קורס אופיס במכללת לימודית

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מחשבים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מכללת לימודית - קורס אופיס.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס יישומי מחשב ואופיס במכללת לימודית

 

ההתבססות ההולכת וגוברת על טכנולוגיות מתקדמות, מאפשרת לייעל את כל תחומי החיים, ובכללם מגוון התהליכים המתרחשים במקומות העבודה.

 

אמצעי מחשוב מסייעים לנהל משימות בצורה מאורגנת ומסודרת יותר, לאסוף נתונים ומידע על הפעילויות השונות של הארגון ולהסיק מסקנות שמאפשרות לשפר את התנהלותו הכוללת, ויש להם עוד יישומים רבים ומגוונים.

 

על כן, רבים בעלי התפקידים ששליטה ברמה גבוהה ביישומי מחשב יכולה להועיל לקידומם המקצועי. מי שמעוניינים בקידום ופיתוח הקריירה, ורוצים לחזק את מיומנויותיהם בתוכנות של מייקרוסופט אופיס, יכולים להשתתף בקורסים והכשרות כדי להעמיק את היכרותם עם התחום.

 

בין ההכשרות האפשריות הרבות שמוצעות ברחבי הארץ, ניתן לקחת חלק בקורס אופיס במכללת לימודית, שנמצאת בירושלים.

 

תכנית הלימודים

 

הקורס מקנה היכרות עם תוכנות מייקרוסופט אופיס השונות: פאוורפוינט המשמשת לבניית מצגות, האפשרויות השונות של תוכנת מעבד התמלילים וורד, וכן תוכנת אקסל שנמצאת בשימוש נרחב במגוון ארגונים ובאמצעותה לארגן ולסדר נתונים בצורה הנוחה לשליפה ולהצלבה שלהם, ולהסיק מתוכם מסקנות שמסייעות לשפר את ההתנהלות הארגונית.

 

כמו כן, הסטודנטים לומדים להכיר גם את הפונקציות השונות של תיבת הדואר האלקטרוני אאוטלוק, בה עושים שימוש משרדים רבים, ושיכולה לשמש גם לצרכים אישיים.

 

מעבר לרכישת המיומנויות הייחודיות לשימוש בכל אחת מהתוכנות, הסטודנטים מקבלים גם ידע כללי ומקיף מעולם המחשבים. ההיכרות המעמיקה עם התחום, שנבנית במהלך הקורס, מתמקדת בפן המקצועי – הם לומדים כיצד יישומי מחשב יכולים לעזור בייעול התפקידים והמשימות שאותם הם מבצעים בארגונים בהם הם פועלים.

 

במסגרת היכרות זו, הסטודנטים לומדים על מערכות הפעלה שונות, כיצד להשתמש בג'ימייל באופן מיטבי, וכן על יתרונותיהם וחסרונותיהם של דפדפנים שונים ועל אופן העבודה עמם.


מתכונת הלימודים


היקפו של הקורס 8 מפגשים, שנערכים פעם בשבוע. אורכו של כל מפגש כ – 3 שעות.

 

הלימודים מתקיימים במתכונת גמישה, המאפשרת לשלב אותם עם עבודה או עם חיי משפחה. מוצבת בפני הסטודנטים האפשרות לבחור בין מסלול בוקר לבין מסלול ערב. כמו כן, הם יכולים לבחור האם להשתתף במפגש נוסף במידת הצורך.


שיטת הלמידה בקורס היא הדרגתית, כאשר הקורס מורכב מ – 6 מודולים. כל מודול מהווה בסיס לזה שאחריו.

 

הקורס משלב בין ידע עיוני לבין ידע מעשי, כאשר הסטודנטים מתרגלים את השימוש בתוכנות וביישומים השונים לאורך לימודיהם, ונדרשים להגיש מטלות ומשימות. זאת במטרה להקנות להם מיומנויות פרקטיות, באמצעותן הם יכולים להתכונן לקראת הציפיות של שוק העבודה הטכנולוגי של ימינו.


נושאי הלימוד

 

התכנים המועברים במסגרת הקורס מגוונים וכוללים, לצד התמצאות טובה יותר במחשבים, גם העמקה בתוכנות אופיס השונות. בין היתר, הסטודנטים לומדים על:

 

  • מערכות הפעלה
  • ניהול ידע ממוחשב
  • כתיבת מסמכים בוורד
  • שימוש במנועי חיפוש באינטרנט
  • שימוש בדפדפני אינטרנט שונים
  • עיצוב ובניית מצגות בפאוורפוינט
  • טבלאות וגיליונות אלקטרוניים באקסל
  • שימוש משרדי ואישי בדוא"ל אלקטרוני
  • ועוד

 

על מוסד הלימודים


מכללת לימודית היא מוסד להכשרה מקצועית שפועל בירושלים, ובמסגרתו ניתן להשתתף במגוון קורסים בתחומי ידע שונים. המטרה, עליה שמים דגש במכללה, היא הקניית כלים להשתלבות בוגריה בקריירה במקצועות מבוקשים במשק הישראלי.

 

בין היתר, הקורסים המוצעים במכללה כוללים קורס אקסל, קורס חשבי שכר, קורס הנהלת חשבונות, קורס מזכירות רפואית, ועוד.

 

תכניות הלימוד של ההכשרות המקצועיות השונות במכללת לימודית נבנות סביב הצרכים והדרישות המתעדכנות של שוק העבודה בישראל, ותוך שיתוף פעולה עם מעסיקים ממגוון גופים מובילים במשק.

 

המכללה מקיימת שיתופי פעולה גם עם גורמים ציבוריים, כגון משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים, לשכת יועצי המס וכן לשכת רואי החשבון. ההכשרות שמתקיימות תחת פיקוח גורמים אלו מזכות בתעודות הסמכה רשמיות, שיכולות לפתוח דלתות במגוון מקומות עבודה.

 

קהל היעד


הקורס מיועד למי שרוצים להתקדם מבחינה מקצועית, ומרגישים צורך בחיזוק רמת השליטה שלהם ביישומי מחשב.

מעבר לכך, יכולים להיעזר בתכנים הנלמדים בקורס גם מי שרוצים לשפר את יכולותיהם הטכנולוגיות עבור שימושים אישיים.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת לימודית

פורום לימודי מחשבים
קבלה ללימודי הנדסת תוכנה וסייבר
מזל
ללא תגובה
קורס פייתון פרונטאלי לקיץ הקרוב
אביחי חיון
1 תגובות
מסלול ערב בקורס אופיס בהרצליה
יעל
1 תגובות
תעסוקה אחרי קורס ניהול תשתיות ענן היברדי
אורי
1 תגובות
ללמוד מדעי המחשב בטכניון עם ממוצע בגרויות גבוה ללא פסיכומטרי
אברהם רחימוב
1 תגובות
מהם תנאי הקבלה ללימודי מדעי המחשב?
אודל וויניק
1 תגובות
מדעי המחשב או הנדסת תוכנה
מוניר סלאמנה
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp