קורס מנהלי עבודה בבניין - אורט הרמלין נתניה

רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורסים משרד העבודה?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על אורט הרמלין - קורס מנהלי עבודה בבניין.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מנהלי עבודה בבניין - אורט הרמלין נתניה

 

מנהלי עבודה בבניין הם אנשי מקצוע מבוקשים בענף הבנייה, שנמצא בצמיחה. הם אחראים על הניהול התקין של העבודות בפרויקטים מסוגים שונים, ביניהם מבני מגורים, משרדים, מבנים ציבוריים לשימושים שונים, ועוד. הידע הנחוץ למנהלי עבודה וכישורי המנהיגות שהם נדרשים להם במהלך עבודתם כוללים הבנה בדיני עבודה וניהול עובדים, וכן ידע מקצועי בתורת הבנייה, כגון חומרי בניין שונים, ציוד בנייה, ועוד.


כדי לרכוש את הידע וההבנה להם זקוקים מנהלי עבודה בבניין, יש להשתתף בהכשרות מקצועיות המכינות לקראת בחינות ההסמכה של משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים. בין מוסדות הלימוד שבהם מוצע קורס מנהלי עבודה בבניין, ניתן למנות את מכללת אורט הרמלין נתניה.


תכנית הלימודים


במהלך הקורס, הסטודנטים לומדים תכנים מקצועיים בתורת הבנייה, כולל עבודה עם חומרים מסוגים שונים ומגוון כלי בנייה, וכן סוקרים את תורת יציבות המבנים. הם רוכשים הבנה בטופוגרפיה, קריאת תכניות בניין ומקבלים כלים לביצוע מדידות שונות.


נוסף על כך, חלק מהלימודים מוקדש לרכישת כישורי מנהיגות נחוצים, ביניהם ארגון אתר בנייה וניהול ביצוע העבודות בו, וניהול צוותי עובדים. במהלך הקורס הסטודנטים מכירים גם את תחום דיני העבודה, ועוברים סדנת עזרה ראשונה והכשרה לשמירה על בטיחות העובדים.

 


מתכונת הלימודים


הקורס נפרש על פני כ - 24 חודשים, כאשר המפגשים מתקיימים בשעות הערב. המשתתפים בקורס לומדים לקראת 3 בחינות חיצוניות אותן מקיים משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים. יש לעבור בחינות אלו כדי לקבל את ההסמכה כמנהלי עבודה בבניין.


נושאי הלימוד

 

 

 • דיני עבודה
 • נהלי בטיחות
 • ניהול עובדים
 • תורת הבנייה
 • עזרה ראשונה
 • מלאכת הבנייה
 • טופוגרפיה ומדידות
 • תורת יציבות מבנים
 • קריאת תכניות בנייה
 • ארגון אתר וניהול הביצוע
 • סוגי חומרי בניין וציוד בנייה
 • ועוד

 

על מוסד הלימודים


מכללת אורט הרמלין להנדסאים נמצאת בנתניה, ומועברות בה מגוון הכשרות מקצועיות להנדסאים וקורסים ללימודי תעודה, כבר מעל ל - 2 עשורים.


במכללה מדגישים את הנגשת ההשכלה הגבוהה וההשכלה הטכנולוגית בפרט, וכן את חשיבות ההכנה לקראת השתלבות בשוק העבודה. סגל המרצים במכללה מספק ליווי מקצועי לסטודנטים במהלך הלימודים, כדי להקנות להם את הידע התיאורטי והיישומי העדכני, שמותאם לדרישות עולם התעסוקה.


התעדכנות תכניות הלימוד בהתאם לשינויים הטכנולוגיים התדירים בתעשייה, מתבצעת באמצעות קיום שיתופי פעולה בין המכללה לבין גופים עסקיים, ארגונים וחברות במגזר הציבורי, במגזר הפרטי וכן במגזר השלישי. שיתופי פעולה אלו מאפשרים למכללה לסייע לבוגרים בעת חיפושי העבודה.


תנאי הקבלה


על מנת להשתתף בקורס, המועמדים נדרשים להיות בוגרי 10 שנות לימוד או יותר, ולהציג אישור על מעבר קורס הדרכה לעבודה בגובה בהיקף 24 שעות לימוד.


בנוסף, על המועמדים לעבור ועדת קבלה שבוחנת את התאמתם לתפקיד מנהלי עבודה בבניין ואת הידע שלהם בנושא עבודות שלד ובטיחות.


קיימים שני מסלולי קבלה לבוגרי 10 שנות לימוד:

 

 

 • על סמך הוכחת ניסיון של 5 שנים לכל הפחות בעבודות בניין או שלד, תחת קבלן רשום. כדי להוכיח זאת, יש להציג אישורי ותק מהקבלן, יחד עם תעודת רישום בפנקס הקבלנים שעליה חותמת "נאמן למקור" של החברה הקבלנית וכן חתימת מנהל החברה. כמו כן, יש להראות דו"ח מעסיקים מטעם ביטוח לאומי עם החתימות הרלבנטיות.

 

 

 • על סמך תעודת מקצוע סוג 3 בטפסנות, ברזלנות או בנאות, נוסף על הוכחת ניסיון של שנתיים לפחות בעבודות בניין או שלד, תחת קבלן רשום. המועמדים נדרשים להוכיח זאת באמצעות הצגת אישורי ותק מהקבלן, וכן תעודת רישום בפנקס הקבלנים עם חתימת מנהל החברה וחתימת "נאמן למקור" של החברה הקבלנית. המועמדים נדרשים להציג גם דו"ח מעסיקים של ביטוח לאומי, עליו חותמת וחתימה מטעמו.


תעודה


בוגרי הקורס זכאים לתעודת סיום מטעם מכללת אורט הרמלין נתניה, בשיתוף עם משרד העבודה. התעודה מהווה הסמכת עוזרים למנהלי עבודה.


לאחר עבודה של שנה בתפקיד זה, תחת פיקוח מנהל עבודה בבניין רשום, הבוגרים נדרשים לעבור מבחן בעל פה בפני ועדת בוחנים. מי שעוברים בהצלחה את מבחן זה, זכאים לתעודת מנהל עבודה בבניין.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: אורט הרמלין נתניה - מכללת אורט נתניה

עוד מסלולי לימוד - אורט הרמלין

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

קורסים בתחומי ההדרכה ועולם הרוח
לילך
ללא תגובה
קורס חקירות ביטוח במרכז
אלישע מור
ללא תגובה
איפה לומדים קורס ניהול רשתות?
מסארוה חסן
1 תגובות
קורס הסרת אפוטרופוס עצמי בדיני משפחה
הודיה
1 תגובות
קורס הכשרה בייעוץ פנסיוני
יעקב ברונשטיין
1 תגובות
מכונאות רכב סוג 3
ישראל חייט
1 תגובות
קורס חשמל ואלקטרוניקה לרכב
אופיר הרש
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,802 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  האקדמיה בבצלאל983 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת אריאל1,219 חוות דעת

 • 4.1

  המכללה האקדמית ספיר685 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp