קורס עוזר בטיחות באורט כפר סבא

רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי נדל"ן לתעודה?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על אורט כפר סבא - עוזר בטיחות.

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:

אהבת? שתף ב:


קורס עוזר בטיחות באתרי בניה - אורט כפר סבא


כדי להעלות את רמת הבטיחות באתרי הבנייה ולמנוע תאונות, חוקקו בקיץ 2019 תקנות חדשות המחייבות קבלנים בהעסקת עוזרי בטיחות, עובדי בנייה שבידיהם ידע וסמכות לסיוע למנהלי העבודה באיתור מפגעי בטיחות ובמניעת תאונות. כדי למלא את תפקידם על עוזרי הבטיחות להכיר היטב את סוגי העבודות ולהתמצא בחקיקה העדכנית אודות בטיחות בבניה, כדי להתריע על חריגות מן החוק בפעילות העובדים ובהתנהלות הכללית באתר.


באורט כפר סבא מתקיים קורס עוזרי בטיחות בבנייה, שנערך בפיקוח ובהסמכת משרד העבודה והרווחה. בקורס זה יכולים ללמוד עובדים מנוסים בבנייה ובבנייה הנדסית וכך לרכוש סל כלים פרקטי למילוי תפקיד חדש ומבוקש זה. הם יכולים ליישם את הידע הנלמד בפרויקטים משלל סוגים, לפי דרישות החוק, וכך לסייע בשמירה על הבטיחות והגיהות ולמנוע פגיעה ברכוש ובחיי אדם.

 

 

תכנית הלימודים


במהלך הקורס, המשתתפים מתוודעים לתפקיד עוזרי הבטיחות בבניה ולאחריותם באתרי הבניה לפי הדין. הם סוקרים את תקנות הבטיחות בעבודה ולומדים כיצד יכולים העוזרים לקחת חלק בשמירה על רמת בטיחות גבוה באתר ולמנוע תאונות ותקלות. כמו כן, הם עוסקים בנהלי עבודה בגובה, בסוגי ציוד ובתקינותו וכן בדרגי גישה ומשטחים בפרויקטים בבנייה. נוסף על כך, הם דנים באתגרים מקצועיים שרלבנטיים לעוזרי הבטיחות ולהתנהלותם מול מנהלי עבודה בבניין.


מתכונת הלימוד


התכנית נפרשת על פני כחמישה שבועות, היא כוללת תשעה מפגשים ואורכה הוא 45 שעות לימוד. שיעורים מתקיימים בשני ערבים במהלך השבוע. במהלך הקורס מתקיים סיור לימודי לאתר בנייה במהלכו הסטודנטים יכולים להיחשף בפועל לדילמות ואתגרים בשטח של אנשי המקצוע.

 

נושאי הלימוד


משתתפים בקורס לומדים בהרחבה על תחומי האחריות של עוזרי הבטיחות בהתאם לנהלים החדשים. בין הנושאים אותם לומדים הסטודנטים נכללים:

 

 

 • דרכי גישה וגידור
 • כללי עבודה בגובה
 • ציוד מגן אישי בבנייה
 • פיגומים ומשטחי בנייה
 • תקנות לבטיחות בעבודה
 • תפקידיהם של עוזרי בטיחות
 • ועוד

 

על מוסד הלימוד

 

באורט כפר סבא ניתן לקחת חלק בעוד שלל תכניות לימודי תעודה, בענפים כגון חשמל, צורפות, חשבונאות ומינהל. בקורסים אלה יכולים הסטודנטים לקבל הכנה לקראת מבחני הסמכה מטעם משרד העבודה והרווחה או מטעם גורמים נוספים, העוברים בחינות אלה מקבלים דיפלומות מקצועיות שיכולות לסייע לקידום מקצועי. בקורסים מתמקדים בכלים עדכניים החיוניים לאנשי המקצוע, בהתפתחויות עכשוויות בתעשייה ובצורכיו של המשק כיום.


כמו כן, במוסד הלימוד נערכות מבחר תכניות לימודי הנדסאים. אלה הן תכניות לימודים טכנולוגיים המפוקחות על ידי מה"ט - המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ובמדעים, שהוא הגוף האחראי על הסמכתם של הנדסאים. בין מסלולי לימודי ההנדסאי הנערכים במכללה ניתן למנות לימודי הנדסאי אזרחי, לימודי הנדסאי אזרחי במגמת תכנון מבנים, לימודי הנדסאי חשמל, לימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים, לימודי הנדסאי תוכנה, לימודי הנדסאי אדריכלות נוף ועוד.

 

 

תנאי קבלה


מועמדים המעוניינים להתקבל לקורס עוזרי בטיחות צריכים להציג ניסיון מוכח של לפחות שנתיים בביצוע של עבודות בנייה או בביצוע עבודות בנייה הנדסית. הניסיון התעסוקתי הרלבנטי מתייחס לכזה שנצבר החל מגיל 18, בעבודות שמבוצעות באופן חוקי בלבד. כדי להוכיח את ניסיונם המקצועי, על המועמדים להציג הצהרת מעסיקים, אשר כוללת את כל הפרטים של המעסיקים ותיאור סוגי הפרויקטים שבהם המועמדים לקחו חלק. בין היתר עליה לכלול לוגו, חותמת וחתימה של המעסיקים וחברתם, תיאור מהות העבודות שבוצעו על ידי העובדים ומשך העסקתם בכל אחד מן הפרויקטים וכן פרטים של האתרים שבהם התקיימו העבודות.

 

תעודה


בוגרי הקורס שעומדים בכל חובותיהם זכאים לקבל תעודת "עוזר מנהל בטיחות" המוענקת בהסמכת משרד העבודה והרווחה. כדי לקבל את הדיפלומה על הבוגרים לגשת בתום הקורס למבחן בקיאות. זהו מבחן ובו 40 שאלות רבות ברירה (שאלות אמריקאיות), שאותו יש לעבור בציון של לפחות 70.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: אורט כפר סבא

עוד מסלולי לימוד - אורט כפר סבא

פורום לימודי נדל``ן

קורס ללימוד יזמות נדל"ן ותיווך
מאיר ולד
1 תגובות
קורס שמאות או תואר אקדמי לשמאות?
,דביר
1 תגובות
קורס יזמות והשקעות בנדלן
מרדכי אבני
1 תגובות
לימודי יזמות ונדל"ן בחיפה והצפון
שלום סמוקובסקי
1 תגובות
מחיר לימודי קורס נדלן
חן ברקאי
1 תגובות
בחירת מוסד לימודים בתחום הנדל"ן
ליאור
1 תגובות
קורס טוב בהשקעות נדלן
ניב
1 תגובות
קורס ללימודי בדק בית
Roi Huri
1 תגובות
לימודי שמאות באזור אשקלון
עמית שוקרון
1 תגובות
לימודי קורס מפקח בניה
אלי
1 תגובות
בחינת תיווך במשרד המשפטים
אווה ריינס
1 תגובות
איפה מתקיים קורס ניהול נכסים
פלוני
1 תגובות
קורס סוכני נדלן בתל אביב
אליהו אלמליח
1 תגובות
קורס תיווך ויעוץ משכנתאות
דוד אל
2 תגובות
קורס תמא 38 פינוי בינוי
זאב
2 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,448 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת חיפה 1,560 חוות דעת

 • 4.1

  האקדמיה בבצלאל 983 חוות דעת

 • 4.0

  המרכז האקדמי לב 1,443 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

לכל הפורומים

מלגות חדשות

ימים פתוחים