קורס מבצע לתוכנות גרפיקה מתקדמות באורט ירושלים

אורט ירושלים

קורס מבצע תוכנות גרפיות מתקדמות - אורט ירושלים

 

היצע התוכנות והיישומים שעומדים כיום לרשותם של ביצועיסטים, או מבצעים גרפיים, הוא נרחב למדיי. היכרות עם התוכנות השונות יכול לסייע במהלך פרויקטים עיצוביים, לצורך התאמה של העבודה לצורכים ולבקשות של כל לקוח.


באורט ירושלים מתקיים קורס מבצעים גרפיים לתוכנות גרפיות מתקדמות. בקורס זה ניתן לקבל את ההכשרה הדרושה לתפקידי מבצעים גרפיים ולהכיר מגוון של תוכנות גרפיקה מבית אדובי. הידע והכלים הנרכשים במהלך הקורס יכולים לסייע לבוגרים להשתלב בתפקידי מבצעים גרפיים במגוון חברות וארגונים שבהם נדרשים שירותי גרפיקה וכן באפשרותם לפתח קריירה כעצמאיים ולהציע שירותים אלה לשלל בתי עסק.

 

תכנית הלימודים


משתתפי הקורס לומדים מגוון כלים פרקטיים בתחום העיצוב תוך שימת דגש על תוכנות מתקדמות בתחום העיצוב הגרפי והגרפיקה הממוחשבת. הם רוכשים סל מיומנויות פרקטיות שיכולות לשמש אותם בהמשך הדרך כמבצעים גרפיים, בעת העיצוב של מוצרי דיגיטל ופרינט משלל סוגים.


הם מתחילים בהיכרות עם מושגי יסוד בעיצוב הגרפי ועם היבטים בסיסיים בצבע ובטיפוגרפיה, מתוך מטרה לבנות את הבסיס הנחוץ בתחום העיצוב והגרפיקה. לאחר מכן נלמדות לעומק תוכנות הגרפיקה מבית אדובי - אינדיזיין, פוטושופ ואילוסטרייטור. הסטודנטים לומדים כיצד להשתמש בתוכנות הללו לביצוע שלל עריכות גרפיות, תוך היכרות עם הכלים הקיימים בכל אחת מן התוכנות ועם היתרונות שהן מציעות למבצעים גרפיים.

 

מתכונת הלימוד


הקורס נפרש על פני כ - 300 שעות לימוד אקדמיות. התכנית מחולקת ל - 75 מפגשים, אלה מתקיימים פעמיים במהלך השבוע בשעות אחר הצהריים.


הסטודנטים בקורס משתתפים בשיעורים עיוניים ובמגוון של תרגולים מעשיים לשימוש בתוכנות הגרפיקה. דרך התרגילים והמטלות לאורך התכנית הם יכולים לבנות תיק עבודות שבו הם יכולים להיעזר בהמשך דרכם המקצועית כמבצעים גרפיים.

 

נושאי הלימוד


הסטודנטים בקורס לומדים על מגוון של מושגים וכלים בתחום הגרפיקה ומתוודעים לתהליכים שמהווים חלק מעבודתם של ביצועיסטים. בין הנושאים הנלמדים במהלך הקורס נכללים:

 

 

  • טיפוגרפיה
  • צורה וצבע
  • תוכנת פוטושופ
  • יסודות בעיצוב גרפי
  • תוכנת אילוסטרייטור
  • שימוש בתוכנת אינדיזיין
  • ועוד


על מוסד הלימוד

 

אורט ירושלים היא מכללה ללימודים טכנולוגיים ולימודי תעודה, שבה יכולים תושבי ירושלים ללמוד בשלל מסלולי לימוד כדי לפתח קריירה בענפים מבוקשים. במכללה מתקיימים קורסים שונים בתחום העיצוב והמדיה, כגון קורס שזירת פרחים וקורס שיווק דיגיטלי. כמו כן נערכים קורסים בענפים כגון חשמל, טכנולוגיה, בניין, מיזוג אוויר, חשבונאות ועוד. קורסים אלה כוללים בדרך כלל תכנים פרקטיים כגון פרויקטים ומטלות כדי לסייע לסטודנטים בפיתוח הכישורים המעשיים החשובים לאנשי המקצוע.


סטודנטים באורט ירושלים יכולים גם ללמוד במגוון של תכניות לימודי הנדסאים. אלה הם מסלולי השכלה טכנולוגית המתקיימים בהתאם לדרישות מה"ט, ואורכם נע לרוב בין שנתיים לשלוש שנים. במהלך לימודי ההנדסאים ניתן לקבל את הידע הטכנולוגי הנחוץ לתפקידי הנדסאי במשק, בין היתר בענפים כגון חשמל, מכונות, אדריכלות ועיצוב פנים, תעשייה וניהול וענפים נוספים. כמו כן, מסלולים אלה כוללים הכנה לבחינות הממלכתיות שנערכות על ידי מה"ט בתהליך הסמכת ההנדסאים.


באורט ירושלים שואפים לסייע לקידום המקצועי של הסטודנטים וכך מפעילים מגוון של קשרים ושיתופי פעולה עם התעשייה באזור ירושלים. כמו כן, שיתופי הפעולה הללו יכולים לסייע להפיכתן של תכניות הלימוד לאקטואליות ולרלבנטיות לדרישות המעסיקים במשק.


תנאי קבלה


מועמדים המעוניינים להתקבל לקורס נדרשים להיות בוגרי 12 שנות לימוד. כמו כן, עליהם להציג בגרות באנגלית ברמת 3 יחידות לימוד וכן לעבור מבחן ידע.


הקורס מתאים לבעלי זיקה לתחום העיצוב המעוניינים להשתמש ביכולות היצירתיות שברשותם לפיתוח קריירה בתחום הגרפיקה והעיצוב הגרפי.

 

תעודה


תעודת השתלמות "מבצע גרפי לתוכנות גרפיות מתקדמות" מוענקת לבוגרי הקורס על ידי אורט ירושלים.

 

למידע נוסף לחצו: מכללת אורט ירושלים
ssssssssss
Whatsapp Whatsapp