קורס וורדפרס אונליין במדיאטק ג`ון ברייס חיפה

שירות אישי - צור קשר
קורס וורדפרס אונליין במדיאטק ג`ון ברייס חיפה

קורס בניית אתרים בוורדפרס בג'ון ברייס חיפה - קורס אונליין


בג'ון ברייס חיפה מתקיים קורס בניית אתרים בוורדפרס, מסלול זה מתאים למעוניינים להשתלב בתחום בניית האתרים גם ללא ידע מוקדם בתכנות. משתתפי הקורס מכירים את מערכת וורדפרס ואת האפשרויות הקיימות בה לבנייה ולעיצוב בסיסי של אתרים ודפי נחיתה למגוון מטרות.


במהלך קורס וורדפרס מכירים מקרוב את מערכת בניית האתרים המובילה כיום בשוק והיא מהווה המערכת הפופולרית ביותר בארגונים בארץ ובעולם. הידע והכלים שברשות בוגרי הקורס יכולים לסייע לבוגרים להשתלב לאחר תום ההכשרה כבוני אתרים וכן לפתח קריירה עצמאית בענף. זהו קורס אונליין הנלמד במתכונת גמישה ונוחה לאנשים עובדים.

 

תכנית הלימודים


מטרת הקורס היא הקניית יכולות הפעלת פלטפורמות לניהול ולהקנה של אתרי אינטרנט בסיסיים. המשתתפים לומדים כיצד מקימים את האתרים ודפי הנחיתה וכיצד מעצבים אותם באופן בסיסי, החל משלבי התכנון הראשוניים ועד לשלבי הביצוע, וזאת ללא תלות במעצבים או במתכנתים.


לאורך ההכשרה הם מתוודעים לרכיבים ולאפשרויות במערכת בניית האתרים. הם מכירים שיטות לניהול תכנים, להזנת התוכן, לניהול תמונות, גלריות, טקסט, וידאו וצורות מדיה נוספות. כמו כן נלמדים תהליכי השימוש בתוספות כגון פלאגינים ווידג'טים לשדרוג האתר. נידונים גם היבטים בנגישות אתרי אינטרנט.

 

מתכונת הלימוד


זהו קורס אונליין המתקיים במתכונת מקוונת בלבד. היקף התכנית 70 שעות לימוד. המשתתפים מקבלים גישה לשיעורים מקוונים וכן מקבלים מטלות ומשימות שאותן עליהם לבצע באופן עצמאי בין השיעורים. באמצעות העבודות להגשה הם יכולים לתרגל את החומר הנלמד בשיעורים. כמו כן, הם מבצעים פרויקט מסכם שבו מתנסים בבניית אתר ובעיצובו באמצעות וורדפרס, תוך יישום מכלול הכלים הנלמדים בקורס.


יש לציין כי עלות התקנת התוכנות הגרפיות במחשבים האישיים של המשתתפים וכן דומיין האחסון לאירוח האתר בוורדפרס אינן כרוכות בעלות הקורס.

 

נושאי הלימוד


בין מגוון הנושאים הנכללים בקורס אפשר למנות את התחומים הבאים:

 

 

  • ניהול מדיה
  • ממשק חנות
  • הזנת תכנים
  • הטמעת וידאו
  • ניהול תפריטים
  • שימוש באלמנטור
  • שימוש בפלאגינים
  • הזנת גלריות ותמונות
  • עריכת ערכת עיצוב מובנית
  • ועוד

 

על מוסד הלימוד


בג'ון ברייס חיפה מתקיימים מגוון קורסים לתעודה במקצועות ההייטק והתוכנה. הקורסים מותאמים להתפתחויות עדכניות בשוק ובמהלכם ניתן להכיר טכנולוגיות ושיטות עבודה החיוניות בתעשיית ההייטק ובענפים משיקים. בין התחומים שאותם ניתן ללמוד במוסד זה נכללים תכנות, עיצוב דיגיטלי, פיתוח אפליקציות, בדיקות תוכנה, רשתות ועוד. בקורסים משולבים תכנים יישומיים כגון מטלות ופרויקטים, דרכם המשתתפים מתנסים הלכה למעשה בכלים הנלמדים ויכולים לצבור ניסיון פרקטי לקראת ההשתלבות בשוק העבודה. המרצים בקורסים הם בעלי ניסיון הן בהוראת התחומים הנלמדים והן ניסיון פרקטי בתעשייה, והן חושפים את הסטודנטים לכלים וידע מתוך ניסיונם ומתוך הנעשה בשטח.

 

תנאי קבלה


מסלול זה מיועד גם לחסרי רקע קודם בתחום בניית האתרים, המעוניינים להתמקצע בהקמה של אתרים ללא תלות כלכלית ותפעולית במעצבים גרפיים או מתכנתים, שברצונם להשתלב בשוק כמעצבי אתרים ודפי נחיתה בסיסיים בחברות הייטק, בתי דפוס, סטודיו לעיצוב, חברות לבניית אתרים ועוד. יש לציין כי אין צורך בידע קודם בתכנות כדי ללמוד בהכשרה זו.


במסגרת תנאי הקבלה לקורס, על המועמדים להכיר תפעולית את מערכת ההפעלה חלונות ואת השימוש באינטרנט וכן עליהם להיות בעלי שליטה ברמה בסיסית בשפה האנגלית. כמו כן, יש לעבור מבחן התאמה ומיון. יש לציין כי תנאי הקבלה עשויים להשתנות, מומלץ לפנות אל מוסד הלימוד לצורך קבלת המידע העדכני והמלא ביותר אודות תנאי קבלה.

 

תעודה


בסיום הקורס מוענקת לבוגרים תעודת גמר מטעם ג'ון ברייס. כדי לקבלה יש צורך בהשתתפות בשיעורים ובעמידה בכל החובות הלימודיים, לרבות הגשת כל המטלות והפרויקטים, מעבר המבחנים המעשיים והעיוניים ועמידה בכל תנאי תקנון הקורס.

עוד מסלולי לימוד - מכללת מדיאטק הייטק
Whatsapp Whatsapp