רוצה פרטים על קורס אלמנטור?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס אלמנטור

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס אלמנטור? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס Elementor לעיצוב אתרים בוורדפרס

 

אלמנטור (Elementor) הוא תוסף למערכת בניית האתרים וורדפרס, אשר פותח בישראל. מטרת התוסף היא ייעול תהליך הבנייה והעיצוב של אתרים ודפי נחיתה והפיכת התהליך לפשוט ומהיר יותר. למערכת זו מספר יתרונות כשהמרכזי שבהם הוא העובדה כי היא מאפשרת עיצוב גם ללא ידע בתכנות. ממשק התוכנה הוא פשוט למדי לתפעול והעבודה נוחה גם למי שאינם שולטים בקוד.


נוסף על כך, בעזרת התוסף ניתן לערוך מגוון רחב של מרכיבים באתר, עד לרמת פיקסל בודד, מה שמציב מגוון של אפשרויות בפני המעצבים להתאמת האתר לרצונות ולמטרות של הלקוח. יתרון נוסף הוא האפשרות לביצוע עריכות "לייב", כלומר עריכה בזמן אמת שתוצאותיה נראות מיידית ללא מעבר לתצוגה מקדימה. כך ניתן להקל על תהליך העבודה, לקצר אותו ולמנוע סרבול מיותר למעצבים.


המעוניינים להכיר את התוסף וללמוד כיצד להשתמש בו כדי לעצב אתרים ביעילות ובקלות יכולים ללמוד בקורס אלמנטור. בקורסים אלה לומדים בהרחבה על השימוש בתוסף תוך שימת דגש על צורכים פרקטיים של בעלי עסקים ומעצבים כאחד. בעזרת ידע זה יכולים המשתתפים להרחיב את היקף הפעילות העסקית ולייעל את האתרים שלהם וכן לפתוח דלת לעריכת פרויקטים רווחיים וחדשניים ללא תלות במתכנתים ואנשי מקצוע נוספים.


למי מיועד הקורס


קהל היעד של הקורסים הוא נרחב, הוא מתאים ליזמים ולבעלי עסקים שברצונם לרכוש כלים לבנייה של אתרים, דפי נחיתה ויישומי אינטרנט נוספים עבור החברות שלהם, ללא צורך בלימוד תכנות ופיתוח.


נוסף על כך, הוא מיועד למעצבים מענפים שונים שברצונם להשתלב בתחום מתפתח זה ולהציע שירותי בניית אתרים עבור עסקים. בין היתר יכולים ללמוד בו מעצבי אתרים ומעצבי אפליקציות שברצונם להרחיב את סל הכלים המקצועי וכן מעצבי פרינט שברצונם להכיר כלי חשוב להשתלבות בתחום הדיגיטל.


כמו כן, יכולים ללמוד בקורס גם אנשי שיווק דיגיטלי וקידום אתרים שברצונם להרחיב את הידע המקצועי ולרכוש ידע וכלים גם בתחום עיצוב דפי הנחיתה, לטובת ייעול הפרויקטים שלהם.

 

תכנית הלימודים


במהלך הקורס מעמיקים המשתתפים בתהליכי בניית אתרים ודפי נחיתה בעזרת תוסף Elementor. הם מכירים את המערכת והכלים הנכללים בה ואת אופן השימוש בהם לעיצוב של אתרים.


תחילה הם לומדים על עקרונות בניית אתרים בוורדפרס ואופן השימוש במערכת זו להתאמת מבנה ועיצוב האתר לצורכי העסק. בהמשך מתמקדים בתוסף אלמנטור וביכולות הבנייה והניהול של האתר. הם לומדים כיצד ליישם את יכולות המערכת בעבודה על סוגי אתרים ויישומים מגוונים כגון דפי נחיתה, אתרי תדמית עסקיים, פלטפורמות מסחר אלקטרוני וחנויות אונליין וכן בלוגים פרסומיים. בהמשך נלמדים תהליכי התאמה של אתרים למובייל ולטאבלט לצד רכישת מיומנויות רספונסיביות לאתרים.


בחלק מן התכניות מושם דגש על אופן העבודה מול לקוחות באמצעות אלמנטור. המשתתפים לומדים על השלבים בעבודה מול לקוחות החל מתחילת הפרויקט ועד מסירת מוצר מוגמר. הם לומדים כיצד לקבל בריפים ולאפיין צורכים של לקוח, לבצע בפועל את עיצוב האתרים ועיצוב רכיבי דף הנחיתה, לבצע אופטימיזציה וכן לסיים בהצלחה את הפרויקט. בהקשר זה נלמדים גם מושגים מתחום השיווק והמכירות וכלים לתמחור פרויקטים ולהתנהלות כלכלית יעילה מול לקוחות.

 

מתכונת הלימוד


מרבית הקורסים ללימוד תחום זה נערכים כיום במתכונת קורסים אונליין. תכניות הלמידה המקוונת נלמדות דרך האינטרנט והם מבוססות על שיעורים מוקלטים והדרכות דיגיטליות שמהם ניתן ללמוד על תהליכי העבודה. כמות השיעורים משתנה מקורס לקורס, ישנם מסלולים שהיקפם כעשרה שיעורים דיגיטליים וכן מסלולים שבהם כמה עשרות שיעורים. משך הזמן להשלמת הקורסים תלוי בצורכי התלמידים וניתן לפרוש את התכנית על פני פרק זמן לשיקולם, בין כמה שבועות למספר חודשים. היתרון המרכזי של הלמידה המקוונת הוא גמישות רבה שכן התלמידים יכולים ללמוד מהבית או מכל מקום וכן לקבוע את קצב הלימוד ושעות הלמידה בהתאם לצורכיהם. כך המסלול יכול להתאים לאנשים עובדים.


במהלך הקורסים משולבים תרגילים פרקטיים רבים שדרכם המשתתפים יכולים להכיר מקרוב את הכלים לבניית האתרים ואת האפשרויות השונות הגלומות בתוסף. ברבים מבין המסלולים הם יכולים ליישם את הידע הנרכש על אתרי העסקים והארגונים שלהם באופן מעשי. צוות הקורסים מסייע לתלמידים בהתמודדות עם קשיים ובעיות ועוקב אחרי ההתקדמות שלהם.

 

נושאי הלימוד


בין מגוון הנושאים הנלמדים במהלך הקורס נכללים:

 

 

  • יצירת דפי נחיתה
  • תוספים וממשקים
  • מבנה אתר תדמית
  • קידום אתרים SEO
  • פיתוח באמצעות HTML
  • בניית חנויות וירטואליות
  • אפיון של אלמנטים דינמיים
  • אופטימיזציה לביצועי אתרים
  • ועוד

 

תנאי קבלה


בדרך כלל הקורסים מיועדים לבעלי ניסיון וזיקה לתחום האינטרנט והדיגיטל, כגון מעצבי אתרים או לחלופין יזמי רשת ומנהלי חנויות ועסקים אונליין. עם זאת, בדרך כלל אין דרישה להיכרות קודמת עם וורדפרס כדי ללמוד בקורס וכן אין צורך בידע קודם בתכנות, שכן במהלך הקורסים נערכת היכרות יסודית עם המערכת הנלמדת באופן המתאים גם לחסרי ניסיון קודם בשימוש בה, תוך לימוד עקרונות הבסיס לשימוש יעיל בה.

 

אפשרויות תעסוקה

 

בוגרי הקורס יכולים להשתמש בכלים והידע הנרכשים במהלכו כדי לקדם את הקריירה והביצועים המקצועיים בתחום הדיגיטל. מעצבים יכולים להיעזר בכלים הנלמדים כדי להרחיב את היצע השירותים שהם מציעים ללקוחותיהם ולעבוד על מגוון רחב יותר של פרויקטים בבנייה ועיצוב דפי נחיתה ואתרים. כמו כן, יזמי דיגיטל ובעלי עסקים יכולים להשתמש בידע הנלמד כדי לייעל את הפעילות העסקית ולהרחיב את פעילותם בזירת הרשת, כגון להקים אתר חדש או לשכלל אתר קיים. כמו כן, מי שטרם רכשו ניסיון בעבודה בתחום יכולים להשתמש בידע הנלמד כדי לעשות את הצעדים הראשונים בתעשייה כבוני ומעצבי אתרים.


מי שמעוניינים להמשיך להרחיב את הידע המקצועי שברשותם יכולים לעשות זאת דרך השתתפות בקורסים נוספים בתחומים משיקים. ניתן למצוא מגוון רחב מאוד של קורסים והכשרות בתחום האינטרנט, בהם קורסים להיכרות עם תוכנות כגון קורס פוטושופ שבו ניתן ללמוד על עיצוב ועריכת תמונות או קורס אדובי XD שבו לומדים לעצב ממשקים יעילים. נוסף על כך נערכים קורסים בתחומי התכנות והפיתוח שבהם ניתן להכיר אפשרויות נוספות לבנייה ועיצוב אפליקציות, אתרים ומשחקים.


מוסדות


OnCourse (אונליין, תל אביב): זוהי חברה המפעילה פלטפורמות ללמידה בתחום הדיגיטל, העיצוב והמדיה. קורס Elementor של חברה זו נערך במתכונת אונליין והוא כולל עשרה שיעורים. הקורס מתאים גם לחברי ניסיון קודם בקוד ובו רוכשים כלים המתאימים למעצבים, יזמים ועצמאיים בענפים נוספים. חברה זו עורכת הכשרות אונליין נוספות וכן קורסים פרונטליים שמתקיימים בחללי למידה שונים בתל אביב. בין הקורסים המוצעים בחברה זו אפשר למצוא גם קורס חוויית משתמש UX, קורס עריכת וידאו, קורס אפטר אפקטס, קורס כתיבה, קורס איור דיגיטלי ומסלולים נוספים.


The Elementor Business (אונליין): חברה זו מציעה קורס אונליין להיכרות עם התוכנה. התלמידים מקבלים גישה לשיעורים אונליין וכן לתמיכה של המרצים דרך הווטסאפ ובפלטפורמות נוספות וכן שיחת מנטורינג עם מומחה. הקורס מתאים למתחילים וכן למי שכבר מנוסים בשימוש בתוכנה ומעוניינים לרענן את הידע שברשותם.


Web Creators (אונליין ופרונטלי): ארגון זה עורך קורס בניית אתרים שבו מתמקדים בוורדפרס ואלמנטור. הקורס מתקיים במתכונת משולבת ללימוד אונליין ומפגשים פרונטליים המתקיימים במיקומים משתנים בארץ. השיעורים הפרונטליים מתקיימים בקבוצות קטנות תוך עבודה עם האתרים הפרטניים של המשתתפים.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס אלמנטור?

רוצה לדעת יותר על קורס אלמנטור?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
חוות דעת של סטודנטים: אינטרנט
התקבלו 10 דירוגים בציון ממוצע 4.4 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp