קורס סטיילינג אישי במכללת בוטיק לילך עמר חיפה

שירות אישי - צור קשר

מכללת בוטיק לילך עמר
מכללת בוטיק לילך עמר
מכללת בוטיק לילך עמר
מכללת בוטיק לילך עמר
מכללת בוטיק לילך עמר

קורס סטיילינג אישי במכללת בוטיק לילך עמר לאופנה - חיפה

 

בעלי זיקה לעולם האופנה, המעוניינים לפתח קריירה בתחום ולסייע ללקוחות לבנות לעצמם מראה מלא סגנון יכולים ללמוד בקורס סטיילינג אישי המתקיים במכללת בוטיק לילך עמר. זהו קורס המכשיר סטייליסטים לעבודה עם מגוון סוגי לקוחות בדרך לבניית המלתחה המותאמת ביותר להם ולצורכיהם. הקורס מתקיים במתכונת פרקטית המסייעת להכנת המשתתפים לקראת השתלבות בתעשיית האופנה הישראלית ומכינה אותם לקראת אתגרים מקצועיים כסטייליסטים.

 

תכנית הלימודים


במהלך הקורס המשתתפים נחשפים לעקרונות הסטיילינג ורוכשים כלים פרקטיים להשתלבות בענף. הם לומדים על תהליכי פיתוח של סגנון אישי, על אופן בחירת מלתחה המותאמת אישית למבנה ונתוני הגוף ולהעדפות הלקוחות וכן סוקרים היבטים כגון התאמת צבעים, שילוב אביזרים ועוד.


הם מתחילים מהיכרות עם מגמות וטרנדים בזירת האופנה המקומית והעולמית ובתהליכי ההתפתחות שלה לאורך השנים, וממשיכים ולומדים כיצד מכינים לוחות השראה לבנייה של מלתחה. כמו כן, הם בוחנים ענפים משלימים לאופנה, כגון עיצוב שיער ואיפור ולומדים על תרומתם למראה הכללי. כל אלה יכולים לסייע למשתתפים בבניית כישורים מקצועיים החיוניים לסטייליסטים בתחילת פיתוח הקריירה.

 

מתכונת הלימוד


היקפו של הקורס 48 שעות אקדמיות והוא כולל 12 מפגשים. המשתתפים יכולים לבחור בין קורס בוקר לקורס ערב, בשני המסלולים מתקיים מפגש שבועי אחד.


השיעורים משלבים בין לימודי עיוני של עקרונות הסטיילינג לבין תרגולים פרקטיים. התלמידים לוקחים חלק בהתנסות מעשית שבה מדמים מפגשים עם לקוחות ובנייה של מלתחה בהתאם לצורכי הלקוחות. המשתתפים גם עורכים תרגיל סטיילינג בחוצות המפרץ ולוקחים חלק בהפקה שבה מתרגלים הלכה למעשה את תהליכי הסטיילינג וכן ענפים משלימים כגון שילוב איפור ועיצוב שיער. מטלות אלה תורמות לניסיון הפרקטי של המשתתפים ודרכן ניתן לפתח תיק עבודות ולצבור ידע פרקטי החשוב להמשך הדרך המקצועית.


נושאי הלימוד


בין הנושאים הנלמדים במהלך הקורס נכללים התחומים הבאים:

 

 

  • סוגי מבני גוף
  • התאמות צבעים
  • הלבשה תחתונה
  • טרנדים בסטיילינג
  • עיצוב שיער ואיפור
  • הכנת לוחות השראה
  • בניית מלתחה מודולרית
  • שדרוג בעזרת אקססוריז
  • תולדות הסטיילינג והאופנה
  • ועוד

 

סגל הוראה


סגל הקורס מורכב מבעלי ניסיון בתעשיית האופנה. מנהלת מוסד הלימוד היא סטייליסטית בעלת ניסיון בזירה הבין לאומית, שברשותה ניסיון בהפקות מסחריות ובתצוגות אופנה. כמו כן, היא מנוסה בייעוץ תדמית ללקוחות עסקיים ופרטיים משלל סוגים.
בין המרצים: יועצת סטיילינג בעלת ניסיון גם בתחומי יחסי הציבור והפרסום; מומחית למיתוג עסקים ובעלת משרד פרסום; אמנית מנוסה בתחום האיפור המומחית באיפור לטלוויזיה ולהפקות וכן באיפור ביוטי; סטייליסטית בקמפיינים והפקות בעלת טור סטיילינג בעיתון מוכר; ועוד.


על מוסד הלימוד


במכללת בוטיק לילך עמר מתקיימים קורסים נוספים לתעודה בתחומי האופנה והסטיילינג. בין הקורסים הנערכים במוסד זה נכללים קורס סטיילינג מקצועי שבו נלמדים היבטים בסטיילינג להפקות, מגזינים ולקוחות פרטיים; קורס סטיילינג לנשים דתיות וחרדיות המתקיים באווירה המותאמת לנשים שומרות מצוות ועוסק גם באופנה והלבשה צנועה; וקורס סטיילינג למתקדמים המיועד לאנשי מקצוע מנוסים בתחום המעוניינים להרחיב את הידע המקצועי בתחומים כגון שיווק ומיתוג מקצועי.


בקורסים השונים מושם דגש על פיתוח מיומנויות פרקטיות להשתלבות בתעשיית האופנה. המסלולים כוללים מפגשים עם אנשי מקצוע מן התעשייה וכן פרויקטים יישומיים כגון תצוגות אופנה וימי צילום, המאפשרים לצבור ניסיון פרקטי ולהתנסות הלכה למעשה בכלים החשובים לסטייליסטים. מוסד הלימוד ממוקם במתחם צ'ק פוסט בחיפה.

 

תנאי קבלה


קורס זה מתאים לבעלי זיקה לתחום האופנה ורצון להשתלב באופן מקצועי בתעשייה כסטייליסטים. הוא יכול להתאים הן לחסרי ניסיון קודם בתחום והן לבעלי ניסיון בתפקידים שונים בתחום האופנה וההלבשה שמעוניינים להרחיב את סל הכלים המקצועי.

 

תעודה


משתתפים המשלימים בהצלחה את הקורס זכאים לתעודת גמר מטעם מכללת בוטיק לילך עמר. כדי לקבל את הדיפלומה עליהם להיות נוכחים ב – 80 אחוזים מהמפגשים לפחות, להשלים את כל המטלות ולהגיש את כל שיעורי הבית. למשתתפים מצטיינים ניתנת תעודות מצטייני קורס.

ssssssssss
Whatsapp Whatsapp