קורס סטיילינג לדתיות במכללת בוטיק לילך עמר בחיפה

שירות אישי - צור קשר

מכללת בוטיק לילך עמר
מכללת בוטיק לילך עמר
מכללת בוטיק לילך עמר
מכללת בוטיק לילך עמר
מכללת בוטיק לילך עמר

קורס סטיילינג לנשים דתיות וחרדיות במכללת בוטיק לילך עמר

 

במכללת בוטיק לילך עמר מתקיים קורס סטיילינג לנשים דתיות וחרדיות, שבו יכולות נשים שומרות מצוות לקבל הכשרה להשתלבות כסטייליסטיות בתעשיית האופנה עבור שלל סוגי לקוחות. דרך סל הכלים שהן רוכשות במהלך הקורס, המשתתפות לומדות לסייע ללקוחות לבנות מלתחות בגדים שעומדות בכללי ההלכה וכן בצו האופנה, תוך התאמה לטרנדים והסגנונות המובילים במגזר הדתי והחרדי.

קורס סטיילינג לנשים דתיות כולל התנסויות מעשיות כדי לסייע למשתתפות לבנות את סל הכלים החשוב לנשות המקצוע בעת פיתוח הקריירה.

 

 

תכנית הלימודים


תכנית זו עוסקת בתחום הסטיילינג תוך התאמה לעולמן של נשים חרדיות ודתיות. המשתתפות לומדות עקרונות מובילים בתחום האופנה ומכירות אושיות אופנה מהמגזר החרדי והדתי. לאחר מכן, הן עוסקות בשלל השיקולים של סטייליסטיות שומרות מצוות בעת בניית מלתחה חכמה ומודולרית המותאמת לערכי ההלכה, תוך שמירה על עקרונות הצניעות. בין היתר, הן עוסקות באופן התאמת הבגדים למבנה הגוף ולהתאמת פאות וכיסויי ראש לצורכי הלקוחה. כמו כן, הן דנות בעזרים משלימים למראה הכללי, כגון איפור או אביזרים ובשילובם בתהליך הסטיילינג שאותו עוברים עם הלקוחה.

 

 

מתכונת הלימוד


בקורס זה 12 מפגשים והוא נפרש על פני 48 שעות לימוד אקדמיות. השיעורים מתקיימים אחת לשבוע והיקפו של כל מפגש הוא כ – 4 שעות. המשתתפות יכולות לבחור בין קורס בשעות הערב למסלול בוקר וכך להתאים את ההכשרה ללוח הזמנים שלהן.


המשתתפות לוקחות חלק בשלל תרגולים פרקטיים במהלך ההכשרה, כדי לבנות את הניסיון המעשי ולהכיר מקרוב תהליכים מקצועיים בתחום הסטיילינג. .הן לוקחות חלק בסיורים לימודיים ובתרגיל סטיילינג בחוצות המפרץ וכן במפגשים עם לקוחות ובהפקת מהפך שבה הן יכולות ליישם את מכלול המיומנויות הנרכשות.

 

נושאי הלימוד


במהלך הקורס לומדות המשתתפות על נושאים מגוונים בעולם הסטיילינג, הנה כמה מהם:

 

 

  • מגמות בעולם האופנה
  • בחירת כיסוי ראש וכובע
  • טכניקות התאמת צבעים
  • סגנונות וטרנדים בסטיילינג
  • התאמת גזרות לכללי ההלכה
  • מעצבות אופנה חרדיות ודתיות
  • בחירת פאות והתאמת איפור ושיער
  • שדרוג הופעות באמצעות אקססוריז
  • ועוד

 

סגל הוראה


את הקורס מנחות מספר נשים שהן בעלות ניסיון בעולם האופנה. ביניהן סטייליסטית ויועצת אופנה המנוסה בשלל הפקות למגזינים ואירועי אופנה; בעלת משרד פרסום המומחית למיתוג עסקים ולייעוץ תדמית; יועצת סטיילינג המנוסה גם בתחום התקשורת השיווקית; מאפרת מנוסה בענפי הביוטי והאופנה; ועוד.


מנהלת מוסד הלימוד היא סטייליסטית שלה ניסיון הן בשוק המקומי והן בזירה הבין לאומית. היא מנוסה בסטיילינג ללקוחות פרטיים ועסקיים משלל סוגים וכן הרצתה בעבר במוסדות שונים בתחומים הללו.


על מוסד הלימוד

 

מכללת בוטיק לילך עמר ממוקמת בחיפה, במתחם צ'ק פוסט ובה ניתן ללמוד במבחר תכניות נוספות ללימודי תעודה בתחומי האופנה. בין היתר מתקיים בה קורס סטיילינג מקצועי שבו לומדים על סטיילינג להפקות אופנה, ללקוחות פרטיים ולקוחות עסקיים וכן רוכשים מיומנויות שיווק ומיתוג אונליין המתאימות לסטייליסטים בתחילת דרכם. כמו כן, מתקיים במכללה קורס סטיילינג אישי שמיועד למעוניינים לרכוש את הכלים הנחוצים למתן שירותי הלבשה ובניית מלתחה לשלל סוגי לקוחות פרטיים. סטייליסטים מנוסים יכולים לקחת חלק בקורס סטיילינג למתקדמים הנערך במכללה, אשר בו ניתן לחדד את הידע המקצועי ולהכיר שיטות חדשניות למיתוג וקידום השירותים. במוסד הלימוד שואפים לסייע למשתתפים לפתח עצמם באופן מקצועי וכך משלבים שלל תכנים פרקטיים במסגרת ההכשרות מה שמאפשר היכרות קרובה עם תהליכים מקצועיים ומגמות עכשוויות בזירת האופנה והמקומית והעולמית.

 

תנאי קבלה

 

קורס זה מיועד לנשים מהציבור החרדי והדתי שמעוניינות להשתלב בתחום הסטיילינג באופן מקצועי. התכנית מתאימה גם לחסרות ניסיון מקצועי בתחום זה שברצונן לעשות את הצעדים הראשונים בענף תוך רכישת הידע הנחות לשם כך. כמו כן יכולות ללמוד בתכנית בעלות ניסיון קודם באופנה שברצונן לפתח קריירה גם כסטייליסטיות ומעוניינות לפתח ולשכלל את הידע המקצועי שברשותן.

 

תעודה


משתתפות שעומדות בהצלחה בכל התנאים הנדרשים זכאיות לקבל תעודות גמר מטעם מכללת בוטיק לילך עמר, משתתפות בעלות הישגים גבוהים במיוחד יכולות לקבל תעודות הצטיינות. כדי לקהל את התעודה הן צריכות להיות נוכחות בלפחות 80 אחוזים מסף השיעורים וכן עליהן לעמוד בהצלחה בכל המטלות והפרויקטים אשר ניתנים במהלך ההכשרה.
 

ssssssssss
Whatsapp Whatsapp