רוצה פרטים על קורס יוניטי?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס יוניטי

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס יוניטי? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

*חדש: לא החלטת מה ללמוד?
לחץ/י לסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים עם המנטורים המובילים בישראל.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס פיתוח משחקים ביוניטי

 

יוניטי הוא מנוע משחקים פופולרי באמצעותו פותחו מגוון משחקי מחשב, וידאו ומובייל מוכרים: אנגריבירדס, טמפל ראן, Assassin's Creed, ועוד. כיום, מנוע זה נמצא בשימוש ביותר מ – 25 פלטפורמות שונות, וביניהן קונסולות, מובייל, ומערכות הפעלה שונות בדסקטופ (מחשב נייח).

 

כיום, תעשיות נוספות, מעבר לתעשיית הגיינג, עושות שימוש במנוע משחקים זה; תודות למגוון האפשרויות שהעבודה עם יוניטי מאפשרת, ניתן להשתמש במנוע כדי ליצור אבות טיפוס למשחקים וחוויות משתמש UX, סימולציות וויזואלי ציות אינטראקטיביות, מציאות מדומה (VR) או רבודה (AR). המנוע נמצא בשימוש גם בתעשיות הקולנוע, ההנדסה והבניין, הארכיטקטורה והרכב.

 

מי שרוצים ללמוד להשתמש במנוע משחקים זה, ולרכוש את הבקיאות הנחוצה לעיסוק מקצועי בפיתוח משחקים, יכולים להשתתף בקורסי יוניטי המוצעים במוסדות לימוד שונים ברחבי הארץ.


תכנית הלימודים

 

משחקים כוללים היבטים חזותיים ושמיעתיים, ועל כן תכניות הלימודים בקורסים השונים לעיצוב ופיתוח משחקי מחשב, לרוב מקיפות הן את מישור הגרפיקה והן את מישור הסאונד.

 

הסטודנטים לומדים לפתח משחקים בדו מימד ובתלת מימד, וכן לכתוב ולהבין סקריפטים. נוסף על כך, הם רוכשים היכרות עם תחום עיצוב חווית המשתמש, ומקבלים כלים לזהות ולתקן באגים במשחק או בסימולציה שפיתחו.

 

פיתוח משחקים באמצעות מנוע זה מצריך פעמים רבות שימוש בתכנות ובהבנה במחשבים, ועל כן ברבים מהקורסים שמלמדים את העבודה עם יוניטי מהיסוד, מלמדים גם את יסודות שפת C#, או עקרונות שפות תכנות אחרות כמו JavaScript. מעבר לכך, הסטודנטים מקבלים כלים לביצוע תכנות ויזואלי, ללא צורך בכתיבת קוד.

 

בקורסים בהם לומדים להשתמש ביוניטי מהבסיס, הסטודנטים מקבלים היכרות עם הממשק של המנוע, עם קיצורי המקשים, וכן עם הפיצ'רים הבסיסיים כמו הוספת אובייקטיבים ורכיבים שונים, בנייה של שלבים, עיצוב סצנות כולל זוויות מצלמה שונות, ועוד.

 

כמו כן, חלק מהקורס מתמקד בלימודי אנימציה, הנפשת דמויות דו מימדיות ותלת מימדיות והטמעת סאונד במשחק. חלק חשוב מתכניות הלימודים בקורסים השונים כולל פיתוח ההבנה אצל המשתתפים בחוקי הפיזיקה וביצירת הגיון בפעולה ובתנועת הדמויות בתוך עולם המשחק.

 

מתכונת הלימודים

 

הידע המקצועי שנלמד בקורס הוא נרחב, ועל כן מספר המפגשים לעתים קרובות עומד על 12 או יותר, כאשר הקורסים נפרשים על פני מספר שבועות. מן המשתתפים מצופה לעבוד בבית ולתרגל את החומר הנלמד גם בין השיעורים.

 

פעמים רבות הלמידה מבוססת פרויקטים, כדי לתת למשתתפים להתנסות מעשית בפיתוח. דגש חשוב מושם ברבים מן הקורסים על בניית תיק עבודות, שמהווה כיום מצרך הכרחי בעת חיפושי עבודה בתעשייה ובאמצעותו בוגרי הקורסים יכולים להראות את הניסיון המעשי והכישורים הנרכשים בלימודים.

 

ברבים מהקורסים הסטודנטים מפתחים מספר משחקים לפלטפורמות שונות, כדי ליצור תיק עבודות מגוון. בקורסים במתכונת מורחבת, הם לעתים נדרשים לפתח משחק מורכב אחד בתור פרויקט גמר.

 

בחלק גדול ממוסדות לימוד מציעים ליווי ותמיכה לסטודנטים גם מעבר לשעות הנלמדות בקורס, זאת באמצעות פורומים ייעודיים, כגון קבוצות אונליין בפלטפורמות כמו ווטסאפ או פייסבוק.

 

כדי לאפשר שילוב של הלמידה עם עבודה או עם משפחה ביתר קלות, חלק מהקורסים מוצעים במתכונת אונליין, כך ניתן לצפות בשיעורים בזמן ובמקום המתאים למשתתפים, וכן מטלות ממוחשבות שעליהן מקבלים פידבק ממדריך הקורס.

 

קהל יעד


הקורס מיועד בראש ובראשונה למי שרוצים לפתח משחקים, אך מתאים גם לאדריכלים, מדענים, מתכנתים, מהנדסים, ואנשי מקצוע מתחומים נוספים שיכולים להשתמש במנוע זה כדי לפתח סימולציות וויזואליזציות לצרכים שונים.

 

תנאי קבלה

 

הדרישות מהמשתתפים משתנות מקורס לקורס, בהתאם לרמת החומר הנלמד והיקפם. עם זאת, פעמים רבות נדרש מהמועמדים לעבור בהצלחה ראיון אישי בו בודקים את התאמתם לקורס.

 

מעבר לכך, בדומה לקורסים אחרים מעולם המחשבים, למשתתפים נחוצה זיקה טכנית והבנה בסיסית ביישומי מחשב וכן בשפה האנגלית.

 

קורס יוניטי לילדים ונוער

 

קיימים קורסים המיועדים לילדים או לבני נוער המתעניינים בעולם המשחקים ורוצים לרכוש כלים. קורסים מהסוג הזה מתמקדים בהקניית חוויה וברכישת כלים לעתיד, אך משלבים ידע מקצועי והרצאות מאנשי מקצוע.

 

עבור נוער, הקורס כולל בניית תיק עבודות, שבו הם יכולים להשתמש כדי להתקבל לתפקידים קשורים לתחום, כמו תפקידים בדובר צה"ל או ביחידות הדמיה.

 

היכן לומדים?

 

מכללת מנטור (רמת גן): ניתן להשתתף בקורס יוניטי במכללה, שהיקפו 20 מפגשים בני 3 שעות כל אחד, ובו מפתחים לכל הפחות 5 משחקים באמצעות המנוע. נוסף על כך, קיים במכללה מסלול מקיף בעיצוב ופיתוח משחקים שמשכו כ – 11 חודשים. קורס זה כולל גם קורסים נוספים, במהלכם הסטודנטים לוקחים חלק במכינה גרפית, וכן לומדים לעומק אנימציה למשחקים, עיצוב משחקים כולל עיצוב UX, ועוד.

 

בית הספר חשיפה של מערך לימודי החוץ, האוניברסיטה הפתוחה (תל אביב): הקורס המוצע ב"חשיפה" מקנה למשתתפיו הכשרה יסודית בפיתוח משחקים בUnity 3D, ונמשך כ – 3 סמסטרים. המפגשים מתקיימים אחת לשבוע בקמפוס "חשיפה" בכפר הירוק, כאשר בשלבים המאוחרים של הקורס נערך גם תרגול מונחה פעם בשבוע. במהלך הלימודים, הסטודנטים רוכשים שליטה בתכנות ב #C, ומפתחים בסיומם משחק תלת מימד באמצעות המנוע.


תילתן - המכללה לעיצוב ולתקשורת חזותית (חיפה): במכללה פועלת תכנית הכשרה מקצועית שמעניקה הסמכה מטעם חברת יוניטי. במכללה ניתן להשתתף במסלול פיתוח משחקי מחשב ומובייל למפתחים, במסגרתו הסטודנטים מקבלים כלים לפיתוח משחקים עבור שחקן יחיד וכן עבור מספר שחקנים, רוכשים שליטה בתכנות באמצעות C# ולומדים כיצד לפתח מציאות מדומה ורבודה באמצעות המנוע.

 

מכללת אנימאיה (תל אביב): במכללה מתקיים קורס פיתוח משחקי מחשב לנוער, בסיומו מגישים פרויקט גמר, שיכול להוות התחלה של תיק עבודות. הקורס כולל כ – 20 מפגשים, בני שעה וחצי כל אחד, הנערכים אחת לשבוע.

 

בית הספר לעיצוב משחקים Hands on Games (רמת גן): בבית הספר מתקיים קורס שהיקפו 12 מפגשים, הנערכים בשעות הערב. נוסף על הלימודים בשיעורים, הסטודנטים יכולים להיעזר במערך תמיכה מקוון, ליווי בעת יצירת פרויקטים ויוזמות אישיות, וכן שירותי סיוע בחיפושי עבודה המוצעים מטעם המכללה.

 

המכללה הישראלית לאנימציה ועיצוב IAC (תל אביב): במכללה זו מוצע קורס גיימינג שבו לומדים לפתח באמצעות מספר מנועי משחקים, וביניהם Unity 3D. ניתן להשתתף בקורס גם במסגרת מסלול מורחב שבו לומדים גם את אמנויות המסך: לעצב אתרים, לערוך וידאו, ליצור אנימציה ולתכנת בתוכנת פלאש, ועוד. היקף קורס זה הוא כשנה, והוא כולל כ – 72 שיעורים בני 4 שעות אקדמיות כל אחד.

 

אפשרויות תעסוקה

 

תעשיית הגיימינג היא אחת מהתעשיות שנמצאות בצמיחה המהירה ביותר, ומגלגלת מיליארדים של דולרים כל שנה. גם בארץ, קיימות חברות הייטק וסטארט אפים שעוסקים בתחום זה, ובהם ניתן להשתלב בעבודה לאחר סיום הלימודים. שכר גיימינג נחשב לגבוה למדי, בעיקר למפתחים מנוסים ובעלי וותק.

 

מוסדות לימוד רבים מקיימים שיתופי פעולה עם חברות וגופים שונים בתעשיית ההייטק בארץ, כאשר בחלקם מוצעת אפשרות לבוגרים שעומדים בקריטריונים להשתתף בסטאז' וכך לצבור ניסיון מעשי שכיום הכרחי בשוק העבודה התחרותי, ובחלקם ניתן להשתתף במערכי השמה וכך להשתלב במהירות בעבודה בפיתוח משחקים.

 

כמו כן, הקורס מתאים לאנשי מקצוע שרוצים להוסיף מיומנויות לארגז הכלים שלהם וכך להתקדם בקריירה: מעצבים גרפיים ואנימטורים, יזמים ואנשי הייטק, מתכנתים, מעצבי חוויית משתמש וגם מי שעוסקים בתחומים כמו אדריכלות והנדסה, יכולים להיעזר בידע שרוכשים בקורס.

 

  • רוצים ללמוד ליצור אנימציות בתלת מימד? קראו גם על קורס 3D MAX

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס יוניטי?

רוצה לדעת יותר על קורס יוניטי?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד קורס יוניטי

התאמתך לתפקיד מתכנת

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

חוות דעת של סטודנטים: מחשבים

התקבלו 44 דירוגים בציון ממוצע 4.2 מתוך 5

טיפים ממומחים בנושא מחשבים

פלי הנמר פלד
פלי הנמר פלד, יזם הייטק ומנהל של קבוצת "אנשים ומחשבים" לתחומי הטכנולוגיה מאמין שאחד הכלים להצלחה בהייטק הוא אהבה גדולה לתחום.
"חשוב שתהיה הלימה בין מה שאוהבים למקצוע שבו עוסקים. לא מספיק לרצות לעשות הרבה כסף, צריך לבחור במה שבאמת אוהבים. אם אתה באמת אוהב משהו אתה לא תתייאש גם אם בתחילת הדרך לא תמיד תצליח."
בעיניו, כדי לעמוד בקצב המהיר של עולם ההייטק חשוב להמשיך ללמוד ולהתעדכן. "צריך לא להפסיק ללמוד. בזמן שאתה לא שם לב לנושא חדש שמתפתח, באים אחרים, לוקחים לך את הרעיון ומצליחים. צריך להיות הכי טוב שיש כל יום מחדש."
פלי הנמר פלד
נשיא קבוצת העיתונות והתקשורת "אנשים ומחשבים"
ד"ר תמי אמיר
בתחום המחשבים נמצא הכשרות רבות במגוון רחב של עיסוקים ומקצועות כגון – מנהלי רשת, טכנאי PC, תמיכה והדרכה של אופיס, ניתוח מערכות ועוד. ההכשרות משתנות הן בשעות ההכשרה והן במשך חודשי ההכשרה (קורסים בהיקפים משתנים של בין 70-230 שעות בין מספר חודשים מצומצם לשנה ויותר).
המשותף לכל ההכשרות בתחום המיחשוב שהן כולן דורשות כישורים טכניים בסיסיים ולצידם רצויה יכולת כמותית סבירה (כמובן שרצוי אף למעלה מכך).
תחומי העניין של הפונה להכשרות אלו, רצוי שיהיו בתחום הטכני והארגוני, ובתכונות האישיות רצוי שיהיה סטודנט סקרן, המוכן ללמוד בכוחות עצמו הן באמצעות ספרים והן באינטרנט, בעל "ידיים טובות", שאוהב תכנים הקשורים לחומרה ולתוכנה.
לעיתים נדרשת עבודה מול לקוחות ברמות שונות של שירות דבר המצריך תקשורת בינאישית וראייה ארגונית רחבה.
ד"ר תמי אמיר
מנהלת המדור לייעוץ לימודי באוניברסיטת ת"א
Whatsapp Whatsapp