רוצה פרטים על קורס מיתוג אישי?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס מיתוג אישי

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס מיתוג אישי? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מיתוג אישי


הרושם הראשוני שלנו לגבי אנשים משפיע על מגוון של אינטראקציות חברתיות, בכל תחומי החיים. בין היתר, התרשמות ראשונית טובה יכולה להשפיע רבות על קידום הקריירה, חיפושי עבודה חדשה, וכן בעת בניית עסק עצמאי.


הרושם הראשוני שאנו יוצרים, וכן הדרך בה אנו מציגים את עצמנו בעת אינטראקציות מקצועיות, מושפעים רבות מהמיתוג האישי שלנו, שנוצר באופן טבעי על פי מה שכל אחד משדר.


בעידן הרשתות החברתיות, נראות הפכה להיות חשובה אף יותר מבעבר, והניהול שלה מצריך הבנה גם בדיגיטל ובניו מדיה, מלבד היכרות עם הפסיכולוגיה האנושית ונורמות תרבותיות שונות: כך למשל, נפוץ יותר מבעבר שחברות המבקשות להעסיק מנהלים פונות לאנשי מקצוע מיוזמתן דרך הלינקדאין.


דבר זה מצריך פרופיל גבוה ברשת חברתית זו, הבנה בניואנסים שלה ובדרכים להתבלט. באופן כללי, הדרך בה נתפשים על ידי אנשים אחרים יכולה לעשות את ההבדל ולסלול את הדרך להצלחה, ובשל כך פותחו מגוון אסטרטגיות לגיבוש תדמית אישית ועיצובה, על מנת למנף את הקריירה הרצויה בצורה המיטבית – ניתן לרכוש אותן תוך השתתפות במגוון הכשרות מקצועיות וקורסים, המוצעים על ידי שלל מוסדות לימוד.


תכנית הלימודים


בקורסי מיתוג אישי רוכשים קודם כל את הידע הדרוש כדי להבין איזה מיתוג מתאים לסוג הקריירה שאותה רוצים לקדם; קיים הבדל בין מיתוג של אנשי תרבות כגון זמרים או שחקנים, לבין מיתוג יזמים, מנהלים או אנשי עסקים.


בהתאם לכך, הסטודנטים לומדים כיצד לגבש אסטרטגיה אפקטיבית ולקבל כלים לעיצוב המותג האישי שלהם. נוסף על כך, הם רוכשים כישורי נטוורקינג שמאפשרים להיות חלק מקהילה, לחלוק את הידע והקשרים וכך למנף את עצמם.


דגש חשוב אותו שמים במהלך תכניות הלימוד השונות הוא הבנה דיגיטלית בענף השיווק, כאשר הסטודנטים סוקרים את הרשתות החברתיות השונות ואת שימושיהן האפשריים, ורכישת היכרות עם כללי עשה ואל תעשה, שמשתנים מפייסבוק, לאינסטגרם, וכן ללינקדאין.


פייסבוק ואינסטגרם יכולים להתאים למי שיש ברשותם עסקים בתחומי הביוטי והאמנויות השונות, נוסף על מסעדות, חנויות בגדים ורשתות עיצוב למיניהן. לעומת זאת, עבור אנשי הייטק במקצועות השונים, מנהלים ויזמים, לינקדאין יכולה להתאים יותר.


מעבר לכך, בהתאם לתכנים ולקהל היעד של כל קורס, בחלק מההכשרות המקצועיות מלמדים מיתוג באמצעים גרפיים; קורסים המיועדים למנהלים ולבכירים לעתים כוללים הכשרה בעמידה מול קהל ובהעברת מסרים מילוליים; סדנאות יכולות להתמקד בהצגה עצמית בעת ראיון עבודה ובבניית קורות חיים המשקפים את התדמית הרצויה; ועוד.

 


מתכונת הלימודים


מתכונת הלימודים משתנה בהתאם להיקף החומר הנלמד; מוצעים בתחום זה קורסים שיכולים להיפרש על פני מספר חודשים, וכן סדנאות אישיות או קבוצתיות שיכולות גם למנות מפגש אחד בן מספר שעות.


ההכשרות משלבות בין רכישת ידע תיאורטי לגבי התחום, ובין רכישת כלים מעשיים, כולל גיבוש אסטרטגיות אישיות המותאמות לכל אחד מהמשתתפים.


המפגשים לרוב נערכים פעם או פעמיים בשבוע (אלא אם כן מדובר בקורס מרוכז או בסדנא ממוקדת). מתכונות הלימודים שלהם בדרך כלל גמישות, ומותאמות לאנשים עובדים ובעלי משפחות: ישנה אפשרות להשתתף בסדנאות בהזמנה אישית שמותאמות ללוח הזמנים של המשתתפים, וקורסים אחרים מועברים בעיקר בשעות הערב.


נושאי הלימוד


הנושאים משתנים מקורס לקורס, בהתאם לקהל היעד ולתכנים המועברים. חלק מנושאי הלימוד בקורסים השונים הם:

 

 

 • יסודות המיתוג
 • יצירת שפה גרפית
 • בניית נוכחות מרשימה
 • בניית אסטרטגיית שיווק
 • שיווק ברשתות חברתיות
 • אינטראקציות אישיות ושפת גוף
 • עמידה מול קהל ומול התקשורת
 • סטיילינג נכון ועמידה מול מצלמה
 • כלים שיווקיים והתאמתם לעסקים
 • שיווק דיגיטלי באמצעות לינקדאין והרשתות החברתיות
 • ועוד


על מוסדות הלימוד


קיימים קורסים, סדנאות והכשרות מקצועיות במגוון מוסדות לימוד ברחבי הארץ. בין מוסדות הלימוד ניתן למנות:

 

 

 • בצפר של חברות הפרסום (תל אביב): קורס ניהול אסטרטגיה, שיווק ומיתוג שמשכו כ – 9 חודשים והוא נערך פעמיים בשבוע בשעות הערב. הקורס מוכר לתשלום באמצעות פיקדון החיילים המשוחררים, וכן מוכר לפטור מנקודות זכות עבור מוסדות להשכלה גבוהה. על מנת להתקבל, יש להציג תעודת בגרות מלאה וכן לעבור מבחן קבלה וראיון אישי מול ועדת קבלה.

