קורס עיצוב גרפי - אורט הרמלין נתניה

שירות אישי - צור קשר
קורס עיצוב גרפי - אורט הרמלין נתניה

קורס עיצוב גרפי - אורט הרמלין נתניה


בעקבות שילוב מחשבים בתחומים רבים בחיינו, המקום שתחום העיצוב הגרפי תופס הולך וגדל. לפן הויזואלי תמיד הייתה חשיבות, אך כיום, כאשר כל בעל עסק גדול כקטן צריך מערך פרסום ושיווק אינטרנטי מעוצבים בקפידה, לעיצוב הגרפי של עסק או מוצר יכולה להיות משמעות מכרעת להצלחתו. כמו כן, עם ההשתכללות של תוכנות המחשב לעיצוב גרפי נוצרות אפשרויות חדשניות לעיצובים אינטראקטיביים המשלבים בין מדיות שונות.


הידע לו נדרשים מעצבים גרפיים לא מסתכם רק בהיכרות עם יישומי המחשב הנדרשים; מדובר בתפקיד שדורש הבנה תיאורטית בעיצוב, צילום, גרפיקה, ואיור, וכן יכולת להכין עיצובים לדפוס, לעצב אריזות פיזיות של מוצרים וגם אתרים באינטרנט.


על מנת לרכוש את הידע והמיומנויות שנחוצים לעבודת המעצבים הגרפיים, ניתן להשתתף בקורס עיצוב גרפי במכללת אורט הרמלין נתניה, וכך ללמוד הן את הבסיס העיוני והמעשי, והן לקבל כישורים בבניית תיק עבודות שיכולים לסייע במציאת עבודה לאחר סיום הקורס.


תכנית הלימודים


בתכנית הלימודים נלמדים תכנים תיאורטיים ומעשיים מעולמות העיצוב הגרפי, האנימציה, ובנייה ועיצוב של אתרים. הסטודנטים לומדים עקרונות יסוד של עיצוב בכלל ועיצוב גרפי בפרט, ורוכשים שליטה בשימוש במגוון תוכנות מחשב לעיצוב. כמו כן, הם לומדים כיצד לבנות אתרים ולעצב אותם, וכן ליצור אנימציות ומולטימדיה שאפשר לשלב בתוך אתרי אינטרנט.

 


מתכונת הלימודים


הלימודים מתקיימים תוך הדגשת הפן המעשי, כאשר מוקנית למשתמשים שליטה בשימוש ביישומי מחשב הנמצאים בשימוש רחב בתחום העיצוב הגרפי .


במהלך הקורס, המשתתפים בונים תיק עבודות, תוך הנחיית סגל ההוראה לפי הדרישות המשתנות של המשק. תיק העבודות יכול לשמש אותם להצגה בעת ראיונות עבודה מול מעסיקים פוטנציאליים.


נושאי הלימוד

 

 

  • עיצוב אריזות
  • יישומי מחשב
  • בניית אתרים
  • תוכנות עריכה
  • מבוא לפוטושופ
  • יסודות העיצוב הגרפי
  • עימוד דפי אינטרנט באמצעות HTML
  • אנימציה ומולטימדיה לרשת האינטרנט
  • ועוד

 

על מוסד הלימודים


מכללת אורט הרמלין להנדסאים פועלת בנתניה מאז שנת 1998. במכללה ניתן להשתתף במגוון מסלולי לימוד: לימודי הנדסאים, לימודי תעודה ולימודי עתודה טכנולוגית. מסלולי ההנדסאים השונים מוצעים בתחומים כמו מסלול הנדסאי עיצוב מדיה, הנדסאי תוכנה, הנדסאי תעשייה וניהול, ועוד.

 

במחלקה ללימודי תעודה ניתן ללמוד במבחר קורסים והכשרות מקצועיות, וביניהם קורסים בעיצוב ובאמנויות, קורסים במנהל וחשבונאות, קורסים בחשמל, וקורסים בבניין ובטיחות. הקורסים השונים מכשירים לקראת עיסוק במקצועות שונים שיש להם ביקוש בעולם העבודה.

 

מטרת תכניות הלימוד וההכשרות היא להקנות לסטודנטים את הכישורים הנדרשים לקידום הקריירה, תוך שימת דגש על ההכשרה לשימוש בטכנולוגיות עדכניות. הסטודנטים מתרגלים ומתנסים מעשית בעבודה בתחומים הנלמדים, באמצעות השתתפות במעבדות טכנולוגיות, תרגול במהלך הלימודים. כמו כן, הם יכולים להתייעץ עם סגל המרצים במכללה, שמעניקים מניסיונם העשיר והתמחותם המקצועיים.

 

על מנת לעדכן את החומרים הנלמדים בקורסים על פי דרישות התעשייה המשתנות, המכללה מקיימת שיתופי פעולה עם גורמים מובילים במשק הישראלי, כולל צה"ל, עמותות וארגונים במגזר השלישי, רשויות מקומיות, ומבחר גופים עסקיים. הבוגרים נעזרים בקשרים אלו לצורך השתלבות בשוק העבודה.

 

תנאי קבלה


כדי להשתתף בקורס, על המועמדים לעבור מבדק שבוחן את התאמתם ללימודים. כמו כן, עליהם להחזיק בתעודת סיום 12 שנות לימוד מטעם משרד החינוך.


תעודה


המסיימים את הקורס בהצלחה זכאים לתעודת סיום קורס עיצוב גרפי מטעם בית הספר לעיצוב ORT Design של מכללת אורט הרמלין נתניה.


אפשרויות תעסוקה


בעידן הויזואלי של היום, מעצבים גרפיים הם אנשי מקצוע מבוקשים במגוון של מקומות עבודה; הם יכולים לעסוק בתחום זה כשכירים, הן בבתי דפוס, משרדי פרסום, שיווק ויחסי ציבור, וסטודיו לעיצוב גרפי, והן במחלקות ייעודיות לתחום שקיימות בארגונים גדולים. כמו כן, ניתן לעבוד בעיצוב גרפי גם באופן עצמאי כפרילנסרים.


יכולות עיצוב גרפי יכולים לתת יתרון למי שברצונם להשתלב בעיסוק גם במקצועות נוספים, כגון בוני ומעצבי אתרים, אנשי סושיאל, דיגיטל וקריאייטיב.
 

עוד מסלולי לימוד - אורט הרמלין