מכללת ICCM לאימון וניהול

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכללות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על מכללת ICCM.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


ICCM המכללה הבינלאומית לאימון וניהול ברמת גן


על מוסד הלימוד


מכללת ICCM היא מוסד לימודי תעודה להכשרת מאמנים אשר הוקם בשנת 2008. במכללה ניתן לקבל הכשרה כמאמנים אישיים, עסקיים וזוגיים. במוסד הלימוד שואפים לסייע לסטודנטים להתפרנס מתחום האימון וכך מתמקדים בהקניית מכלול הכלים הפרקטיים הנחוצים למאמנים איכותיים, אשר מסוגלים לחולל שינוי בקרב לקוחותיהם ולסייע להם לחוות הצלחה.


בפני בוגרי מכללת ICCM נפתחות שלל דלתות לתעסוקה בתחום האימון, באפשרותם לעבוד כמאמנים אישיים, מאמנים עסקיים ומאמנים זוגיים וכן להתקדם לתפקידים ניהוליים בהתאם לבחירתם. כדי לסייע לבוגרים בפיתוח הקריירה נכללים במסלולים במכללה תכנים בתחום הקמת עסק עצמאי. כמו כן, במוסד הלימוד מפנים את הבוגרים לחברות השמה עמן עובדת המכללה, כדי לסייע בהשתלבותם המקצועית בתחום האימון.


תכניות הלימוד במכללה עוסקות במגוון רחב של כלים וכישורים החשובים כיום למאמנים. תכניות לימוד אלה הורכבו על ידי אנשי מקצוע כגון מאמנים, פסיכולוגים, אנשי חינוך, מנכ"לים ומומחים נוספים. באופן זה התכנים מותאמים לדרישות השוק ולתהליכים עדכניים בעולם האימון.


מוסד הלימוד נוסד על ידי ד"ר אילן דבש שהוא מאמן בעל ותק של מעל 15 שנה. הוא בעל דוקטורט בפסיכולוגיה וברשותו ניסיון גם בתחום ההייטק. סגל המרצים במכללה הם בעלי ניסיון בתחום האימון והם מלווים את הסטודנטים במהלך הקורסים וכן אחרי סיומם תוך יישום הידע הרב שברשותם.


מוסד הלימוד פועל באופן שוטף מול ארגון ICF, שבו ארגון ותיק בעולם בתחום האימון, הפועל כיום במעל 140 מדינות. ארגון זה הגדיר את 11 המיומנויות הבסיסיות הנדרשות למאמנים. פעילות מוסד הלימוד מול ארגון זה מאפשרת לבוגרי הקורסים להשתלב כחברים בארגון ICF ולקחת חלק בכנסיו. כמו כן, באפשרותם לעבוד בחברות גדולות המפעילות מטה בחו"ל וכן לעבוד בעולם כמאמנים.

 

למכללת ICCM הכרה של אוניברסיטאות בין לאומיות. הכרה זו מאפשרת לבוגרי המכללה להשלים את השכלתם לתואר ראשון, תואר שני ותואר שלישי בשלל תחומים.


מכללת ICCM כתובת דרכי הגעה


מכללת ICCM ממוקמת ברמת גן. כתובת המכללה היא רחוב שוהם 5. היא ממוקמת במגדלי פז שהמתחם הבורסה. מוסד הלימוד נמצא במיקום מרכזי ובמרחק הליכה קצר מתחנת הרכבת.

 

 

מסלולי לימוד במכללה


הקורסים המתקיימים במכללת ICCM נחלקים לשני חלקים. הקורס הראשון הוא מסלול אימון משולב שאורכו 9 חודשים. הקורס השני הוא מסלול אימון בכיר, שאורכו כשישה חודשים וחצי. בקורס זה מתמקדים בפיתוח הביטחון העצמי כמאמנים.

 

 

קורס הכשרת מאמנים


בקורס זה משלבים אימון בפסיכולוגיה חיובית. הסטודנטים מתוודעים למיומנויות האימון של לשכת המאמנים הבין לאומית ICF. מהלך הקורס מפתחים כישורים מקצועיים שיכולים לסייע בהמשך הדרך המקצועית בתחום האימון. במסלול זה מלווים את הסטודנטים לאורך כל שלבי הכשרתם כמאמנים ושמים דגש על פרקטיקה ותרגול יישומי בכל הנושאים הנלמדים.


זהו קורס משולב שבו נכללים אימון אישי, אימון זוגי ואימון עסקי. באופן זה הסטודנטים מקבלים חומר נרחב הנחוץ להשתלבות בתעסוקה בענף האימון בארץ ובעולם, ללא צורך במעבר קורסי השלמה לצורך פיתוח הקריירה באימון.


במוסד הלימוד מעניקים ליווי אישי לסטודנטים לארך תהליך הלמידה ולשנתיים לאחר סיום לימודיהם. באופן זה התלמידים יכולים לקבל ייעוץ והכוונה ולשכלל את הכישורים המקצועיים כמאמנים בסיוע צוות המכללה.


במהלך הקורס, הסטודנטים עוסקים במגוון נושאים הנכללים בתפקידי המאמנים ובמטרות תהליכי אימון. הם מתוודעים לכלים ולטכניקות היכולות לסייע לחיזוק הביטחון העצמי ולהגעה ליעדים ולהצלחה מקצועית ואישית. בין היתר נלמדים סוגים שונים של תהליכי שינוי ושיטות להתמודדות עם דילמות וחסמים רגשיים. בתחום האימון העסקי לומדים המשתתפים על כלים ניהוליים ושיטות ניהול פרויקטים וכן על היבטים בכלכלה עסקית. בתחום האימון הזוגי עוסקים בדפוסי תקשורת זוגית, בכלים לפתרון מחלוקות ובעקרונות בחירת בן זוג. בקורס דנים גם בכלים לפיתוח ביטחון עצמי לשלל אוכלוסיות כגון נוער וילדים או הורים. היקפו של הקורס הוא כ - 35 מפגשים והוא נפרש על פני כ - 9 חודשים. השעורים נערכים אחת לשבוע.


קורס מאמנים בכירים


קורס זה מיועד למאמנים אשר השלימו את קורס הכשרת המאמנים המשולב במכללת ICCM. בתכנית זו יכולים מאמנים אלה להרחיב את הידע והכלים המקצועיים ולהתוודע לכלים חשובים למאמנים. בין היתר, מתמקדים בקורס בפיתוח ביטחון עצמי, המבוסס תהליכים מן הפסיכולוגיה וגישת CBT.


בקורס זה משולבים שלל כלים שביכולתם לסייע למאמנים אישיים, סוגיים ועסקיים בקידום הקריירה. בוגרי קורס זה מחזיקים בידע בעזרתו ניתן לאמן משפחות, עסקים ולקוחות פרטיים, ולסייע להם בפיתוח הביטחון העצמי ובהשגת יעדים ומטרות. משתתפים בקורס לומדים כיצד לנתח תהליכי ביטחון עצמי ולהבין חסמים ומנגנוני בלימה, ומכירים תהליכים שיכולים להגביר את הביטחון העצמי בקרב מבוגרים והורים.


בין הנושאים שאותם לומדים במהלך הקורס נכללים אבחון ומיון מאומנים, התנהלות מול מאומנים, כלים להנעת מאומנים, תהליכי שינוי אצל מאומנים, כלכלה עסקית, שיווק אישי ושיווק באינטרנט ועוד שלל נושאים.


היקפו של קורס מאמנים בכירים הוא כ - 6 חודשים וחצי והוא כולל 25 מפגשים. השיעורים נערכים אחת לשבוע.

 

מתכונת הלימוד


הקורסים במכללת ICCM מתקיימים בשעות הבוקר ואחר הצהריים.


במהלך הקורסים המשתתפים לוקחים חלק בהרצאות עיוניות וכן בשלל תרגולים פרקטיים שמטרתם להרחיב את סל הכלים המקצועי ולאפשר למשתתפים להכיר מקרוב מגוון תהליכי אימון. לסטודנטים גישה לספרייה אינטרנטית של מוסד הלימוד, שבה מצויים חומרי לימוד מסוכמים וחומרי העשרה בתחום האימון, בעזרתם ניתן לחזור על החומר הנלמד גם בין המפגשים ומכל מקום.


בחודש בראשון במכללה הסטודנטים בתהליך מיון ללא סיכון שבו הם יכולים לבחון את התאמתם ללימודים ובתום חודש זה להחליט אם הם מעוניינים להמשיך בלימודיהם. באפשרות הסטודנטים לחזור על הקורס פעם נוספת במידה והם מעוניינים בכך.

 

תנאי קבלה וקהל היעד


כדי להתקבל למסלולי הכשרת המאמנים המתקיימים במכללת ICCM, על המועמדים לעבור ראיון אישי מול יועצי לימודים של המכללה וכן לעבור מבדק פסיכולוגי אשר בו נבחנת ההתאמה לתכנית. תלמידים שנמצאים כלא מתאימים זכאים לקבלת כספם בחזרה. מי שעוברים את המבדקים נכנסים למיון, חודש התנסות ללא התחייבות שבו נבדקת ההתאמה למכללה ולמסלול הנלמד.


הקורסים המתקיימים במכללת ICCM יכולים להתאים למגוון רחב של אוכלוסיות. הם מיועדים בין היתר לעובדים בארגונים המעוניינים להתקדם לתפקידים בכירים יותר ולשדרג את הקריירה, דרך קבלת כלים מקצועיים בתחום האימון. בקורס יכולים ללמוד גם חסרי ניסיון קודם באימון וקואצ'ינג המעוניינים להשתלב בענף זה.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
ssssssssss

מעל 29,043 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל547 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת אריאל1,223 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת בר אילן952 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

Whatsapp Whatsapp