 

 

 • המרכז הישראלי לשיווק (נצרת עילית): קורס מיצוב עסקים, המיועד למעצבים בתחומי הגרפיקה, עיצוב הפנים, האדריכלות, המסחור החזותי, ועוד. הקורס משלב תכנים מקוונים והרצאות מוקלטות הנגישים למשתתפים במהלך לימודיהם, וכולל 15 מפגשים המתקיימים פעם בשבוע בשעות הערב.

 

 

 • נטע דורון: סדנאות לינקדאין בהזמנה אישית לארגונים, חברות ומוסדות אקדמיים. הסדנאות מיועדות למנהלים בכירים, אנשי שיווק ומכירות וכן לעצמאים ובעלי עסקים קטנים או בינוניים. הסדנא מקנה כלים מעשיים לעבודה עם רשת חברתית זו, ונערכת באופן אישי או קבוצתי.

 

 

 • בית הספר לעסקים ומיתוג תדמית אישית תמי לנצוט ליבוביץ – TLL (רמת אפעל): בבית הספר מוצעת הכשרת יועצי תדמית, המתאימה למי שרוצים לקדם קריירה במקצועות הקואצ'ינג, האימון האישי וההנחיה, ומעוניינים לרכוש כלים לבניית תדמית עבור אנשי עסקים, פוליטיקאים, וידוענים. הקורס מונה 12 מפגשים, אורך כל אחד מהם כ – 4 שעות לימוד. במהלכו, הסטודנטים לומדים כיצד לייעץ לגבי בניית נוכחות ועמידה מול קהל, שפת גוף, חיזוק הביטחון העצמי והיכולות לתקשורת מילולית, שימוש ברשתות חברתיות, ועוד. כחלק מהקורס, הסטודנטים נדרשים להשתתף בסטאז' מונחה על מנת ליישם את החומר הנלמד.

 

 

 • נטע המרכז לפיתוח קריירה (חיפה): בנטע, מוצעת סדנת מיתוג אישי שמיועדת לנשים המעוניינות לחזק את יכולת המיתוג האישי שלהן, וכך להתקדם בקריירה. הסדנה מתקיימת במהלך 3 שעות במתכונת ערב, ומיועדת למספר מוגבל של משתתפות. מדריכת הסדנא היא מנכ"לית חברה למיתוג פנים ארגוני, המתמחה בשיווק ופרסום.

 

 

 • ג'וינט ישראל – תבת: בג'וינט ישראל מוצעת סדנה מקוונת לבניית מיתוג אישי, שמשכה כשעתיים וחצי. במהלך הסדנא, הסטודנטים לומדים כיצד לכתוב קורות חיים בצורה אטרקטיבית למעסיקים פוטנציאליים, מקבלים טיפים לחיפושי עבודה, ולומדים כיצד לבצעה הצגה עצמית בצורה מקצועית ומועילה.


קהל היעד


תכני הקורסים משתנים לפי קהל היעד אליו הם מכוונים; חלק מהם מתאימים לדוברים, אנשי יחסי ציבור, חלק מתאימים לבעלי עסקים עצמאיים, מנהלים ובכירים או יזמים, וחלק מהם מיועדים למעצבים גרפיים ואנשי פרסום ושיווק.


תעודה


חלק ממוסדות הלימוד מזכים את המשתתפים שעומדים בחובות הפדגוגיות בדיפלומת סיום קורס מטעמם.


קורסי מיתוג באקדמיה


עיצוב התדמית האישית רלבנטי לאנשי מקצוע בכלל תחומי החיים; קיימים מוסדות להשכלה גבוהה שכוללים קורסים העוסקים בסוגיות עאלו במסגרת תכנית הלימודים לתואר אקדמי.


בין התארים שעבורם חשוב לרכוש הבנה בסוגיות מיתוג, ניתן למנות תארים במנהל עסקים ובניהול, וכן תארים בתחומים אמנותיים, כגון עיצוב גרפי ותקשורת חזותית.


כך למשל, במרכז האקדמי פרס מוצע קורס העוסק בנושאים מרכזיים בתחום המיתוג, אותו יש ללמוד כחלק מהתכנית לתואר שני במנהל עסקים.


בבצלאל, האקדמיה לעיצוב ולאמנות בירושלים, נלמד קורס במיתוג במסגרת התואר הראשון בתקשורת חזותית, במהלכו הסטודנטים לומדים כיצד להשתמש נכון בשפה חזותית וליישם מיתוג בפלטפורמות שונות: תלת מימד, דפוס, אינטראקטיב, ועוד.


אפשרויות תעסוקה


בקורסים השונים, לרוב שמים דגש על חיזוק יכולות למיתוג אישי, לשם קידום הקריירה. המשתתפים בקורסים מקבלים את ההבנה הנחוצה כדי לגבש אסטרטגיות המתאימות לסגנונם ולמטרות אותם הם רוצים לקדם, כאשר במהלך הלימודים הם יכולים להיעזר בהנחיית המרצים כדי לבנות את התדמית האישית שלהם.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס מיתוג אישי?

רוצה לדעת יותר על קורס מיתוג אישי?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
Whatsapp Whatsapp