קורס בגרויות באורט קריית ביאליק

רוצה לדעת על לימודים בנושאי הכנה לבגרות?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על אורט קריית ביאליק - הכנה לבגרות.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס השלמת בגרויות באורט קריית ביאליק

 

ציוני הבגרות מהווים את אחד הקריטריונים הנדרשים במסגרת קבלה ללימודים טכנולוגיים. מועמדים ללימודי הנדסאי נדרשים להציג ציונים בגובה הנדרש בהתאם לנהלי מה"ט, המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ובמדעים, שהוא האחראי על הסמכתם של הנדסאים בישראל. מי שאין ברשותם את ציוני הבגרות הנחוצים לקבלה, בין אם ברשותם בגרות חלקית או אין ברשותם בגרות כלל, יכולים ללמוד בתכניות ייעודיות להשלמה ולשיפור בגרות.


באורט קריית ביאליק מתקיים קורס בגרויות, שמותאם במיוחד למועמדים ללימודי ההנדסאים במכללה. בתכנית זו ניתן לקבל את ההכנה הנדרשת לקראת הבגרויות וכך להעלות את סיכויי הקבלה ללימודים הטכנולוגיים.


תכנית הלימודים


במהלך הקורס הסטודנטים מקבלים את ההכנה הנדרשת לקראת מבחני הבגרות במקצועות בסיס, החיוניים לקבלה ללימודי הנדסאים. מדובר בבגרות במתמטיקה ברמה של 3 יחידות לימוד, בבגרות באנגלית ברמה של 3 יחידות לימוד ובבגרות במקצועות העברית וההבעה.


הסטודנטים מכירים את סוגי השאלות שעשויים להופיע בכל אחד מן השאלונים בבגרות, תוך היכרות עם שיטות להתמודדות עם שאות מאתגרות ועם חלוקת הזמנים בבחינה. כמו כן, הם מפתחים אסטרטגיות למידה שיכולות לסייע במהלך ההכנה לבגרויות וכן בהמשך הדרך הלימודית.

 

מתכונת הלימוד


אורך התכנית להכנה לבגרות של אורט קריית ביאליק משתנה בהתאם להיקף הבגרויות שאותם נדרשים הסטודנטים להשלים, ובהתאם לנתוניהם הקודמים. את המסלול המלא, שבו משלימים את כל הבגרויות הנחוצות, ניתן להשלים בדרך כלל תוך פרק זמן של כשני סמסטרים, אולם היקף הלימודים יכול להשתנות.


סטודנטים שברצונם להשלים רק חלק מן המקצועות הנלמדים במכינה לבגרויות יכולים לעשות זאת, משך תכניות אלה הוא קצר יותר.
המשתתפים בתכניות ההכנה לבגרות לוקחים חלק בשלל שיעורים עיוניים ותרגולים בכיתה וכן מתנסים בפתרון של סימולציות בחינה ובחינות משנים קודמות, כדי להתנסות בעצמם בהתמודדות עם תנאי הבחינה.

 


על מוסד הלימוד


באורט קריית ביאליק יכולים תושבי קריית ביאליק לקחת חלק בשלל תכניות לימודים שונות, בהן לימודי הנדסאי ולימודי תעודה. הלימודים מותאמים לדרישות המשק ולצורכים העדכניים של ארגונים מבחינת תכני הלימוד. לימודי ההנדסאי המתקיימים במכללה מותאמים לדרישות גרב ורבים מלימודי התעודה הנערכים בה נערכים באישור של משרד העבודה והרווחה. בקורסים הללו יכולים הסטודנטים לקבל את ההכנה הנדרשת לקראת בחינות ממלכתיות להסמכת אנשי המקצוע.


בין המסלולים ללימודי הנדסאי שניתן לקחת בהם חלק באורט קריית ביאליק נכללים לימודי הנדסאי מכונות, לימודי הנדסאי חשמל, לימודי הנדסאי תוכנה, לימודי הנדסאי תעשייה וניהול, לימודי הנדסאי אלקטרוניקה ועוד. בכל אחת מן המגמות הללו יכולים הסטודנטים לרכוש ידע טכנולוגי מתקדם ולהכיר שיטות עבודה חדשניות ורלבנטיות לתחום העיסוק.

 

תנאי קבלה


קורס הבגרויות של אורט קריית ביאליק מתאים למועמדים ללימודי הנדסאים המעוניינים להשלים או לשפר את הבגרויות לצורך קבלה ללימודים. התכנית פתוה לכמה קהלי יעד - הן מועמדים חסרי תעודת בגרות שברצונם להיבחן במקצועות הנדרשים במסגרת תנאי קבלה להנדסאים, וכן מי שיש ברשותם תעודת בגרות אך הציונים במקצועות הללו אינם עומדים בסף הדרישות. כמו כן, יכולים ללמוד במסלול גם מי שמעוניינים להשלים חלק מן הבגרויות לצורך קבלה ללימודי ההנדסאי, או לשפר ציון באחד או יותר מהם. כדי לקבל את המידע העדכני והמדוייק לגבי קבלה לקורס, מומלץ לפנות ישירות אל מוסד הלימוד.

 

המשך הלימודים


עם תום התכנית יכולים הסטודנטים לגשת לבחינות הבגרות בהתאם למועדי הבגרויות המשתנים מדי שנה. מי שעומדים בבגרויות בהצלחה ומגיעים לסף הציונים הנדרש יכולים להמשיך בתהליך הקבלה ללימודי ההנדסאים במכללת אורט קריית ביאליק. חשוב להדגיש כי על המועמדים ללימודי ההנדסאי לעמוד בכל חובות הקבלה הנדרשים על ידי מה"ט ומוסד הלימוד, לעיתים עליהם לעמוד בדרישות נוספות.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: אורט קריית ביאליק - מכללה בצפון

עוד מסלולי לימוד - אורט קריית ביאליק

ssssssssss

פורום בגרויות

בגרות הסטוריה אקסטרני
רבקה
1 תגובות
תעודת בגרות במעטפה חתומה למטרת תרגום למוסד לימודים אמריקאי
מיכאל
1 תגובות
בגרות בספרות קיץ 2020 שאלון 8282
חני
1 תגובות
קבלת תעודת גמר 12 שנות לימוד
אבי
3 תגובות
תוצאות ציוני בגרות מזורזים
אלכליל ניבין
1 תגובות
בגרויות חובה בבתי ספר דתיים?
מיכאל
1 תגובות
קבלת העתק תעודת גמר מבית ספר שנסגר
רחלי
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,802 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    המכללה האקדמית ספיר685 חוות דעת

  • 4.1

    מכון טכנולוגי חולון588 חוות דעת

  • 3.9

    המכללה האקדמית אחוה454 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp