קורס מבצע גרפי בטכנולוגית אורט בראודה כרמיאל

הטכנולוגית אורט בראודה כרמיאל

קורס מבצע גרפי לתוכנות גרפיות מתקדמות בטכנולוגית אורט בראודה כרמיאל


מבצעים גרפיים, הידועים גם בשם ביצועיסטים, הם אנשי מקצוע בתחום העיצוב המומחים בשימוש בתוכנות גרפיקה ממוחשבת. הם משתמשים באותן תוכנות כדי לתרגם מסרים ורעיונות לדימויים ברורים, שיווקיים ומקוריים בעזרת הכלים הדיגיטליים הקיימים בתוכנות העיצוב. התוכנות הפופולריות ביותר בשוק הגרפיקה כיום הן אלה של חברת אדובי (Adobe). בית תוכנה זה מספק מגוון של פתרונות לעיבוד תמונות, לעיצוב ועימוד של ספרים ומסמכים, ליצירה של דימויים תלת ממדיים ולעוד מבחר שימושים בפרויקטים בתחום הגרפיקה. לרוב הם פועלים בצוותים, יחד עם מעצבים גרפיים ובעלי תפקידים נוספים, כדי ליצור את הפתרון המתאים ביותר לצורכי הלקוח.


המעוניינים להשתלב בתחום העיצוב יכולים ללמוד בקורס מבצעים גרפיים לתוכנות גרפיות מתקדמות הנערך במכללה הטכנולוגית אורט בראודה שבכרמיאל. במהלך הקורס מכירים כמה תוכנות גרפיקה ממוחשבת פופולריות שבהן ניתן להשתמש במגוון פרויקטים בתחום הגרפיקה והעיצוב. כמו כן, המשתתפים יכולים לפתח כישורים פרקטיים בעולם העיצוב, בהם ניתן להיעזר לצורך השתלבות בתפקידי מבצעים גרפיים. מבצעים יכולים להשתלב במגוון מסגרות מקצועיות, כגון בחברות בתחום העיצוב הגרפי, בהוצאות לאור, במשרדי פרסום, בסטודיו לעיצוב אתרים ועיצוב דיגיטלי ובארגונים מסוגים נוספים, וכן לפתח קריירה כעצמאיים בתחום הגרפיקה והעיצוב.

 

תכנית הלימודים


משתתפי קורס זה מקבלים ידע מגוון בתחום העיצוב תוך התמקדות בענפי הגרפיקה והעיצוב הגרפי. הם מתמקדים בהיכרות עם מספר תוכנות גרפיקה ממוחשבת של בית התוכנה אדובי: תוכנת פוטושופ לעיבוד תמונה, תוכנת אינדיזיין הייעודית לענף ההוצאה לאור, ותוכנת אילוסטרייטור לגרפיקה וקטורית דו ותלת ממדית.


בתחילת התכנית הסטודנטים מכירים עקרונות יסוד בתחום העיצוב הגרפי, ובהמשך לומדים על סוגיות מרכזיות בצורה, צבע וטיפוגרפיה. לאחר מכן, הם מכירים את התוכנות הגרפיות השונות ואת תהליכי השימוש בהן, תוך היכרות עם היתרונות שכל אחת מהן מציבה לגרפיקאים ולמבצעים גרפיים בעבודתם השוטפת.

 

 

מתכונת הלימוד


הקורס נפרש על פני כ - 75 מפגשים והיקפו 300 שעות לימוד אקדמיות. המפגשים נערכים בשעות אחר הצהריים פעמיים בשבוע. במסגרת השיעורים הסטודנטים לוקחים חלק בהרצאות עיוניות ובהדגמות וכן מתרגלים בפועל את השימוש בתוכנות הגרפיקה הנלמדות. בעזרת התרגולים השונים הנכללים בקורס, באפשרותם לבנות תיק עבודות שיכול לשמש אותם בהמשך דרכם בתחום הגרפיקה, אותו הם יכולים להציג בפני מעסיקים פוטנציאליים או לקוחות.

 

נושאי הלימוד


בין הנושאים הנלמדים במהלך הקורס נכללים תחומים שונים בעולם הגרפיקה והעיצוב. בין התחומים בהם דנים הסטודנטים:

 

 

  • צבע וצורה
  • טיפוגרפיה
  • תוכנת אינדיזיין
  • שימוש בפוטושופ
  • יסודות בעיצוב גרפי
  • תוכנת אילוסטרייטור
  • ועוד


על מוסד הלימוד


בטכנולוגית אורט בראודה, הממוקמת בעיר כרמיאל, ניתן לקחת חלק במגוון רחב של תכניות ללימודי תעודה, לימודי הנדסאים ותכניות עתודה טכנולוגית. במכללה הטכנולוגית שואפים לסייע לסטודנטים לרכוש כלים פרקטיים החיוניים להשתלבות בשוק העבודה של היום, באופן זה תכניות הלימודים השונות שמות דגש ע התנסות פרקטית והן מותאמות להתפתחויות העדכניות של המשק.


בין התחומים הנלמדים במכללה במסגרת לימודי התעודה המתקיימים בה ניתן למנות חשמל, חשבונאות, מזכירות ומינהל, לוגיסטיקה ורכש וענפים נוספים. בתחום העיצוב, מתקיים גם קורס עיצוב פנים שבו ניתן לקבל מגוון של כלים יישומיים לעיצוב בתים, דירות וחללי פנים. המעוניינים להמשיך ללימודי הנדסאים יכולים לפנות גם ללימודי הנדסאי עיצוב מדיה או לימודי הנדסאי עיצוב פנים ואדריכלות המתקיימים במוסד הלימוד.

 

תנאי קבלה

 

קורס זה מיועד למעוניינים להתמקצע בשימוש בתוכנות גרפיות פופולריות. יכולים ללמוד בו מעצבים וגרפיקאים שברצונם להכיר לעומק את התוכנות השונות. מומלץ לפנות ישירות אל מוסד הלימוד לצורך קבלת הפרטים המלאים אודות תנאי הקבלה לתכנית.


תעודה


לסטודנטים המשלימים בהצלחה את כל החובות הלימודיים במהלך הקורס מוענקת תעודת השתלמות "מבצע גרפי לתוכנות גרפיות מתקדמות"

עוד מסלולי לימוד - הטכנולוגית אורט בראודה כרמיאל

ssssssssss
Whatsapp Whatsapp