטרנט, עיצוב לניו מדיה, שימוש בתוכנות גרפיקה, אריזה ועוד. כמו כן, הם לומדים על ענפים בתחום האמנות הפלסטית כגון ציור, רישום וצילום.

 

מכללת תלתן לעיצוב (חיפה)


הלימודים במכללת תילתן מתקיימים בשני מועדים לאורך השנה, במועד חורף שבו מתחילים ללמוד באוקטובר או במועד אביב. במכללה מציעים מסלול לתואר אירופי בעיצוב גרפי. חשוב להדגיש כי נכון להיום התואר המוענק במכללת תילתן הוא תואר אירופי בלבד ואינו מוכר על ידי המל"ג.


במסגרת התואר הסטודנטים יכולים לבחור בהתמחויות שונות כגון עיצוב אפליקציות ואתרים, איור, עיצוב תלת ממד, פוסט פרודקשיין, אנימציה בתוכנת MAYA, קופירייטינג או צילום לפרסום. במהלך לימודיהם הסטודנטים מבצעים כמה פרויקטים מסכמים מעשיים, אחד בתחום הגרפיקה והאחר בתחום ההתמחות בו הם בוחרים. במוסד הלימוד מתקיימים גם מגוון לימודי תעודה בתחומי העיצוב, כגון עיצוב פנים, אנימציה, פיתוח משחקים, צילום ועוד.

 

על הלימודים


במהלך הלימודים הסטודנטים מעמיקים בעיצוב לפרינט, מסכים ואינטראקטיב. הם לומדים על הצורכים הייחודיים בכל פלטפורמה ומפתחים את החשיבה היצירתית הנחוצה להפקת פתרונות איכותיים ומקוריים עבור לקוחות. כמו כן, הם מתוודעים לתוכנות מוכרות בתחום הגרפיקה הממוחשבת, המשמשות את אנשי המקצוע בעבודתם.


בתכניות השונות הסטודנטים מקיפים מגוון של תיאוריות בתחומי העיצוב והאמנות וגם מתוודעים לתולדות ענפים אלה והתפתחותם לאורך השנים. כך הם מתוודעים לזרמים וסגנונות בעיצוב ולטכניקות מקובלות. נוסף על כך, הם מפתחים באופן יישומי מגוון של כלים ומיומנויות לתכנון ולביצוע של פרויקטים לפלטפורמות שונות. בין התחומים הנלמדים אפשר למנות עיצוב אתרים ואפליקציות, עיצוב לפרסומות, אריזות ועטיפות ועוד. נרכשים גם כלים בתחומים טכנולוגיים שונים כגון אפיון חוויית משתמש והתאמת עיצובים לצורכי משתמשים בעידן הדיגיטלי.

 

מתכונת הלימוד


אורכם של הלימודים נע בין שלוש לארבע שנים. בדרך כלל מדובר בתכניות לימודי יום מלאות אולם ניתן לעיתים למצוא תכניות במתכונת גמישה שמותאמות גם למעוניינים לשלב לימודים ועבודה.


יש לציין כי תכני הלימוד במסלול אביב אינם שונים מאלה הנלמדים בתכנית הנפתחת בחודשי החורף. ההבדלים באים לידי ביטוי בעיקר באופן הלימוד ולא בתכנית. הסטודנטים לומדים את אותם הקורסים, אך מתחילים ללמוד מאוחר יותר בשנת הלימודים הראשונה ומשלימים את הפערים בסמסטר קיץ. לאחר שנת הלימודים הראשונה, הלימודים זהים והסטודנטים משני המסלולים ממשיכים את התואר יחד.


בתואר משולבת התנסות פרקטית רבה כדי לסייע לסטודנטים לפתח את הכישורים העיצוביים הנדרשים במקצוע. הם מתנסים בסדנאות שונות בהן מכירים מקרוב טכניקות עבודה לפרינט ולדיגיטל, מתרגלים שימוש בתוכנות גרפיקה ומתנסים בשלבים השונים של פרויקטים. לקראת סיום לימודיהם הם מבצעים פרויקט גמר, שבו מתנסים הלכה למעשה בכל השלבים של פרויקטים עיצוביים. לעיתים הפרויקטים מתקיימים מול לקוחות אמיתיים או בשיתוף עם ארגונים מן התעשייה, כדי לאפשר צבירת ניסיון פעיל.

 

קהל יעד


הלימודים בסמסטר אביב מתאימים למי שפספסו מסיבות שונות את ההרשמה למועד החורף של שנת הלימודים, כגון חיילים משוחררים הנדרשים להשלמת נתוני הקבלה שלהם או מי שחזרו מהטיול הגדול, ומעוניינים להתחיל ללמוד ללא צורך להמתין לשנת הלימודים האקדמית הבאה.


תואר בתחום זה מתאים במיוחד לבעלי חוש יצירתי וזיקה לאמנות ולעיצוב. בדרך כלל אין צורך בידע או ניסיון קודם בתחום שכן נלמדים בו עקרונות היסוד של המקצוע. כמו כן, יכולים ללמוד בתכניות אלה גם מעצבים פעילים ומנוסים יותר, המעוניינים בהרחבת הידע המקצועי שברשותם, הן מבחינה עיונית והן מבחינה פרקטית.

 

אפשרויות תעסוקה ולימודי המשך


בסיום התואר הבוגרים יכולים להשתלב במגוון אפיקים בשוק העבודה. שירותיהם של מעצבים גרפיים נדרשים כיום במגוון אפיקים כגון בסטודיו לעיצוב, במשרדי פרסום, בחברות בתחום המדיה והאינטרנט, בחברות הייטק ועוד. הם יכולים לקחת חלק במגוון רחב של פרויקטים וקמפיינים הן כשכירים והן כעצמאיים. מגוון רחב של תפקידים קיים בתחום הדיגיטל, שם מעצבים אלה משתלבים כמעצבי ובוני אתרים, מעצבי אפליקציות וממשקים, מאפייני חוויית משתמש ועוד.


בוגרים המעוניינים להמשיך לפתח עצמם ולהרחיב את הידע המקצועי יכולים ללמוד בקורסים והכשרות בתחומים משיקים, כגון דיגיטל ואינטרנט, תכנות, אנימציה, עיצוב מוצר ועוד. דרך לימוד ענפים אלה הם יכולים להגדיל את היצע השירותים שלהם ללקוח וכן להעניק מענה מקיף ומלא יותר ללקוחות.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על סמסטר אביב עיצוב גרפי?

רוצה לדעת יותר על סמסטר אביב עיצוב גרפי?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: לימודי עיצוב

התקבלו 816 דירוגים בציון ממוצע 4.2 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp