קורס צורפות מתקדם - אורט סינגאלובסקי תל אביב

אורט סינגאלובסקי תל אביב
אורט סינגאלובסקי תל אביב
אורט סינגאלובסקי תל אביב
אורט סינגאלובסקי תל אביב
אורט סינגאלובסקי תל אביב
אורט סינגאלובסקי תל אביב
אורט סינגאלובסקי תל אביב
אורט סינגאלובסקי תל אביב
אורט סינגאלובסקי תל אביב

קורס צורפות מתקדם - אורט סינגאלובסקי תל אביב


תכשיטים משמשים אותנו הן בחיי היומיום, כפריטים אופנתיים או מתנות פופולריות, והן בטקסים ואירועים מיוחדים כגון חתונות. יצירת התכשיטים היא תחום עיסוק בן עשרות אלפי שנים, בעל מסורת והיסטוריה עשירות. כדי ליצור תכשיטים נדרש להחזיק בידע מקיף לגבי רישום, תכנון, עיצוב, וכן עבודה באמצעות כלי צורפות.

 

משמעות המסורת העשירה של אמנות הצורפות, היא שקיימות מגוון טכניקות בדרגות שונות של מורכבות - ומי שמחזיקים בידע או הכשרה קודמים בתחום הצורפות, יכולים להעמיק את ידיעותיהם, להתמחות עוד, וכך לפתוח אפשרויות לעיצובים חדשים המבטאים את סגנונם האישי בצורה מיטבית.


כדי ללמוד כיצד ליצור ולעצב תכשיטים החל משלב הרעיון ועד לשלב הביצוע, ניתן להשתתף בהכשרות מקצועיות וכך לרכוש את השליטה בשימוש בכלי צורפות שונים המשמשים לניסור, פיצור, הלחמה, ריקוע, ועוד. קורס צורפות מתקדם המתקיים באורט סינגאלובסקי תל אביב, מיועד למי שיש ברשותם רקע קודם בצורפות ובתכשיטנות, וברצונם להרחיב את הכשרתם המקצועית וללמוד סגנונות עיצוב וטכניקות עבודה ברמת מורכבות גבוהה.


תכנית הלימודים


תכנית הלימודים בנויה כך שהסטודנטים מעמיקים את ידיעותיהם ומחזקים את מיומנויות הצורפות מהכשרות קודמות בתחום. במהלך הקורס, הסטודנטים לומדים טכניקות מתקדמות של צורפות, וכן מקבלים היכרות עם מגוון סגנונות מורכבים לעיצוב תכשיטים.


בין הטכניקות שאותם לומדים בקורס, ניתן למנות הזרקת שעווה, ריקוע תכשיטים, צריבה באמצעות כלים שונים, שיבוץ אבני חן, כל זאת תוך עבודה עם חומרים ממגוון סוגים. כמו כן, התלמידים לומדים כיצד לבצע רישום של רעיונותיהם לעיצובים שונים, בתור שלב ראשוני בתהליך יצירת התכשיט.


המרצים בקורס שמים דגש על עשייה יצירתית ועל מתן יד חופשית לביטוי עצמי של הסטודנטים באמצעות עבודת העיצוב וההרכבה של התכשיטים.

 


מתכונת הלימודים


היקפו של קורס צורפות למתקדמים הוא 100 שעות לימוד, והוא מונה 25 מפגשים, שנערכים פעם בשבוע במתכונת ערב. כך ניתן לשלב את הקורס עם עבודה או עם חיי משפחה.


במסגרת הקורס, הסטודנטים רוכשים ידע עיצובי עיוני ולומדים תיאוריות מתקדמות בעיצוב תכשיטים. הם משלבים זאת עם עשייה ועם התנסות מעשית ביצירת תכשיטים, תוך השתתפות בלימודי סטודיו, ובניית קולקציית תכשיטים משלהם.


נושאי הלימוד

 

 

 • שיבוץ
 • דייפורמינג
 • הזרקת שעווה
 • תהליכי ריקוע
 • בניית קולקציה
 • חיבורים קרים
 • צריבה פוטוכימית
 • רישום ופרספקטיבה
 • יצירת קופסאות בעלות צירים
 • ועוד


על סגל ההוראה


מרכזת הסטודיו לצורפות ועיצוב תכשיטים היא צורפת ומעצבת תעשייתית זוכת פרסים שמרצה ומלמדת את ענפי העיצוב השונים מזה שנים רבות. המרצים בקורס פועלים בתחומי הצורפות והתכשיטנות וברשותם ניסיון רב בעבודה עם לקוחות, אותו הם מעבירים לסטודנטים.


על מוסד הלימודים


במכללת אורט סינגאלובסקי מוצעים מגוון קורסים לתעודה, הכשרות מקצועיות ומסלולי הנדסאים בענפים מבוקשים בתעשייה. מאז שנת 1961, המכללה עוסקת בהכשרת אנשי מקצוע לשלל תחומים, תוך שימת דגש על שילוב טכנולוגיות מתקדמות בהוראה.


התחומים הנלמדים במכללה כוללים עיצוב, חשמל, מחשבים ותוכנה, אלקטרוניקה, ועוד. בבית הספר לעיצוב של המכללה, ORT Design, נערכים מבחר קורסים בתחומי העיצוב השונים, ובמהלכם הסטודנטים יכולים להשתתף בסדנאות ולימודי סטודיו בנושאים שונים, וכן להשתמש בציוד ובתוכנות העיצוב בחדרי מחשבים בעלי טכנולוגיות עדכניות.


הסטודיו לצורפות ולעיצוב תכשיטים באורט סינגאלובסקי פועל במסגרת בית הספר לעיצוב, ובו נלמדים קורסים מגוונים, כמו קורס יסודות הצורפות, קורס תהליכי ייצור בצורפות, ועוד. הסטודנטים יכולים להיעזר בשלל ספרים ובדוגמאות, וכן להשתמש בציוד הצורפות ובכלים השונים שנמצאים בסטודיו. במהלך הקורסים, הם בונים קולקציות תכשיטים אישיות שבאמצעותן הם יכולים לבטא את סגנונם העיצובי האישי.

 


תנאי הקבלה


על מנת להתקבל לקורס יש להיות בוגרי קורס צורפות בסיסי, קורס צורפות למתחילים או קורס אחר מקביל. כמו כן, המועמדים נדרשים לעבור ראיון קבלה אישי שבודק את התאמתם לקורס.

 

 • מעוניינים ללמוד כיצד לעצב תכשיטים בתוכנת מחשב ייעודית? לעוד פרטים על קורס ריינו


תעודה


מי שמסיימים את הקורס בהצלחה ועומדים בדרישותיו, זכאים לתעודת סיום קורס צורפות מתקדם מטעם הסטודיו לצורפות ולעיצוב תכשיטים של ORT Design, בית הספר לעיצוב של מכללת אורט סינגאלובסקי.

 

 • רוצים לשפר את יכולותיכם בתכנון ורישום תכשיטים? קראו גם על קורס רנדרינג

עוד מסלולי לימוד - אורט סינגאלובסקי תל אביב

ssssssssss

מתוך פורום אורט סינגאלובסקי תל אביב

קורס בקרים מתוכנתים
וסילי
ללא תגובה
מעליתן מוסמך
מכללת סינגאלובסקי
ללא תגובה
הצעת מחיר לקורס חשמל מוסמך
רונן
1 תגובות
פרטים על קורס מעליתן מוסמך
אלכסיי
ללא תגובה
בקרים מתוכנתים חברת אומרים
מקרו
ללא תגובה
קורס אנדרואיד הדרכה כמרצה
אדי ברשצקי
ללא תגובה
לימודי עיצוב פנים באורט
נועה
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp