קורס השקעות בשוק ההון במכללת לימודית

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שוק ההון?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מכללת לימודית - קורס שוק ההון.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס השקעות בשוק ההון במכללת לימודית ירושלים


במכללת לימודית שבירושלים ניתן ללמוד בקורס השקעות בשוק ההון ובו לקבל נקודת מבט מקיפה על הבורסה. בקורס נרכשים כלים היכולים לסייע הן למשקיעים מתחילים והן למשקיעים מנוסים יותר שברצונם להרחיב את אפשרויות ההשקעה ולהעמיק את הידע המקצועי.


לאחר סיום הקורס יכולים הבוגרים להתחיל קריירה כסוחרים עצמאיים, הבורסה המקומית היא זירה דינמית במיוחד וקיימות בה מגוון של הזדמנויות ואפשרויות השקעה שיכולות להתאים לבוגרים. כמו כן, הם יכולים להמשיך להרחיב את הידע שברשותם דרך לימוד בקורסים והכשרות נוספים בתחום. ידע זה יכול לסייע גם למי שכבר עוסקים במסחר בבורסה באפיקים שונים וכן לעובדים במקצועות פיננסיים.


תכנית הלימודים


במהלך קורס זה המשתתפים רוכשים ידע רב על שוק ההון ומכירים מגוון של אפשרויות השקעה. נרכשים מגוון כלים להשקעה בבורסה, לרבות ניתוח של גרפים, ניהול סיכונים פיננסיים וכלים נוספים. כמו כן, המשתתפים לומדים על החיבור שבין פסיכולוגיה של משקיעים לידע על מצב השוק ודנים בהשפעה על אלה על תוצאות השקעות בבורסה.


בתחילת הקורס הם סוקרים את אפיקי ההשקעה האפשריים כגון במניות, מט"ח, סחורות והשקעות אלטרנטיביות. לאחר מכן הם סוקרים גם את מכשירי ההשקעה כגון איגרות חוב, תעודות סל, קופות גמל, קרנות נאמנות, קרנות גידור ועוד. בהמשך התכנית הם דנים בשיטות לחיזוי של מגמות עתידיות בשוק ההון. בהקשר זה הם מתוודעים גם לסוגי גרפים המאפשרים תרגום מגמות ושינויים לעזר חזותי המאפשר קריאה יעילה יותר של התנודות בבורסה.


נוסף על כך, דנים המשתתפים בשיטות לזיהוי של הזדמנויות השקעה תוך לימוד של עקרונות ניהול סיכונים והקטנתם. כמו כן, לומדים כיצד בונים תיק השקעות יעיל ואיכותי כיצד מתכננים ובונים תכנית מסחר תוך קביעה של מטרות, הבנה של מגבלות מסחר אישיות וקבלת החלטות יעילה לאורך התהליך.

 

מתכונת הלימוד


הקורס כולל חמישה מפגשים שהיקף כל אחד מהם 4 שעות אקדמיות. במהלכו המשתתפים לוקחים חלק בהרצאות עיוניות פרונטליות וכן בדיונים וניתוחים של מצבים מתוך שוק ההון.

נושאי הלימוד

 

 

  • נקודות שפל ושיא
  • בניית תכנית מסחר
  • בניית תיקי השקעות
  • הגישה הפסיכולוגית
  • דרכי קבלת החלטות
  • ניהול סיכונים פיננסיים
  • אפיקי ומכשירי השקעה
  • שימוש בגרפים במסחר
  • פיקדונות ותכניות חיסכון
  • ועוד

 

סגל הוראה


מרצה הקורס הוא בעליה של חברת השקעות, שברשותו ניסיון של עשרות שנים במסחר והשקעה בשוק ההון באפיקים שונים, כגון כיועץ השקעות ומנהל תיקים. כמו כן, הוא חיבר ספר בתחום ההשקעות בבורסה, המנגיש תהליכי השקעה וכולל תובנות למשקיעים מתחילים וותיקים.

 

על מוסד הלימוד


במכללת לימודית, הממוקמת במרכז העיר ירושלים, מתקיימים קורסים נוספים במסגרת בית הספר להשקעות, בהם קורס השקעות נדל"ן המתאים למתחילים ולבעלי ניסיון כאחד בתחום זה המעוניינים לרכוש כלים לאיתור הזדמנויות השקעה בשוק המקרקעין המקומי. במכללה מתקיימים גם קורסים במקצועות החשבונאות והמינהל כגון קורס הנהלת חשבונות, קורס חשבי שכר וקורסים במזכירות. ניתן ללמוד בה גם את ענפי הרכב והתחבורה וקורסים להיכרות עם יישומי אופיס וכן מסלולי הכשרה ייעודיים לארגונים שבהם מותאמים התכנים והמתכונת לצורכי העסק ולמטרותיו.


מבין הקורסים המתקיימים במכללה חלקם נערכים בפיקוח של גופים כגון משרד העבודה, לשכת רואי חשבון ועוד. תכניות הלימוד המתקיימות במוסד זה מותאמות לשינויים והתפתחויות במשק הישראלי מתוך מטרה לסייע לתושבי ירושלים לפתח קריירה בענפים מבוקשים. בעזרת הידע הנרכש בקורסים הנלמדים במכללה יכולים המשתתפים לקדם את הקריירה או לחלופין לעבור הסבה מקצועית לענפים חדשים.

 

תנאי קבלה וקהל היעד


לתכנית מתקבלים מועמדים מגיל 18 שנים ומעלה. יכולים ללמוד בו מי ששוקלים להתחיל קריירה כסוחרים עצמאיים והמעוניינים להתחיל להשקיע בבורסה באפיקים שונים. כמו כן, הקורס יכול להתאים גם לסוחרים וותיקים ומנוסים, שמעוניינים לרענן את הידע שברשותם ולהרחיב את היכרותם עם טכניקות מסחר מבוקשות.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת לימודית

כלים שיעזרו לך לבחור