קורס חוקרים פרטיים בהתמחות סייבר ביחידה ללימודי חוץ רחובות

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי ביטחון?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

* חדש באתר: סדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים שתשנה לך את החיים

 

הגעת לדף עם מידע על חוץ רחובות - חוקרים פרטיים וסייבר.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


סדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים

אלון גל

פרופ' יורם יובל

פרופ' יוסי יסעור

ד"ר תמי אמיר

קורס חוקרים פרטיים בהתמחות חקירות סייבר ומודיעין עסקי ביחידה ללימודי חוץ המכללה לעסקים רחובות

 

ארגונים מתמודדים עם מגוון של איומים במסגרת שגרת היום יום. החל מסוגיות בתחרות עסקית הנחוצות לשמירה על יתרון בתחרות במשק ועד למתקפות סייבר הפוגעות במשאבים המקוונים יקרי הערך של החברה. בישראל עולות גם סוגיות ביטחוניות שונות כחלק מן המציאות המדינית הלא פשוטה. לכל אותם איומים יש צורך לתת מענה מתאים ומהיר כדי למנוע פגיעה בתפקוד העסק. עובדים ומנהלים נדרשים להכיר את נהלי הפעילות הנדרשים בזמני חירום ובעת שגרה, כדי לאתר מבעוד מועד אתגרים עמם יש להתמודד.


המעוניינים להשתלב בתפקידים מגוונים בתחום הביטחון יכולים ללמוד בקורס חוקרים פרטיים בהתמחות חקירות סייבר ומודיעין עסקי המתקיים ביחידה ללימודי חוץ של המכללה לעסקים ברחובות. זהו קורס משולב שבו רוכשים המשתתפים ידע במקצועות ביטחון, מודיעין וטכנולוגיה. הידע הנלמד הוא פרקטי ומותאם לצורכי המשק של היום, כדי לסייע לבוגרי הקורס להשתלב במגוון תפקידים בשוק העבודה עם סיום הכשרתם. נוסף על כך בתכנית ניתן לקבל את ההכנה הנדרשת לקראת מבחני משרד המשפטים, אותם יש לעבור כדי לקבל את רישיון החוקרים הפרטיים הנחוץ לעיסוק בענף בישראל.

 

 

תכנית הלימודים


בתכנית זו מקבלים המשתתפים את ההכשרה הנדרשת למקצועות בענפי המודיעין העסקי, הביטחון והסייבר. במהלך הלמידה הם משלבים בין תחומי ידע מגוונים ומפתחים מיומנויות מקצועיות פרקטיות וידע תיאורטי שיכול לשמש אותם בהשתלבות בארגונים ובמוסדות בתחום הביטחון, כמו כן הם סוקרים מגמות עכשוויות וצורכים אקטואליים של ארגונים במרחב המקומי והבין לאומי.


בקורס מספר חטיבות:


חקירות פרטיות – בחטיבה זו מקבלים הכנה לתפקידי חקירה במגזר הציבורי והאזרחי תוך קבלת הכנה למבחני משרד המשפטים לקבלת רישיון למקצוע זה. בחטיבה נלמדות סוגיות בבילוש, האזנת סתר וסוגי חקירות שונות כגון חקירות רכוש, הונאה ועוד.


מודיעין תחרותי עסקי – בחטיבת מודיעין תחרותי עסקי נלמדים כלים לאיסוף של מידע אודות איומים והזדמנויות עסקיות בתחום העיסוק של המשתתפים. הם לומדים כיצד לשפר את האסטרטגיה העסקית ולזכות ביתרון על פני מתחרים.


סייבר – במסגרת החטיבה לומדים על יישומים בסיסיים בתחום הסייבר אותם ניתן ליישם בארגונים לצורכי אבטחת מידע והגנה מפני פגיעות מקוונות.

 

מתכונת הלימוד


התכנית נפרשת על פני 150 שעות לימוד אקדמיות. במפגשים משלבים בין שיעורים עיוניים לבין סדנאות פרקטיות בתחומים רלבנטיים לחוקרים הפרטיים, כגון חקירות, שפת גוף ותחקור של אירועי סייבר. כמו כן, כולל הקורס הכנה לבחינות משרד המשפטים.


משתתפי הקורס מקבלים גישה לשיעורים מצולמים ובאפשרותם לצפות בהם לצורך חזרה נוספת על התכנים הנלמדים.

 

נושאי הלימוד


במהלך הקורס המשתתפים לומדים מגוון של נושאים, כגון:

 

 

 • תוכנות זדוניות
 • חיזוי צעדי מתחרים
 • זיהוי איומים על עסקים
 • חקיקה לחוקרים פרטיים
 • אבטחת מידע בראי החוק
 • איסוף מודיעין עסקי ברשת
 • ציוד בילוש ומצלמות סמויות
 • מחקרי שוק לאיתור מידע עסקי
 • ועוד

 

על מוסד הלימוד


ביחידה ללימודי חוץ במכללה לעסקים ברחובות מתקיימות שלל הכשרות מקצועיות בענפים מבוקשים במשק. נלמדים בה תחומים כגון ניהול, נדל"ן, חשבונאות, לוגיסטיקה, עיצוב ועוד. בין ההכשרות שאותם ניתן ללמוד ביחידה נכללים קורס הנהלת חשבונות, קורס עוזרי בטיחות, קורס שמאות רכוש, קורס יועצי מס והכשרות נוספות.


תכניות הלימוד ביחידה מתאימות לקהל יעד של משתתפים, יכולים ללמוד בהן עובדים שברצונם לקדם את הקריירה וכן מי שמעוניינים לעבור הסבה מקצועית. תכני הקורסים מותאמים להתפתחויות בשוק העבודה ומשולבים בהם מרכיבים פרקטיים כדי לחשוף את המשתתפים לכלים ותהליכים חיוניים לתחום הנלמד.

 

תעודה


בסיום הקורס, משתתפים העומדים בכל הדרישות מקבלים תעודה המעידה על סיום הקורס המוענקת על ידי היחידה ללימודי חוץ. כדי לקבלה, עליהם לעבור בהצלחה מבחן גמר בכל אחת מן החטיבות הנלמדות.


אחרי שלוש שנים של עבודה בתחום, באפשרות הבוגרים לגשת לבחינה ממשלתית שנערכת על ידי משרד המשפטים. מי שעומדים בתנאי הקבלה ובדרישות המשרד זכאים לקבל תעודת חוקרים פרטיים מורשים.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: היחידה ללימודי חוץ התאגדות העסקים הקטנים והבינוניים

ssssssssss

פורום ייעוץ לימודים

תואר שני במסלול שנתי
אורטל
1 תגובות
תואר שני עם שני ילדים
ספדי יאהא
1 תגובות
ייעוץ לימודים לאמהות
Inna
1 תגובות
הכשרה לתחום customer success
פז
1 תגובות
תואר שני בייעוץ ללא תואר בחינוך
אפק מכלוף
1 תגובות
צריך הכוונה/ייעוץ לימודי
מור
3 תגובות
קושי בבחירת מקצוע לימוד
גאיה כהן
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 29,059 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת אריאל1,224 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת בר אילן952 חוות דעת

 • 4.1

  הקריה האקדמית אונו1,158 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp