קורס Data Science, פייתון ולמידת מכונה במדיאטק ג`ון ברייס חיפה

שירות אישי - צור קשר

מכללת מדיאטק הייטק
מכללת מדיאטק הייטק
מכללת מדיאטק הייטק
מכללת מדיאטק הייטק
מכללת מדיאטק הייטק
מכללת מדיאטק הייטק

קורס Data Science בהתמחות פייתון ו – Machine Learning במדיאטק ג'ון ברייס חיפה

 

במדיאטק ג'ון ברייס חיפה מתקיים קורס Data Science and Machine Learning using Python, קורס שבו ניתן להיחשף לתחום למידת המכונה תוך שימת דגש על הפן העסקי ורכישת כלים פרקטיים בתחום מבוקש זה. בוגרי קורס זה יכולים להשתמש ביכולות הנלמדות במהלכו בארגונים ולזהות הזדמנויות לשימוש בכלים הללו באופן פרקטי בשטח. ענפי מדע הנתונים ולמידת המכונים הפכו לאחרונה למבוקשים במיוחד בהייטק, כאשר בארגונים רבים עולה הדרישה לאנשי תוכנה איכותיים השולטים בשיטות מתקדמות לעיבוד וניתוח נתונים עסקיים, כדי לסייע לצמיחה ולרווחיות של החברה.

 

תכנית הלימודים


בתחילת הקורס נלמדים יסודות בתחום מדעי הנתונים - דאטה סיינס, וכן בענף למידת המכונה תוך היכרות עם כלים מרכזיים בהם. לאחר מכן נלמדת שפת התכנות פייתון תוך דגש על עבודה עם סוגי דאטה שונים.


בהמשך מתמקדים המשתתפים בכלים מתקדמים לניתוח מידע במרחב העסקי, וכן כלים בתחום הביג דאטה ומחשוב הענן תוך לימוד של יישומים מתקדמים מעולם התכנות בתהליכי עיבוד הנתונים. נוסף על כך, הם מתוודעים להיבטים בתחום הלמידה העמוקה (Deep Learning) ויישומיו בעיבוד מידע עסקי.

 

מתכונת הלימוד


זהו קורס ערב אשר כולל 420 שעות, מהן 320 שעות של לימוד פרונטלי ו – 100 שעות לעבודה עצמאית על פרויקטים. כ – 170 שעות נוספות מוקדשות ללמידה עצמאית של המשתתפים באמצעות קורסים מקוונים בתחום הנלמד. בקורס נכללים שני מפגשים בשבוע, המתקיימים בשעות הערב.


נוסף על שעות הלימוד הפרונטליות בכיתה, המשתתפים בקורס לוקחים חלק במפגשים מקוונים לתמיכה וליווי שנערכים בעזרת פלטפורמה ללמידה מרחוק. במהלך מפגשים אלה הם יכולים לקבל סיוע מן המרצים והמתרגלים בנושאים הנלמדים ולקבל מענה לשאלות באופן ממוקד וללא צורך להגיע פיזית למכללה.

 

נושאי הלימוד


משתתפי הקורס לומדים מגוון רחב של נושאים במהלך התכנית, ביניהם גם:

 

 


סגל הוראה


המלווה המקצועי של הקורס הוא מנכ"ל משותף בחברה בתחום הבינה העסקית ופיתוח התוכנה. ברשותו ניסיון של עשרים שנה בניהול ופיתוח של פרויקטים עתירי נתונים בתחום התוכנה עבור ארגונים בארץ ובחו"ל.

 

על מוסד הלימוד


מדיאטק ג'ון ברייס חיפה הוא מוסד לימודי תעודה בתחום ההייטק והתוכנה. במוסד זה ניתן לקחת חלק במגוון של קורסים דרכם שואפים לפתח ולקדם את תעשיית ההייטק באזור הצפון. מוסד הלימוד משמש מרכז בחינה של חברות תוכנה גדולות כגון מיקרוסופט וצ'ק פוינט וכמו כן מפתח קשרים עם גופי הייטק באזור הצפון כדי לסייע להשתלבותם המקצועי של הבוגרים בשוק.


בין הקורסים הנוספים שאותם ניתן ללמוד במוסד הלימוד אפשר למנות קורס פיתוח בשפת JAVA, קורס פיתוח פול סטאק, קורס סייבר והאקינג, קורס בדיקות תוכנה, קורס פיתוח אפליקציות אנדרואיד, קורס ניהול קמפיינים ברשתות חברתיות, קורס טכנאי מחשבים ועוד מבחר הכשרות. בקורסים משולבת התנסות מעשית והיכרות עם תהליכים פרקטיים בשטח כדי לסייע למשתתפים לצבור ניסיון מעשי כבר במהלך הלימוד.

 

תנאי קבלה


הקורס מיועד לאקדמאים תושבי חיפה וסביבתה הקרובה, שברשותם תואר בתחומי המדעים וכן להנדסאים בעלי דיפלומה מוכרת. הוא מתאים למי שברשותם רקע קודם בשימוש בשפות תכנות מודרניות, המעוניינים להעמיק בתחום מדע הנתונים.


כחלק מתנאי הקבלה, המועמדים נדרשים לעבור מבדק התאמה של חברת "אדם מילא" וכן לעבור ראיון אישי שבו נבדקת התאמתם למסלול.

 

תעודה


משתתפים העומדים בדרישות הלימודיות זכאים לקבל תעודת גמר המוענקת מטעם מוסד הלימוד. כדי לקבל את הדיפלומה עליהם להיות נוכחים ב – 80 אחוזים מהמפגשים לפחות וכן להגיש את כל תוצרי הפרויקטים הנדרשים במהלך הקורס.

עוד מסלולי לימוד - מכללת מדיאטק הייטק

ssssssssss
Whatsapp Whatsapp