רוצה פרטים על קורס עסקים בסין?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס ניהול עסקים ויזמות בסין

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס עסקים בסין? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

*חדש: לא החלטת מה ללמוד?
לחץ/י לסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים עם המנטורים המובילים בישראל.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס ניהול ויזמות עסקיים בסין


בעשורים האחרונים, סין הפכה לשחקן משמעותי בכלכלה העולמית. ממעצמת ייצור, למובילת הקדמה הטכנולוגית, המשק במדינה זו גדל בקצב גבוה ומהווה אחד ממנועי הצמיחה העולמיים: סחר, ייבוא וייצוא מוצרים, חומרי גלם וטכנולוגיות, תיירות, השקעות ופיננסים, וכן הלאה.


מסיבה זו, פניהם של אנשי עסקים ויזמים מופנות לעבר מדינה זו, ההזדמנויות המגוונות והפוטנציאל הכלכלי שגלומים בה. עם זאת, התרבות הסינית, הן הכללית והן העסקית, שונה באופן מובהק מזו המערבית או הישראלית, אותה אנו מכירים.


כדי לעסוק בפעילות מסחרית בצורה מוצלחת, יש להכיר באופן מעמיק את הפוליטיקה ושיטת הממשל הביורוקרטית והריכוזית, תולדותיה המפוארות של המעצמה הסינית, ההיבטים המשפטיים והנורמות החברתיות והתרבותיות הנהוגות בה, ובפרט את ההיררכיות השונות המובנות בקשרים הבין אישיים בחברה ייחודית זו.


הבנה מקיפה זו יכולה לאפשר לאנשי עסקים בישראל ובמדינות אחרות בעולם לקיים קשרים, שיתופי פעולה וכישורים לעריכת משא ומתן מוצלח עם משקיעים ויזמים סינים, וכך לקדם פעילות עסקית רווחית.


ניתן ללמוד את ההיבטים השונים של התרבות, הכלכלה, הפוליטיקה וההיסטוריה של מדינה זו, באמצעות השתתפות בקורס עסקים בסין, שמוצע במספר מוסדות לימוד בארץ.


תכנית הלימודים


תכניות הלימודים בקורסים השונים מיועדות להקניית היכרות מעמיקה עם התרבות הסינית, ובקיאות בהיבטים המשפטיים, הפיננסיים והמסחריים של יחסי ייבוא מסין וכן ייצוא מהמדינה – לשם קיום מערכות יחסים רווחיות, מועילות ומוצלחות עם חברות וגופים מסחריים שונים.


לעתים קרובות, בתחילת תכנית הלימודים מוצגת למשתתפים הפילוסופיה הקונפוציאנית, התפישות ההוליסטיות והיררכיות וההבדלים הקוגניטיביים שמאפיינים את העם הסיני.


המשתתפים מקבלים גם תובנות פרקטיות לגבי התנהלות תרבותית נכונה: הם סוקרים את הראייה הטקסית סביב תהליכי משא ומתן כהגעה להסכמות ולא להישגים, לומדים על שפת גוף וכללי התנהגות, נורמות חברתיות בפגישות מקצועיות ובתקשורת טלפונית ומקוונת, ועוד.


חלק מהלימודים מוקדש לרכישת הבנה בסיסית בשפה הסינית לשימושים מסחריים ופיננסיים, כולל מונחי יסוד בתחום. כמו כן, נסקרים במהלך הלימודים מונחים משפטיים וסוגיות פרקטיות בסחר בינלאומי ובמשפט בינלאומי, כגון דיני חוזים, שלטון החוק, קניין רוחני, ועוד.


שאלות פרקטיות נוספות הנסקרות במסגרת הלימודים יכולות למנות מציאת שותפים מתאימים והדרכים לנהל את השותפות, מודיעין עסקי ובדיקות נאותות במדינה, שימושים באינטרנט סביב ההגבלות עליו, ונושאים רבים נוספים.

 

 

מתכונת הלימודים


אורכם של הקורסים והיקפם משתנה, על פי המטרות השונות והמיקוד של כל קורס. כך למשל, חלק מהקורסים יכולים להתפרש על פני מעל ל – 90 שעות אקדמיות, וחלקם יכולים להיערך בהיקף של כ – 20 שעות אקדמיות.


הקורסים משלבים בין ידע תיאורטי, תרבותי, משפטי ופיננסי המיוחד למעצמה זו, ומתוך הדגש על הפרקטיקה והקניית הכישורים המעשיים, הסטודנטים רוכשים כלים לניהול משא ומתן, בוחנים דילמות יומיומיות ומקרי מבחן מציאותיים, כגון בחינת מקרי מבחן בנושאי רמאויות.


בחלק מהקורסים יש לבנות תכנית עסקית כעבודת גמר המסכמת את החומר הנלמד, להגיש מטלות במהלך הלימודים, ובחלק מהקורסים אף נערך מבחן שבוחן את ידיעת השפה הסינית.


נושאי הלימוד


הנושאים והסוגיות שנסקרים במסגרת הקורסים השונים, משתנים בהתאם למיקוד של כל הכשרה. בחלק מההכשרות שמים דגש על ההיבטים המשפטיים, בחלקן על ההיבטים התרבותיים והשפתיים, ובחלקן על הפן הפיננסי והפן המסחרי. בין הנושאים שאותם ניתן ללמוד:

 

 • השקעות ויזמות
 • יחסי ייבוא וייצוא
 • אמנות המשא ומתן
 • עולם העסקים הסיני
 • בניית תכניות עסקיות 
 • משפט מסחרי בינלאומי
 • התמודדות עם קשיי שפה
 • מינוף התרבות הישראלית
 • פוליטיקה, כלכלה ומשפט בסין
 • תולדות סין מהעת העתיקה עד ימינו
 • ועוד

 

 

על סגל ההוראה


המרצים בקורסים השונים מגיעים מענפי עיסוק מגוונים, מתוך הראייה הרב תחומית המאפיינת את מרבית ההכשרות המקצועיות בתחום. בכל קורס מלמדים אנשי סגל המתאימים לדגש שאותו שמים בהכשרה ולנושאים בהם עוסקים במהלך הלימודים.


בין אנשי המקצוע שמרצים בקורסים השונים, ניתן למנות מומחים למסחר, עורכי דין שמתמקדים במשפט מסחרי בינלאומי, בשוק הפיננסי הסיני ובהתנהלות מול אנשי עסקים מהמדינה, יועצים לייבוא ולייצוא, וכן מורים לשפה הסינית.


חברי הסגל בהכשרות אלו מחזיקים בניסיון מקצועי בתעשייה, נוסף על הבנה אקדמית ותיאורטית. הם מקנים לסטודנטים מניסיונם בתחום, נותנים להם דוגמאות מהעבודה בשטח, מלווים אותם בעת הלימודים ומאפשרים להם להתייעץ עמם לגבי אתגרים וסוגיות עמם הם מתמודדים.

 


מוסדות הלימוד


בין מוסדות הלימוד שבהם מוצעים קורסים לתעודה בתחום זה, ניתן למנות:


שערי מדע ומשפט(הוד השרון): במכללה מוצע קורס משפט ועסקים בסין שנפרש על פני 13 מפגשים, הנערכים פעם בשבוע.

 

במסגרת הקורס, המשתתפים רוכשים יכולות חשיבה גלובליות, לומדים להכיר את עולם ההשקעות והיזמות במעצמה זו, ומשפרים את הבנתם בנושאים מרכזיים במשפט מסחרי ומשפט בינלאומי.


במהלך הקורס שמים דגש על התנהלות כלכלית נכונה, כישורי משא ומתן ויכולות קבלת החלטות, ומקנים כלים פרקטיים וידע מעשי שיכולים לסייע בפיתוח כל אלו.


ביראד - המרכז ללימודי תעודה מתקדמים באוניברסיטת בר אילן (רמת גן): בביראד ניתן להשתתף בקורס ניהול עסקים עם סין, שהיקפו כ – 92 שעות אקדמיות. הקורס משלב בין עולמות ידע שונים, כולל היסטוריה, משפט, כלכלה, ועוד.


במסגרתו, הסטודנטים סוקרים עולמות ידע מגוונים, ומשלבים בין ידע תיאורטי ומעשי שמספק כלים לפעילות עסקית מצליחה ורווחית. לצד התכנים התרבותיים והמסחריים, הסטודנטים רוכשים גם היכרות עם השפה הסינית.


בסיום הלימודים, עליהם לבנות תכנית עסקית ולהגיש אותה כפרויקט מסכם, נוסף על מטלות שאותן הם מגישים תוך כדי הקורס.


יכולים להשתתף בקורס מי שברשותם רקע במנהל עסקים וכן יזמים, מנהלים ועובדים בחברות שמשתפות פעולה עם השוק הסיני. עליהם להראות בקיאות בשפה האנגלית.


מכון הייצוא (תל אביב): במכון, שפועל כעמותה ללא מטרת רווח לעידוד הייצוא הבינלאומי, מוצע מעת לעת קורס ניהול עסקים בסין, בו מקיפים מגוון נושאים לגבי התרבות, הכלכלה והחברה בה, וכן שיתופי הפעולה בינה לבין ישראל.

 

הסטודנטים לומדים תכנים בנושאי בדיקות נאותות, שימוש באינטרנט, משא ומתן, היבטים משפטיים, וכן הלאה.

 

הקורס מונה כ – 4 מפגשים שמתחילים בשעות הבוקר ומונים כ – 5 שעות כל אחד.


תנאי קבלה


הקורסים השונים מתאימים למי שיש ברשותם הבנה ורקע קודמים בתחום, כולל תחומים קרובים כגון הפיננסים, ההשקעות, המסחר והרכש. כמו כן, הקורסים מיועדים גם למנהלים ויזמים שרוצים לפתוח לעצמם אפיקים חדשים לקריירה ולהשקעות מבטיחות.


מעבר לידע העסקי הדרוש, במרבית הקורסים נדרשת מהמשתתפים שליטה טובה בשפה האנגלית.


תעודה


הלימודים מזכים את הבוגרים שעומדים בדרישות בהצלחה בתעודת גמר.

 


אפשרויות תעסוקה


התפקיד החשוב שמעצמה זו משחקת בשוק העולמי הופך אותה לגורם משמעותי שכל חברה או גוף מסחרי בינלאומי צריכים להכיר בו.


משום כך, קורסים בנושאי יזמות עסקית, כגון זה, יכולים לתת יתרון למי שרוצים להתקדם לתפקידים ניהוליים בארגונים שבהם הם פועלים; הידע התרבותי המעמיק יכול לפתוח את הדלת גם למי שנמצאים בתהליכי חיפוש עבודה.


מעבר לכך, השתתפות בהכשרות אלו יכולה לסייע לקדם את הקריירה למי שעוסקים בייעוץ עסקי, ייעוץ ליזמים, עובדים בשוק ההון ובפיננסים, משקיעים, ועוד.


כמו כן, הקורסים השונים מתאימים למי שעובדים בתחום ורוצים לפתוח עבורם אפשרויות ושווקים חדשים, וגם למי שרוצים להעמיק את ידיעותיהם ולשפר את התנהלותם בארגונים שבהם הם פועלים, או ביוזמות בהן הם כבר מושקעים.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס עסקים בסין?

רוצה לדעת יותר על קורס עסקים בסין?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: לימודי פיננסים לתעודה

התקבלו 3 דירוגים בציון ממוצע 4.7 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp