קורס מעליתן מוסמך אורט סינגאלובסקי תל אביב

רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס עבודה?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על אורט סינגאלובסקי - מעליתן מוסמך.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מעליתן מוסמך - אורט סינגאלובסקי


המצאת המעליות שיפרה את חיינו משמעותית, והן הפכו לחלק בלתי נפרד מהמציאות היומיומית של רובנו. הן מאפשרות הנגשה של בניינים עבור אוכלוסיות שעלייה במדרגות עשויה להקשות עליהן, וכן מהוות הכרח עבור בניית רבי קומות. מסיבה זו, התקנה, תחזוקה ותפעול של מעליות הם תחומי עיסוק חשובים שכרוכים בהבנה בתחום החשמל, שאותה יש להוכיח באמצעות מעבר בחינות הסמכה ממשלתיות - זאת על מנת להבטיח את הבטיחות של המשתמשים במעלית ושל העובדים בה.


מי שברשותם ניסיון של 5 שנים או יותר בעבודות מתן שירות למעליות, יכולים לקבל הסמכה ממשלתית ממשרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים בהרכבה ותחזוקה של מעליות ממגוון סוגים. על מנת לקבל את ההסמכה יש לעבור הכשרה מקצועית במוסד לימודים מוכר על ידי משרד העבודה. בין ההכשרות המתקיימות, ניתן למנות את קורס מעליתן מוסמך במכללת אורט סינגאלובסקי תל אביב.


תכנית הלימודים


במהלך הקורס, הסטודנטים רוכשים את הידע העיוני בו יש להחזיק על מנת לבצע עבודות תחזוקה, הרכבה והתקנה של מעליות. לשם כך, הם סוקרים יסודות מרכזיים בתורת החשמל, לומדים להכיר סוגים שונים של מעליות ואת רכיביהן השונים, כמו גם את תחומי הפיקוד והבקרה.


נוסף על כך, חלק חשוב מהקורס מתמקד בנושאי בטיחות, במהלכו מוקנים למשתתפים הנהלים, התקנות והחוקים לגבי בטיחות, באמצעותם העובדים יכולים לשמור על בטחונם וכן על בטחון המשתמשים במעלית.

 


מתכונת הלימודים


הקורס נפרש על פני 424 שעות לימוד, במסגרתן הסטודנטים משתתפים בהרצאות ושיעורים פרונטליים ולומדים תכנים עיוניים נחוצים. אורכו של הקורס כ - 14 חודשים, ומפגשיו נערכים פעמיים בשבוע בשעות הערב. משכו של כל מפגש הוא כ - 3 שעות.


בסיום הקורס, המשתתפים נדרשים לעבור מבחן עיוני המסכם את החומר הנלמד. על מנת לעבור אותו בהצלחה, עליהם לקבל ציון 55 או יותר.


נושאי הלימוד

 

 

 • סוגי מעליות
 • רכיבי מעליות
 • בטיחות בעבודה
 • הרכבה והתקנת מעליות
 • תחזוקה ותפעול של מעליות
 • חשמל, פיקוד ובקרה למעליות
 • ועוד

 

על מוסד הלימודים


במכללת אורט סינגאלובסקי מתקיימים מסלולי לימוד להנדסאים, הכשרות מקצועיות וקורסים לתעודה במגוון של נושאים טכנולוגיים ומדעיים. המכללה, שהוקמה בשנת 1961, נמצאת בקמפוס באזור נגיש לתחבורה ציבורית.


בין התחומים הנלמדים במוסד לימודים זה, ניתן למנות: חשמל, אלקטרוניקה, מכונות, קירור ומיזוג אוויר, תוכנה, עיצוב ועוד. מסלולי ההנדסאים במכללה כוללים מסלול הנדסאי חשמל, מסלול הנדסאי אלקטרוניקה, מסלול הנדסאי עיצוב תעשייתי, מסלול הנדסאי מכונות בהתמחות מכטרוניקה, ועוד.


ביחידה ללימודי תעודה, הסטודנטים משתתפים בקורסים ובהכשרות מקצועיות בענפים אלו: קורס חשמלאי מוסמך, קורס בקרים מתוכנתים, קורס מנהלי עבודה בבניין, קורס התקנה ושירות למתקני קירור ומיזוג ביתיים, ועוד.


באורט סינגאלובסקי שמים דגש על הכנת בוגרי המכללה לקראת מציאת תעסוקה לאחר סיום לימודיהם, והם יכולים להיעזר במערך ההשמה וההכוונה התעסוקתית שקיים במכללה.


תנאי הקבלה


כדי להשתתף בלימודים בקורס, יש להציג תעודת סיום 12 שנות לימוד מטעם משרד החינוך. כמו כן, על המועמדים להוכיח כי ברשותם יש ניסיון של 5 שנים או יותר בעבודות מתן שירות למעליות בתחומי ההתקנה והתחזוקה.


בנוסף, המועמדים נדרשים להציג תעודה מקורית של סיום קורס הדרכה לעבודה בגובה מגוף מאושר על ידי מנהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית, שהיקפו 16 שעות לימוד לפחות.


תעודה


תעודת סיום קורס מעליתן מוסמך מוענקת לבוגרי ההכשרה, שעוברים בהצלחה את מבחן הגמר העיוני ועומדים בכל דרישות הקורס. התעודה ניתנת מטעם מכללת אורט סינגאלובסקי בשיתוף עם משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים.


הבוגרים יכולים להגיש בקשה לרישיון חשמלאי שירות למעליות, לפי הנחיות המנהל לענייני החשמל.


אפשרויות תעסוקה


הכשרה זו יכולה לסייע למי שעוסקים במתן שירות למעליות ורוצים להתקדם באפשרויות התעסוקה שלהם, לקבל הסמכה ורישיון וכך לפתוח לעצמם אפיקים חדשים בתחומי התקנת, הרכבת ותחזוקת מעליות.


בוגרי ההסמכה יכולים לעבוד בתחום התחזוקה והתפעול של מעליות כשכירים במגוון חברות אחזקה וחברות מעליות. כמו כן, יש באפשרותם לעסוק בתחום כעצמאים ולפתוח עסק פרטי.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת אורט סינגאלובסקי תל אביב

עוד מסלולי לימוד - אורט סינגאלובסקי תל אביב

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

איפה לומדים קורס ניהול רשתות?
מסארוה חסן
ללא תגובה
קורס הסרת אפוטרופוס עצמי בדיני משפחה
הודיה
1 תגובות
קורס הכשרה בייעוץ פנסיוני
יעקב ברונשטיין
ללא תגובה
מכונאות רכב סוג 3
ישראל חייט
1 תגובות
קורס חשמל ואלקטרוניקה לרכב
אופיר הרש
1 תגובות
לימודי תעודה בתחום משאבי אנוש
עמית דוידוב
1 תגובות
בעל תעודת הנהח מלשכת יועצי המס יכול ללמוד הנהלת חשבונות סוג 3?
שם
3 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,802 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  המכללה האקדמית ספיר685 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת אריאל1,219 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת בן-גוריון1,089 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp