רוצה פרטים על קורס ייבוא מסין?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס ייבוא מסין

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס ייבוא מסין? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

*חדש: לא החלטת מה ללמוד?
לחץ/י לסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים עם המנטורים המובילים בישראל.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס ייבוא מסין


כלכלת סין נמצאת בתנופת צמיחה כבר עשורים, כאשר סקטורים רבים בתעשייה ובמסחר במדינות רבות מסתמכים על ייבוא מוצרים וחומרי גלם ממדינה זו. גם בישראל, קיימות מערכות יחסים ענפות בין עולם העסקים הסיני לבין זה הישראלי.


מסיבה זו, לאנשי עסקים, יבואנים, ומנהלים בחברות ובמפעלים שונים, קיים צורך בהיכרות עם ההיבטים השונים של הייבוא מסין, החל מהאספקטים המשפטיים וכלה באלו המסחריים. כמו כן, לצורך ניהול עסקים עם מדינה זו, נדרשת הבנה בתרבות העסקית הסינית ויכולות תקשורת בין תרבותית.


קורסי ייבוא וייצוא בהתמקדות בשווקים ספציפיים, וביניהם השוק הסיני, מתקיימים במספר מוסדות לימוד ברחבי הארץ, ובמהלכם המשתתפים רוכשים ידע לגבי מכלול היבטים אלו, וכן כלים פרקטיים לצורך התמודדות עם הדילמות והאתגרים שעשויים לעלות במהלך העבודה בתחום.


תכנית הלימודים


התכנים הנלמדים במהלך הקורסים השונים הם לעתים קרובות רב תחומיים, ומגיעים מעולמות מגוונים: המשפט הבינלאומי, המסחר הבינלאומי, התקשורת הבין תרבותית, השיווק, ועוד. מטרתה של תכנית הלימודים לספק לסטודנטים את הכלים לניהול עסקים עם השוק הסיני, וייבוא מוצלח של המוצרים לישראל – תוך הקניית מיומנויות לפתרון בעיות והתמודדות עם אתגרים נפוצים שעולים בתחום זה.


הסטודנטים רוכשים ידע תיאורטי בנושאי ניתוח שוק, היצע וביקוש, מונחי מכר שונים, מערכת הסחר מול סין ושיטות תשלום בעת ביצוע עסקאות בינלאומיות. מעבר לכך, הם מקבלים היכרות עם ההיבטים הרגולטוריים וההגבלות המשפטיות המחייבות יבואנים.


כמו כן, ברוב הקורסים תכנית הלימודים סובבת גם סביב התרבות הייחודית של מדינה זו וההשלכות על אופן ניהול המשא ומתן עם אנשי עסקים, ויחסי הגומלין השונים בעולם העסקי שם. בחלק מהקורסים, מוקנית לסטודנטים אף שליטה בסיסית במונחים חשובים בסינית עסקית.


מתכונת הלימודים


קורסים אלו לרוב מתקיימים במתכונת של מפגשים פעם בשבוע, בשעות הערב, על מנת להקל על שילובם עם עבודה או חיי משפחה. בחלק ממוסדות הלימוד מוצעת לעתים אפשרות לבחור גם במסלול בוקר.


הדגש המעשי של הקורס מתבטא בשילוב הפרקטיקה כבר במהלך הלימודים. הסטודנטים מגישים עבודות ומטלות לאורך הקורס, ובחלק מהקורסים אף נדרשים להיבחן בשפה הסינית כדי להראות את שליטתם בה. מעבר לכך, לקראתה סיום הלימודים, הסטודנטים מבצעים פרויקט גמר יישומי, שיכול לעתים להוות תכנית עסקית המותאמת לצרכי הארגון בו הם פועלים, או העסק אותו הם מעוניינים לבנות.


נושאי הלימוד


הנושאים הנסקרים במהלך הקורס הם רב תחומיים; בין היתר, הסטודנטים עוסקים בתחומי המשפטים, המסחר הבינלאומי, התרבות וההיסטוריה של המקום. ניתן למנות נושאים כמו:

 

 

  • ניהול משא ומתן
  • כתיבת הסכמים
  • מערכת הסחר עם סין
  • התרבות והשפה הסינית
  • יכולות תקשורת בין תרבותית
  • קיום שיתופי פעולה עם יצרנים
  • שיטות תשלום במסחר בינלאומי
  • השקעות ועסקאות בשווקים במדינה
  • היבטים משפטיים של סחר בינלאומי
  • ועוד


קהל יעד


חלק מהקורסים מתאימים ליבואנים או בעלי תפקידים בחברות העוסקות בסחר עם סין, שמעוניינים להעמיק את ידיעותיהם בתחום. קיימים גם קורסים המיועדים למי שעושים את צעדיהם הראשונים בתחום, או רוצים להתחיל לעסוק בו.


מוסדות הלימוד האפשריים


קורס זה מוצע במוסדות לימוד שונים ברחבי הארץ, המלמדים לימודי פיננסים לתעודה, וכן תחומים נוספים הקשורים בייבוא וייצוא. ביניהם ניתן למנות את:


ביראד לימודי תעודה מתקדמים – אוניברסיטת בר אילן (רמת גן): קורס ייבוא מסין בביראד מתאים הן ליבואנים מנוסים והן ליזמים שנמצאים בתחילת דרכם המקצועית בתחום זה. במהלך הקורס, שהיקפו כ – 92 שעות אקדמיות, הסטודנטים סוקרים את המשמעויות העסקיות של הפערים ברכישת המוצרים בשוק הסיני לעומת שאר העולם, ואת האתגרים הייחודיים עמם מתמודדים מי שעוסקים במסחר מול מדינה זו.


מלבד הידע התיאורטי שנרכש במסגרת ההרצאות הפרונטליות בקורס, הסטודנטים רוכשים גם מיומנויות פרקטיות וידע מעשי בתחומי כמו סחר בינלאומי, פיננסים, סחר מקוון, וכן לומדים להכיר את התרבות והשפה הסיניות, סוגיות בתחום זכויות הקניין שהן בעלות חשיבות רבה בעבודה מול מדינה זו, כמו גם את ההיבטים התרבותיים של יצירת שיתופי פעולה עם המדינה, כולל ניהול משא ומתן, עסקאות והשקעות מול אנשי עסקים.


על מנת להיות זכאים לתעודת גמר, על הסטודנטים לעמוד בחובת הנוכחות של 80% מהשיעורים, להגיש מטלות במהלך הקורס, להיבחן בשפה הסינית וכן לערוך פרויקט גמר מסכם.


כמו כן, מתקיים בביראד גם קורס ניהול עסקים בסין, במהלכו סוקרים תכנים דומים, תוך התמקדות בפן הניהולי.


אפשרויות תעסוקה


היותה של סין שחקנית משמעותית בזירה הבינלאומית משפיעה גם על עולם המסחר; על כן, הידע והכלים אותם רוכשים במהלך הלימודים, מאפשרים למי שכבר עוסקים בתחום במסגרת ארגונים וגופים עסקיים, או כיזמים עצמאיים, לקדם את פעילותם ולקבל כלים לפיתוח העסק וכן לשיווק בינלאומי של פעילותם.


מי שרוצים לעשות הסבה מקצועית, יכולים להשתלב לאחר סיום הלימודים במגוון משרות בחברות יבואן, במפעלים ובגורמים נוספים בתעשייה. מעבר לכך, עומדת בפניהם האפשרות לעסוק בתחום כעצמאים ולהשתמש בתוכנית העסקית ובניסיון הנצבר במהלך הלימודים כדי למנף את עצמם ולהעלות את השכר בייבוא וייצוא.


לאחר צבירת ניסיון מספיק בתחום, ניתן גם לעסוק בייעוץ לחברות ולארגונים בנושאי ייבוא. מי שרוצים להמשיך ולהתמחות בעבודה מול השווקים הסיניים, יכולים להשתתף בקורסי תרבות סינית ואף ללמוד את השפה כדי להתמצא בצורה מיטבית. כמו כן, יכולים להשתתף בהכשרות מקצועיות ולהתמקצע בעבודה גם מול שווקים בינלאומיים נוספים.


הכשרות מקצועיות נוספות


במוסדות לימוד רבים ברחבי הארץ מוצעים קורסים בנושאי ייבוא, ייצוא, וסחר בינלאומי. בין היתר, קיימות הכשרות מקצועיות המזכות את המשתתפים בתעודת גמר בתחום מטעם משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים, ובלבד שהם עומדים בהצלחה בבחינות המשרד.


מטרת תכניות הלימודים בקורסים אלו היא להקנות הבנה רחבה בנושאים נחוצים כגון המשפט, המסחר, המכר, והמכס. הסטודנטים לומדים מונחים מקצועיים, כולל באנגלית, ורוכשים ידע נדרש לצורך איתור לקוחות וספקים. מעבר לכך, הם מקבלים היכרות עם תכנים מרכזיים בתחומי הלוגיסטיקה, ולומדים כיצד לצמצם עלויות וכן לתמחר בצורה נכונה.


היקף הקורסים משתנה – קיימים קורסים שכוללים 112 שעות לימוד אקדמיות, וקיימים כאלו שיכולים להגיע גם ליותר מ – 200 שעות לימוד אקדמיות. הקורסים לרוב נערכים במתכונות גמישות המתאימות לשילוב עם עבודה, כאשר המפגשים לעתים קרובות מתקיימים פעם בשבוע, בשעות הערב.


תוכניות הלימוד כוללות שעות למידה עיוניות וכן וכן שעות עבודה מעשית. כמו כן, הסטודנטים משתתפים בסיורים לימודיים, כגון סיורים לנמלים, ונדרשים להגיש פרויקט גמר לקראת סיום הקורס. התכנים המועברים בלימודים אלו מכינים את המשתתפים לקראת הבחינות של משרד העבודה.


מעבר לכך, לקראת סיום הקורס, חלק ממוסדות הלימוד משלבים גם תכנים להכנה לקראת שוק העבודה, כגון גישה למאגרי מידע על ספקים, ואף עזרה במציאת עבודה לסטודנטים שעומדים בקריטריונים.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס ייבוא מסין?

רוצה לדעת יותר על קורס ייבוא מסין?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: לימודי פיננסים לתעודה

התקבלו 3 דירוגים בציון ממוצע 4.7 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp