רוצה פרטים על קורס סטיילינג לחרדיות ודתיות?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס סטיילינג לנשים חרדיות ודתיות

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס סטיילינג לחרדיות ודתיות? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


(בחסות)

קורס סטיילינג לדתיות וחרדיות

 

להתלבש עם סגנון


עולם האופנה הוא עולם דינמי שמשתנה במהירות, כאשר טרנדים וסגנונות מתחלפים כל העת ועמם היצע הבגדים בחנויות ובאתרי האופנה השונים באינטרנט. יחד עם האופנות המשתנות, מתעדכנות תפישות חברתיות לגבי מיתוג ודימוי מקצועי.


תחום הסטיילינג הוא במידה רבה עיצוב התדמית הפומבית שלנו, כאשר ניתן להשפיע על איך אחרים תופשים אותנו ולבטא את אופיינו באמצעות שימוש בביגוד, אקססוריז, התאמת צבעים, ועוד. בעידן הרשתות החברתיות, הנראות החיצונית והמיתוג שלנו יכולים להוות גורם מכריע על ההצלחה בקריירה.


הפריטים הרבים מהם מורכב סגנון לבוש אישי, והמגמות המתעדכנות של תעשיית האופנה, משמעותם עולם ידע נרחב ורב תחומי שיש להכיר כדי לעצב את הסגנון האישי בצורה מיטבית.


מי שרוצים לשנות את תדמיתם, להחליף סגנון או מלתחה, וכן לחדד וללטש סגנון קיים על פי מה שמעוניינים לשדר, יכולים להשתתף בקורסי סטיילינג ובהכשרות מקצועיות בתחום, על מנת לרכוש את הכלים והידע להתאים לעצמם אאוטפיטים מלאים.


קורסים ייעודיים למגזר הדתי והחרדי


נשים חרדיות ודתיות משתמשות בפריטי ביגוד ייחודיים, כגון מטפחות ראש ופיאות, הטומנות בחובן מגוון אפשרויות נוספות להשלמת הלוק. מלבד זאת, התאמת הלבוש לאמונתן ולערכי ההלכה מצריכה הבנה בעקרונות הצניעות.


על כן, ניתן להשתתף בקורסי סטיילינג ייעודיים לנשים דתיות וחרדיות, במהלכם מתחשבים במגוון השיקולים המיוחדים למי ששומרות מצוות. במרבית הקורסים, נכללים גם תכנים הקשורים לייעוץ סטיילינג לאחרות, המאפשרים למי שרוצה לעסוק בסטיילינג באופן מקצועי לעשות את צעדיה הראשונים בתחום.

 


תכנית הלימודים


במסגרת הקורס, הסטודנטיות לומדות כיצד להתאים בגדים שעומדים בעקרונות הצניעות, וכן מתאימים למבנה הגוף של כל אחת מהן. כמו כן, הן רוכשות הבנה בתחום הצבעים ולומדות כיצד להתאים לכל אחת את הצבע ההולם אותה.


הסטודנטיות סוקרות את הטרנדים המובילים כיום בעולם האופנה, ורוכשות כלים בזיהוי טרנדים חדשים ובהתאמתם לכללים ההלכתיים בנושאי לבוש ומראה חיצוני.


חלק חשוב בתכנית הלימודים מתמקד בהתאמת מלתחה לאירועים ומועדים מיוחדים, וקבלת הבנה בהרכבת אאוטפיט על פי מהות כל אירוע.


מעבר לכך, הסטודנטיות מעמיקות בתחום האקססוריז, כולל מטפחות, כיסויי ראש ופיאות, שיכולים להשלים את הלוק הכללי, ולהפוך אותם לחלק אינטגרלי מהאאוטפיט. בנוסף, הן לומדות כיצד להתאים את האיפור למבנה הפנים שלהן, לצבעים המחמיאים להן, וכן להשתמש באיפור כדי לשדרג את המראה הכללי.


כמו כן, חלק מתכניות הלימוד כוללות גם תכנים המיועדים למי שמעוניינות להתפתח מבחינה מקצועית ולעסוק בסטיילינג.

 


מתכונת הלימודים


הלימודים מתקיימים במתכונת גמישה הנוחה לנשים עובדות, שמנהלות גם חיי משפחה: לרוב המפגשים נערכים אחת לשבוע בשעות אחר הצהריים או הערב.


פן מרכזי של הלימודים סובב סביב תרגול ויישום מעשי של החומר הנלמד. הסטודנטיות מקבלות מטלות לביצוע בבית, בין השיעורים, ובמהלך השיעורים פוגשות סטייליסטיות ואושיות אופנה מהמגזר החרדי והדתי שנותנות להן טיפים ומייעצות להן מניסיונן המקצועי.


כך, כבר במהלך הלימודים מתאפשר לסטודנטיות להתאים לעצמן מלתחה, איפור ואקססוריז, ללמוד כיצד להתאים לעצמן גזרות וצבעים, לבחור פיאות, ועוד. במסגרת הקורס הן בונות לעצמן מלתחה חכמה ומודולרית, המשתמשת במספר מצומצם יחסית של בגדים כדי להרכיב מגוון רחב של אאוטפיטים.


מלבד זאת, חלק מתכניות הלימוד כוללות תרגולים פרקטיים, התנסויות מעשיות וסיורים לימודיים. מי שלומדות בקורסים שמכשירים מקצועית לעבודה עם לקוחות, משתתפות גם בהפקת מהפך סטיילינג ובמפגשים עם לקוחות.

 


נושאי הלימוד


הנושאים בקורסים משתנים על פי היקפם ומיקודם, אך לרוב המשתתפות עוסקות בקבלת היכרות עם היבטים שונים של עולם האופנה, ושל עיצוב והתאמה אישיים, כולל ביגוד, עיצוב שיער, איפור ואקססוריז. בין נושאי הלימוד:

 

 

  • טרנדים אופנתיים
  • סוגי הלבשה תחתונה
  • כלים להתאמת צבעים
  • מבוא לעבודה מול לקוחות
  • התאמת פאות וסגנון שיער
  • בחירת כיסוי ראש או מטפחת
  • התאמה אישית של סגנון הלבוש
  • בחירת גזרות על פי כללי ההלכה
  • שדרוג המראה באמצעות אקססוריז
  • ועוד


על מוסדות הלימודים


קורסי סטיילינג לדתיות ולחרדיות מוצעים במגוון מוסדות לימוד ברחבי הארץ. בין האפשרויות שעומדות בפני מי שרוצות להשתתף בקורסים בתחום זה, ניתן למנות:


שנקר לימודי חוץ והמשך (רמת גן):
במרכז ללימודי חוץ והמשך של מכללת שנקר ניתן להשתתף בקורס סטיילינג לנשים מהמגזר הדתי, שמונה 10 פגישות בנות 3.5 שעות אקדמיות כל אחד. הקורס נערך פעם בשבוע, החל משעות אחר הצהריים.


תכנית הלימודים בקורס כוללת גם רכישת הבנה בייעוץ ללקוחות, מה שיכול לאפשר לבוגרות לקדם קריירה בתחום זה. בנוסף, הסטודנטיות לומדות להתאים מלתחה חכמה, לבחור סגנון לבוש המבטא את אישיותן ותדמיתן הרצויה בצורה מיטבית, ומקבלות היכרות עם עולם האופנה ומגמותיו המתעדכנות.


מכללת בוטיק לילך עמר (חיפה): הקורס המוצע במכללה מונה 48 שעות אקדמיות, הנפרשות על פני 12 מפגשים. המפגשים נערכים פעם בשבוע, כאשר כל מפגש בן כ – 4 שעות. הלימודים מוצעים במתכונת בוקר וכן במתכונת ערב, וכך מאפשרים גמישות עבור מי שמשלבות את הלימודים עם עבודה או עם הורות.

 

חלק חשוב מהקורס מתמקד בתרגול פרקטי ובהתנסות מעשית של החומר הנלמד, שכולל גם תכנים הפונים למי שרוצות לפתח קריירה בתחום. כך למשל, הסטודנטיות משתתפות בסיורים לימודיים, בהפקת סטיילינג ונפגשות עם לקוחות לשם צבירת התנסות בייעוץ בתחום.

 

מלבד מוסדות לימוד אלו, קיימים גם קורסים מקוונים וקורסים לייעוץ אישי, אותם מציעים סטייליסטים וסטייליסטיות הפועלים באופן עצמאי.


על סגל ההוראה


הקורסים השונים מונחים על ידי נשות מקצוע, שלהן ניסיון רב בתחומי האופנה השונים. המרצות עוסקות במקצועות כגון ייעוץ אופנה, סטיילינג, פרסום, מיתוג אישי וייעוץ תדמית, ולעתים גם במקצועות האיפור, השיער והביוטי.


המרצות מעניקות לסטודנטיות תמיכה ויחס אישיים, מייעצות להן ונותנות טיפים לקידום התדמית הרצויה להן, וכן חושפות בפניהן את מאחורי הקלעים של תעשיית האופנה. באמצעות הנחייתן המקצועית, הסטודנטיות יכולות להתאים לעצמן סגנון ומלתחה שיכולים לסייע להן בקידום ובפיתוח עצמי.


כמו כן, מרצות אורח המשתתפות בקורסים השונים לעתים גם אושיות אופנה ומעצבות אופנה מהעולם הדתי והחרדי.

 


תנאי קבלה

 

קהל היעד של הקורסים הוא נשים מהמגזר הדתי והחרדי, שברצונן להשתלב בעולם הסטיילינג ולעסוק בתחום כמקצוע. תכניות הלימוד לרוב מתאימות גם למי שמתחילות את דרכן בתחום, וגם למי שרוצות לרכוש כלים ומיומנויות נוספים, ולהתעדכן בטרנדים עכשוויים מפי מומחיות בתעשייה.

תעודה


הקריטריונים לזכאות לתעודת סיום קורס נקבעים על ידי מוסדות הלימוד השונים, ומומלץ לוודא אותם מולם.

 

בין היתר, ברבים מהקורסים ישנה חובת נוכחות, בה יש לעמוד על מנת להיות זכאית לתעודת גמר. כמו כן, רוב תוכניות הלימוד כוללות משימות ושיעורי בית לתרגול בין השיעורים, אותם יש להגיש כדי לקבל את התעודה.

 

מי שעומדות בתנאים בהצלחה זכאיות לתעודת סיום קורס סטיילינג, כאשר מסיימות בעלות הישגים גבוהים יכולות לקבל תעודת הצטיינות בחלק מהקורסים.


אפשרויות תעסוקה


מסיימות הקורסים יכולות להשתמש בכלים שהן מקבלות לחיזוק הביטחון והדימוי העצמיים, לשם מיתוג מחדש ולבניית תדמית מקצועית, שיכולים לסייע להן בקידום הקריירה.


מעבר לכך, מי שלאחר ההשתתפות בקורס מעוניינת לייעץ לאנשים אחרים בנושאי סטיילינג, תדמית ומיתוג יכולה לקחת חלק בהכשרות המשך וללמוד להיות סטייליסטית מקצועית.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס סטיילינג לחרדיות ודתיות?

רוצה לדעת יותר על קורס סטיילינג לחרדיות ודתיות?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד קורס סטיילינג לחרדיות ודתיות

חוות דעת של סטודנטים: לימודים לדתיים

התקבלו 2,187 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp